Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała 328748274

Faceci wolą niskie kobiety

Polecane posty

Gość mała 328748274

Wysokie, długonogie modelki w rozpalaniu męskiej wyobraźni nie mają sobie równych. Jednak lepiej wiedzie im się na szklanym ekranie niż w życiu. Zespół brytyjskich naukowców z Open University przebadał ponad 10 tysięcy osób urodzonych w 1958 roku.W momencie prowadzenia badań wszyscy ankietowani mieli 42 lata. Z brytyjskich badań wynika, że mężczyźni na swoje życiowe partnerki częściej wybierają kobiety niskiego wzrostu. Wysokie w snach, niskie na żonę Średni wzrost biorących w badaniu kobiet wynosił 162 centymetry. Nie za wiele? Co więcej, największym powodzeniem cieszyły się kobiety, które od tej średniej były o 4-11 centymetrów niższe. Panie bowiem, których wzrost mieścił się w przedziale 151-158 cm, statystycznie częściej wychodziły za mąż niż ich wyższe rówieśniczki. Miały też większe szanse na urodzenie dziecka przed ukończeniem 42 roku. Okazało się również, że wysokie kobiety nie tylko miały więcej problemów ze znalezieniem stałego partnera, ale też z utrzymaniem związku. Z badań wynika, że w tej grupie częściej występowały nieudane związki partnerskie czy małżeństwa. Prawdopodobieństwo rozpadu było szczególnie wysokie, jeżeli to kobieta była wyższa od partnera. Z metra cięci są bez szans Kiedy przyszła kolej badań wpływu wzrostu na życie prywatne mężczyzn, wnioski były odwrotne. Średni wzrost w grupie badanych panów wynosił 177 centymetrów. Kobiety jednak preferowały mężczyzn o wzroście wyższym niż średni. Największym powodzeniem cieszyli się panowie ze wzrostem 183 cm, co nie pozostawało bez przełożenia na ich sukcesy reprodukcyjne. Wyżsi panowie częściej posiadali potomstwo. Kierowniczka zespołu badawczego, Daniel Nettle, zwraca uwagę, że kobiety zawsze pożądały wysokich mężczyzn, gdyż za tymi na ogół stała siła fizyczna, władza i pieniądze. Matki, pragnące tego samego dla swoich dzieci, właśnie takich mężczyzn najchętniej wybierają na ojców. http://facet.interia.pl/ciekawostki/roznosci/news/faceci-wola-niskie-kobiety,1082186,4823 Według definicji kafeteryjnej ze swoim 160cm wzrostu jestem "karłem":O.. no ale skoro co jakis czas pojawiają się takie sympatyczne artykuły to my niskie dzięwczęta możemy odetchnąć z ulgą... nie jest z nami aż tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny kurdupel próbujący
się dowartościować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
do kolejny kurdupel próbujący ... taaa jasne... naucz się czytać ze zrozumieniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niecałe 160 cm wzrostu:(: a moj facet ponad 190 cm ale mi to nie przeszkadza z resztą jemu też:) przynajmiej może mieć mnie tylko dla siebie bo jak się schowam w jego ramionach to już mnie niewidać hehehe ;) bez problemu może wziąć mnie na ręce nosić przenosić i znosić ja lubię moj wzrost nie ma co :) Małe jest piękne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny kurdupel próbujący
a po c h u j ci ten topilk??? jakbyś nie miała kompleksów to byś nie pomyślała w ogóle o przekazywaniu ludziom takich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierecek twój to tirówki
na trasie przenosi i wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
taki kaprys jak nie chce ci się czytać to w prawym górnym rogu jest krzyżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facettem i
wole takie 170 do 175 :) naprawde !! zadne 160 !! gdzie nóg nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała po prostu możesz
facetowi loda na stojąco robić za postawkę pod kufel piwa robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
do mała po prostu możesz ... akurat nie muszę tego robić na stojąco, mój facet jest wyższy ode mnie tylko o 10 cm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqryq...
Zauwazylam, ze im wiekszy kark, tym drobniejsza i nizsza dziewczyna. Ja na szczescie w takich egzemplarzach nie gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że to dlatego, że wysokie "skaczą z kwiatka na kwiatek" i wiedząc, że mają powodzenie wolą sobie pohulać :) Chociaż w sumie to niewiadomo... Ja sama jestem chyba taka "średnia". A może wysoka? Sama nie wiem, nie zwracam uwagi na takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała po prostu możesz
czyli też kurdupel :P cóż... pasujecie do siebie ja mam 195 cm, moja laska 179 i piękne długie nogi nie zamieniłbym jej na żadnego kurduplastego kaszalota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
ja też w takich egzemplarzach nie gustuję... po za tym jak bym miała faceta 185 to i tak bym musiała się schylić żeby" mu loda zrobić" 🖐️ :O te teksty o lodach na stojąco to ulubione teksty gimgówniażerii kafeteryjnej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porshe 911
na 3 zdjeciu to ty jestes kaszalotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała po prostu możesz
http://infobot.pl/r/oLU kaszalot - Physeter macrocephalus a teraz przetwórz to sobie mądrą główką na warunki ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
do mała po prostu możesz... akurat wg lekarzy medycyny mamy normalny wzrost.. a z tobą wysoki kolego też coś nie tak że musisz dokopywać niskim: nazywając ich kurduplami itp... akurat mam proporcjonalne i szczupłe ciało i nigdy nie narzekałam na swoją figurę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
tak piszę, bo przecież na forum moge napisać wszystko i nikt mnie nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze sa bardziej puszczalski
e. male dziewczyny przewaznie nie maja wielu partnerow seksualnych, czesto maz jest ich pierwszym i jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
jeszcze nikt, żaden facet widząc mnie na żywo nie nazwał ani kaszalotem ani kurduplem ;P kiedyś pewnie twoja laska kopnie cię zwyczajnie w dupę, bo z takim złośliwym chrakterem ciężko wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
tamari prawda jest taka że największe branie mają zgrabne szczupłe, proporcjonalne kobiety od 153 (przykład kylie minogue) do 180(jak co komu pasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze sa bardziej puszczalski
mala kobieta rokuje na wieksza stabilnosc zyciowa i wiernosc. takie 175 lalunie teraz daja na prawo i lewo, potem beda mezow zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 328748274
miałam taką przygodę raz musiałam odmówić jednemu bardzo wysokiemu , on miał chyba równe ze 2 metry.. dobrze że nie wszyscy bardzo wysocy mężczyźni mają kaszane z mózgu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze sa bardziej puszczalski
male jednak przewaznie lepiej sie prowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy wzrost ma aż takie znaczenie najważniejsze aby mi się podobała fakt lubie wysokie ale jak będzie miała 165 cm to jej nie skreślę bez przesady a zresztą to wy dziewczyny macie większe wymagania niż faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsze sa bardziej puszczalski
male sa bardziej urocze i delikatne i kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×