Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fankaxxl2

CHIRURDZY od dzis o 16.30 na polsacie.........

Polecane posty

Gość cissowianka
a mi podoba sie ten dyrektor:):) szkoda ze tą zone tak zdradzał:o bo miły sie wydaje i przystoiny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effcia0901
do nienormalna - : mogłabyś napisać po kolei jak ściągnąć ten ostatni odcinek?? bo coś się w tym nie łapię.... :) nie idzie mi to jakoś :/ ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiujesz link ze stronek, ktore podaly dziewczyny, wklejasz, otwiera ci sie rapidshare----> zjezdzasz na dol strony klikasz free, wtedy odlicza ci sie czas jak skonczy to bedzie kod do wpisania, wpisujesz kod i wybierasz miejsce gdzie chcesz zapisac odcinek jest w paru czesciach, ,musisz sciagnac wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effcia0901
Dziękuję baaaaardzo :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effcia0901
Udało się ^^ ;D heh, dziękuję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLil
Uwilbiam CHirurgów dalej uboklewa za Danym ;( Nagralam sobie odcinke w którym umrał i rycze na nim 500 razy gozrej niz na tytanicu jest srarszy ale ma tO cos ten błysk w oczach ;D Tak mi Isyy byłos zkoda:( ;D Gorga tez mi szkoda Dr. Tores jest koszmatnaaa no nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzkkkkkk
hmmmmm lubię Torres, ale nie pasuje mi ona do Georga jest jakby za duza dla niego - ale bardzo ładna pasuje do Marka - fajnie razem wygladali w łózku... na poczatku nie podobał mi sie Denny - ale pozniej....no coz wzieło mnie.... przystojniak nie ma co.... Georga nie lubie - dla mnie to ciapa, niedorajda, frajer całkowity...Nie podoba mi sie, nie lubie jego tekstów, min i sposobu poruszania... Działa mi na nerwy.. Zato Derek wywołuje we mnie mieszane uczucia - taki sobie jest, ale przyznam ze pociągający a Wy dziewczyny co sadzicie o ,,towarach" z GA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effcia0901
Ja uwazam że Alex jest nawet ładny ale trochę pusty ;/ chociaż później ( jak będzie się zajmować NN) to będzie spoko :) Dereck za to jest dziwny...bardzo :| raz chce z Meredith, zaraz ratuje związek z żoną, później idzie do łóżka znowu z Meredith....niezdecydowany :| jak każdy facet ^^ ;P Danny był najlepszym kolesiem w tym serialu!!! dlaczego go uśmiercili?? jeszcze się zbieram po tym odcinku bo myślałam że będzie z Izzy i będzie git...ehh no ale wola reżysera ;/ George jest ciapą, zgadzam się w 100 % chociaż szczęścia to on faktycznie nie ma :) a co do tej Torres to jest średnia ze tak powiem, to znaczy mimo że jest troszkę "duża" to jest ładna...ale za to taka oschła i momentami sprawia wrazenie zołzy ;) to chyba tyle ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa to racja
ja uwazam ze Derek to najpożądniejszy facet pod słońcem baaardzo w porządku zona go zdradzała - nie on ja odszedł, byl sam poznał Meredith, po jakims czasie zaczeli byc razem zona wrócila - poprosila go o szanse - zgodził sie rozstał sie z Meredith, mimo ze ja baardzo kochał próbował z żona, nie wychodziłao, ale sie starał, ostatecznie to ona znow go zraniła - sprawa z Markiem bzyknal Meredith, wzial rozwód no i .............. teraz nie wiem co bedzie ale cos mi sie wydaje ze jednak nie bedzie z Mer a szkoda widac ze on ja uwielbia zycze kazdej dziewczynie takiej milosci!!! no moze bez ,,byłej żony" w tle -) masz racje Alex przystojny - wiecie ze był modelem CK i ma brata bliźniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odcinka z dennym to ja tez ryczałam jak bóbr... straasznie...... nigdy w życiu nie popłakałam się na filmie a tu przy serialu... boze. swoją drogą to zobaczcie jak swietnie umieją grac zakochanych aktorzy w amerykańskich serialach (np taka rozmowa dennyego z izzy jak bailey go badała kiedy izzy przyjęła oświadczyny.... on się tylko na nią patrzył a jak po prostu widac było w jego oczach miłość... )... to jest jednak klasa aktorska. nie to co polskie mroczki czy inne. a co do marka - o ile się nie mylę to jest ten chirurg plastyczny od adison? - w każdym razie o niego mi chodzi.... na pocżatku kiedy się pojawił myślałam ze to leonardo dicaprio.... podobny prawda? teraz są te odcinki w których adison jest w los angeles... i ten pete - ten od akupunktury... bardzo przystojny mniam mniam. ciekawe czy będzie jakieś rozwinięcie tego wątku kliniki w los angeles. fajnie się zapowiada. osobiście nie przepadam za christiną... denerwowało mnie jej zachowanie kiedy burke był operowany. totalny tchórz z niej nie sądzicie? nie żeby każdy musiał się w życiu wykazywać nadzwyczjaną odwagą i anielskim poświęceniem ale... kurde ja na jego miejscu bym się z nią nie chciała wiązac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa hukulukukuu
a mnie denerwuje ten wątek z kliniką w los angeles. Przez to 1/4 akcji rozgrywa sie tam gdzie na prawde powinna. Nie interesują mnie inni bohaterowie :/ I wogole chyba pomysłów im zaczyna brakowac na ten serial, bo normalnie ciągle w tym szpitalu ktos z rodziny stażystow i wszyscy umierają. Odcinek jak Mer tonęła był hardkorowy i prawie się popłakałam, ale to tez było naciągane. A teraz Derek chce z niej zrezygnowac bo utrudnia mu awans, a odcinek wczesniej mowil jak bardzo ją kocha :o i że jak tonęła to musiał za nią oddychać, i nie może tego robic nadal :o co za bzdury mimo wszystko lubie ten serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katioszkaa
przy ostatnich odcinak w serii 4 bedziecie pod wrazeniem :) dla mnie kazdy odcinek jest tak ciekawy ze siedze i ogladam i nic moze mi przeszkadzac! wszystko sie pozmienia kazdy z kims innym bedzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa hukulukuku
ja pierrrnicze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cissowianka
powiedzcie mi ile jeszcze zostało odcinków no i czy dalsza seria też bedzie niedługo w polsacie??? ja bardzo lubie Webera;) jak na swój wiek to przystoiny wg mnie... i dobrze że zostanie szefem. fajnie by było gdyby jednak był ojcem Merie...grey. bo ten jej ojciec to jakiś czubek.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa hukulukuku
widzę w programie że w poniedziałek juz nie ma chirurgów!! :/:/:/ Pewnie nie zakupili kolejnej serii, bo to chyba był 3 sezon prawda?? jak ten polsat mnie wkurza czasami.. Z tym serailem to przeginali na prawde, powtarzali jedną serię kilka razy, potem urywali, potem co tydzień zmieniali godziny, aż w końcu nadawali o 1 w nocy i przestałam oglądać.:o a teraz to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaaa
tez jestem ciekawa czy beda nowe odcinki na polsacie;p wie ktos??? aha i nie podoba mi si eta babka co ostatnio dereca podrywala;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×