Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca rady

ZAKOPANE-JAKI HOTEL POLECACIE NA ROMANTYCZNY WEEKEND?

Polecane posty

Gość Bartek poznan
Zakopane to zawsze Willa Gardenia. Wypad na weekend w góry z pakietem romantyczny. Bardzo miło , wysoki standart ceny umiarkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta oferta wydaje się ciekawa - kasprowy-zakopane.pl. Kilka razy korzystałem już z pokoi w Murzasichle i zazwyczaj były to prywatne kwatery ale moi znajomi często korzystają z usług hotelu Kasprowy. Miejscowość bardzo urokliwa i blisko do Zakopanego a jak chcesz to możesz korzystać z miejscowych wyciągów narciarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę Krynicę Zdrój i tam zawsze jadę do Hotelu Wysoka. W sumie jedno z lepszych miejsc noclegowych w jakich byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz może ofertę pensjonatów w Murzasichle giewont-zakopane.pl. Co rok w sezonie narciarskim zatrzymujemy się w Giewoncie, Kasprowym bądź Angelice w zależności od tego gdzie zarezerwujemy noclegi. Pokoje mają całkiem niezły standard wyposażenia a pensjonaty dodatkowo oferują pełne wyżywienie z tradycyjnymi daniami góralskiej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek6
Bardzo fajną ofertę ma Willa Halka (www.halka.zakopane.pl). Miejsce jest zaciszne, ale do Krupówek dojdziemy w około 15 minut. Mają fajnie urządzone, wygodne pokoje z łazienkami (aranżacje w stylu hotelowym i regionalnym), podają świetne, domowe posiłki. Goście mogą także zamówić dodatkowe atrakcje – np. kulig, wycieczkę bryczką, ognisko czy wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nieprzyjemności z kwaterami u górali i jak się okazało że nie ma miejsca za które wpłaciliśmy zaliczkę to jadąc w stronę zakopca zachaczylismy o hotel Kasprowy, niby legenda prl a spedzilismy tam cudowny weekend, wieczorem z łóżka można podziwiac oświetlone zakopane, a rano piekne tatry. Choćby dla tego widoku warto nieco dopłacić i klienta tez inaczej traktuja. polecam! zdjecia i opis na www.kasprowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefanP
Zawsze szukam hoteli przez trivago. Znalazłem hotel FIAN w Zakopanem. Przekonała mnie atrakcyjna cena i niezła lokalizacja. Byliśmy tam z żoną i synkiem przez kilka dni. Rewelacja. Bardzo czysto! Miła obsługa i super śniadania! Polecam z czystym sumieniem ze wzgledu na dobre ceny i lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetika91
w Murzasichlu, 10 min od Zakopanego, jest hotel Kopieniec - ma być romantycznie?? Będzie! Najlepszy taras widokowy jaki widziałam w takich hotelach, restauracja krajobrazy - nawet się nie spodziewacie co tam serwują ;) klimat mają cudny, polecam z całego <3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, najlepiej to przejrzeć wszystkie dostępne hotele w Zakopanem popatrzeć na fotki i zdecydować, bo gusta są różne, jeden uważa, ze romantycznie to w jakiejś drewnianej chatce, inny, że w super hotelu ze spa;) my jechaliśmy z chłopakiem do Zakopanego rok temu i noclegów szukaliśmy przez www.pkt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopieniec to faktycznie rewelka, byliśmy tam w tym roku,w te wakacje i po prostu WOW! Rzućcie sobie okiem na ich zdjęcia, do tego mega kameralnie a nie wielkie hotelisko na milion osób! Dodatkowo - spa na bardzo wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich polecam! Fajny hotel, nawet bardzo! Podoba mi się mega ich wystrój ;) No i ogólnie poziom bardzo wysoki jak na hotele w tej okolicy. Wszędzie blisko, jak to w Murzasichle, dużo szlaków do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio wspaniały weekend spędziłam tu http://www.gorskiwierch.pl/ . Cudowne powietrze, wspaniali ludzie no i widok na tatry. Nigdy jeszcze nie byłam we wspanialszym miejscu, polecam gorąco : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotinka
Na romantyczny weekend we dwoje polecam Ci tanie i wygodne apartamenty niedaleko centrum Zakopanego http://www.zakopaneapartamenty.biz/. Są świetnie urządzone i można spędzić tam cudowne chwile z druga połówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych, co chcieliby trochę mniej wydać, ale spędzić czas w przyjaznym ośrodku z dobrą kuchnia smiało mogę polecić http://www.uborowego.pl/ My mieliśmy auto ze sobą - parking darmowy i monitorowany i jezdziliśmy sobie do Zakopanego i innych miejscowości - dużo zwiedzania i cudowny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina013
Ja bym wybrala cos mniej obleganego od Zakopanego. Przykladowo Murzasichle. Sama bylam tam na weekend jesienia i bardzo mi sie podobalo. Co do hotelu to Kopieniec jest swietny, warto sie tam zatrzymac. Na ich stronie www.kopieniec.pl wyczytalam, ze maja dobre spa i fizjoterapie i bardzo chetnie z tego skorzystalam bedac tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam u siebie wśród ulubionych w przeglądarce zaznaczoną stronę www.meteor24.pl Ostatnio często z niej korzystam. Domek w górach, a dokładnie pod Karpaczem znaleźliśmy z żoną tutaj, a parę tygodni temu szukałem hotelu w Radomiu, to też udało mi się właśnie tutaj namierzyć...co ja robiłem w Radomiu zapytacie? Sprawy zawodowe, bynajmniej nie wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi raz ze znajomymi udało się skorzystać z promocyjnej ceny w http://www.pensjonattatry.pl/ Miejsce niezwykle urokliwe, okolica oczywiście przepiękna, jak i samo miejsce. Możesz, sprawdzić na stronie co dokładnie oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam hotel TATRA HOUSE . Miła atmosfera, jedzenie cudowne, widoki z okna na Giewont obsługa rewelacyjna i wszędzie blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darssss
Fajne, wygodne apartamenty typowo rodzinne ma Aparthotel Delta. W Zakopanem mają swój obiekt, ale wiem, że też w Białce. Ja nocowałem w Zakopcu i obsługa bardzo przyjazna, nie było problemów żeby mi pomogli żelazko zorganizować chociażby. Ogólnie byli bardzo pomocni. Dzieci z żoną też zadowolone, bo z samego ośrodka jest wszędzie blisko właściwie, a mimo tego okolica cicha, spokojna, idealna do spacerów, rowerów, ogólnie wypoczynku outdoorowego jak to się teraz mówi nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo565
Znalazłam super miejscówkę blisko Krupówek http://kotlarskiapartamenty.pl/apartamenty/jagniecy-szczyt/ :) 5*, pokoje są świetnie urządzone, nowoczesny styl z elementami góralskimi, z aneksem kuchennym więc nie wydaje się miliona zł na jedzenie w restauracjach. Do dyspozycji mieliśmy jacuzzi i saunę fińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karo565 dziś Znalazłam super miejscówkę blisko Krupówek http://kotlarskiapartamenty.pl/apartamenty/ja gniecy-szczyt/ usmiech.gif 5*, pokoje są świetnie urządzone, nowoczesny styl z elementami góralskimi, z aneksem kuchennym więc nie wydaje się miliona zł na jedzenie w restauracjach. Do dyspozycji mieliśmy jacuzzi i saunę fińską. x JASNE, pojechać na romantyczny wyjazd i stać w garach w aneksie kuchennym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hotel Logos, nowiutki, pachnący i czysty. I parę kroków od Krupówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam w http://kotlarskiapartamenty.pl/ i nie widzę nic złego w tym, że jest tam aneks kuchenny. Czasami to wygoda wstać rano i zrobić swojej połówce śniadanie niż się szykować, iść do restauracji i czekać tam jeszcze pół godziny aż dostanie się swoje zamówienie. Widać znalazł się pan wygodnicki. A co do samego miejsca to polecam. Pokoje urządzone na najwyższym poziomie, pościel pachnąca, miła obsługa. Oceniam na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zakopanem jest kilka hoteli godnych uwagi, zerknij chociażby tutaj http://www.o-hotelach.pl/ , poczytaj opinie, oferty i zdecyduj która najbardziej Ci pasuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam bardzo przyjemne kwatery na Janosówce w www.zakopanetulipan.pl tanio, czysto i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapoznajcie się z ofertą www.carlton.pl , jedno z najlepszych miejsc do zatrzymania się w zakopanym, warto przejrzeć ofertę na stronie internetowej, my w ten sposób znaleźliśmy idealne miejsce na wakacje również w tym roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad51
Ja swoją kochaną zabrałem do apartamentu DELUXE. Przy okazji skorzystałem z romantycznej oferty we dwoje, w której obsługa przygotowuje nasz apartament na romantycznie spędzony czas. Po przyjeździe czekały na nas kwiaty, szampan i świeczki. Moja była wniebowzięta... Na mnie też to zrobiło duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×