Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

od kiedy wasze dzieci spaly w dzien tylko raz?

Polecane posty

zuzia po dlugich bataliach ( usypiam ja 1-1,5 godz):O spi 2 x w dzien.. jest zmeczona ale nie moze spac.. w kazdym razie chcialam sie dowiedziec ile razy dziennie i po ile sypiaja wasze roczniaki ( no i moze ile w nocy bo to chyba tez istotne) moja zuzka: 9.30-10.30 14.00- 15.30 no i w nocy z 9 godzin moze powinnam moja zuzie przetrzymywac i mimo zmeczenia klasc spac 1 raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma taki etap przejsciowy od 2 tygodni. zaczyna spac tylko raz kolo 12- 13 i śpi tak 1,5 godz... poźniej zasypia kolo 20 i budzi się miedzy 7.30 a 8.30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak synek skończył rok to spał tylko raz - niestety jakieś 2,3 msc przed drugimi urodzinami przestał w ogóle spać w dzień :-( Za to w nocy śpi około 12- 12,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje na roczek spały już raz, około 3-4 godzin mały ma prawie 3 lata, ale dalej śpi prawie 3 godz, czasem trzeba go budzić, w nocy 10 godz ale wydaje mi się, że moje dzieci to wyjątkowe śpiochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Karolina w nocy śpi od 21 do 7,30 a w dzień od godz 11 jakieś 1,5 - 2 h i robi sobie jeszcze 30 minutową drzemkę ok godz16,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zrezygnowal z jednej drzemki jak mial 14 miesiecy do 14 mies wstawal przed 8-ma i szedl spac o 10-tej a pozniej o 13-tej jeszcze spal po godzince, poltora a teraz idzie spac kolo 12-tej i spi czasami 3 godziny :) ale przewaznie 1,5-2 ja mysle ze nie ma co za szybko rezygnowac z 2 drzemek, moze za pozno kladziecie na te drzemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×