Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość charlotterouge

fotografia rodzinna

Polecane posty

Gość charlotterouge

Hej, kobietki ;) Co sądzicie o zwariowanych, zabawnych sesjach fotograficznych dla całej rodziny? Myślicie, że ma to szansę przebić studyjne zdjęcia z kolumienką na materiałowym tle? Prowadzę firmę, która oferuje całkiem oryginalne rozwiązania. Mam dużo zgłoszeń na chrzty, ale mało kto daje się skusić na niespotykane, niepozowane sesje plenerowe z dzieckiem. Hmmm... za granicą ma to niesamowite wzięcie, ale ja nie chcę wyjeżdżać, ani tez nie chcę zrezygnować z tego, co już udało mi się zbudować. Co o tym myślicie? Moja strona: www.snapstudio.eu Dzięki z góry za odpowiedzi :) Pozdrawiam Nat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotterouge
nikt zainteresowany tematem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł świetny, choć może być trudno z klientelą w dobie wszechobecnych aparatów cyfrowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, ja sama uwielbiam robic fotki malemu, ale chetnie zrobilabym to prof. zerknij w moja stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rewelacyjne zdjęcia ze śłubu albo raczej ze sesji w plenerze kilka dni po ślubie (zapłaciłam majątek ale było warto) i właśnie marzę o czymś takim z moim bąblem. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotterouge
glitzy - sliczny chlopiec ^^ niezly model z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotterouge
Agunia - mozna gdzies zobaczyc fotki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia rodzinne to dobry
pomysl. Nie musza byc nawet szczegolnie zwariowane ( choc tez). czesto chcemy pokazac komus zdjecie calej rodziny - raz a dobrze a nie 10 osobnych. Takie zdjecie rodu, z dziadkami, wnuczkami - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×