Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fankaxxl2

CHIRURDZY od dzis o 16.30 na polsacie.........

Polecane posty

Gość a co bylo
? :) o a dzis orgazmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
byla bomba w brzuchu pacjenta Meredith ja trzymała, Bailey rodzila, jej mąz mial operacje - sam stressssss wczoraj byly orgazmy dzis Adi poparzona przez jakis dziwny krzak - czy zwierze - nie wiem sama, no i Danny na oddziale znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcinek z bomba
jest fajny :) pan od bomby tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny raczej byl
przeciez ta bomba wybuchła i on pewnie nie przeżył coraz bardziej podoba mi się Derek Adison jest fajna i bardzo ładna najmniej lubie Meredith i Georga Christina jest super, i ta ich rezydentka, ktora urodziła ogolnie to wszyscy bohaterowie sa super ale mimo wszystko chcialabym zeby derek i Meredith byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no on na pewno nie przezyl
ale towar fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam ostatnio ten serial:) czy ktos moze mi powiedziec co sie stalo z Dannym po tym jak Yzzy (nie wiem jak sie pisze) odlaczyla go od aparatury, a tego lekarza murzyna postrzelili?? nie obejrzalam kolejnego odcinka:( czy Danny umarł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa to dzis
dzis masz okazje obejrzec ten odcinek... to jest niby kontunuacja poprzedniego odcinka - operacji Burka i przeszczepu Dennego niestey chyba dzis Denny umrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blłagammm, jesli ktos dzis oglądał, i wie co za piosenka pod koniec leciała, niech mnie oswieci- jaki miała tytuł...gdzies mi sie ta nuta kojarzy, ale ni cholery sobie nie przypomne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqa01
aż się popłakałam dzisiaj... :( szkoda że Danny umarl.... Izzie naprawde odejdzie ze szpitala p otym jak sie przyznala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj byl ten odcinek jak oni mieli jakis bal?? kurcze przegapilm dzisiejszy odc przez klotnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek662
odcinek był wyjatkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka z końca
Ktoś pytał . W momencie śmierci Dannego leciała Casing Cars zespołu Snow Patrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jeszcze raz......
dzis byl odcinek pt. ,,bal - smierc dennego" ostatni odcinek 2 sezonu nastepne chyba beda juz z trzeciego sezonu (ale polsat sumuje odcinki, wiec nie wiem dokładnie) Izzie nie odejdzie z serialu - bedze załamana jakis czas, potem cyba sie otrząsnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera przegapilam ostatni odcinek:( no nie:( a mozna gdzies w sieci obejrzec w calosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściągać musisz
szukaj pod grey's anatomy 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bal był dla siostrzenicy żony szefa chirurgii, która umiera na raka. Izzie odejdzie ze szpitala, ale wróci za jakiś czas (zdaje się że najpierw na okres próbny, a dopiero później pozwolą jej znów normalnie pracować) A Maredith będzie z Derekiem, ale jeszcze nie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściągać musisz
Rozumiem :P ja jestem równo z USA.. To już chyba obsesja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effcia0901
OK, Danny umarł z powodu zakrzepicy....zakrzep poszedł do mózgu...nie zdążyli sie zobaczyć....umarł sam....a ona sie załamała.... ryczałam jak nigdy na żadnym serialu....to było okro[ne!!!! Izzy będzie zawieszona w pracy ale potem ją znowu przyjmą.....to prawda, Izzy będzie miała romans z George'm....on będzie już po Slubie z Callie. oboje schlają(G. i I. ) bo coś sie będzie psuło w jego małżeństwie....i wyląduje z Izzy w łóżku....potem będą siebie unikać nawzajem...bedą coś tam kręcić ze sobą.....Callie sie kapnie że mają romans i b.ędzie musiał wybierać czy zostać z żoną czy z Izzy....a reszta kiedy indziej ^^ ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalna - tutaj masz forum
http://www.greysanatomyworld.fora.pl/wydanie-drugie,7 a tu odcinki greys anatomy ktore mozna pobrac z rapidshare - pobierasz po jednym z 4 plikow za kazdym razem musisz troche czekac na torrentach i innych nie sciagniesz bo ogolnie chirurdzy sie wykruszyli z neta a przynajmniej te stare odcniki ostatni odcinek to losign my religion gdzie umiera danny :( ja tez rycze za kazdym razem gdy go ogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc, poszperalam i sama znalazlam ale w 8 czesciach jeden odcinek, wiec chyba skorzystam z powyzszej pozycji, bo tam tam tylko na 4 podzielone dzieki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×