Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiskozowa panna

Czemu dziecko miało bezczaszkowie i bezmózgowie

Polecane posty

Maj87 gratuluję i życzę szczęścia dla całej twojej rodzinki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
maj87 gratulacje ja jestem w 31 tyg. ale już nie mogę się doczekać nie myślałam że wogule dojde do tego tygodnia z tym rozwarciem, ile to mnie nerwów kosztowało ale luteine biore 2 razy dziennie ,czasem czuje skurcze ale nie często mam nadzieje że do 36 chociaż dociągnę pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna XX
Dziewczyny może wy mnie poratujecie potrzebuję jakieś domowe metody lub sprawdzone leki które można brać przy karmieniu piersią na zatoki... od 2 dni mam straszny katar zatkane uszy i potworny ból głowy... od lekarza dowiedziałam się że mogę wziąść apap i wrócić jak skończe karmić, chyba że do tego czasu samo przejdzie.. :/ w związku z tym że nie zamierzam przestać karmić, szukam sposobu żeby "samo przeszło"... PS. Maj87 gratuluję z całego serca :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sinupret możesz brać bez obaw, a na pewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna XX
i pomogło :) dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o super, że pomogło:) cieszę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas foliowy zapobiega aż w 70% wadom cewy nerwowej. U kobiet z niedoborem kwasu foliowego istnieje większe ryzyko poronienia i wystąpienia u dziecka wad wrodzonych, takich jak rozszczep wargi i podniebienia dlatego każda mam powinna o tym pamiętać jeszcze przed poczęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renago33
Życzę dużo zdrowia. Co do kwasu foliowego to tak było u mojej kuzynki, zaniedbała przyjmowanie i teraz żałuje, dziecko urodziła z rozszczepem, ale na szczęście dało się zoperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
ale tu ostatnio cisza...........mam straszny problem znowu mam okropnie duże hemoroidy nasiadówki robie i diohespan biore mimo to nie znikają boje się tych leków bo nie wiem jak to znosi dzidzia niby mało do końca a jestem wykończona pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta24
Dziewczyny ale ile się bierze folika jak na przykład w rodzinie urodziło się dziecko z wodogłowiem? Co prawda dawno to było, ale chyba warto dmuchać na zimne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny faktycznie cisza tu ostatnio :) Pt co prawda nigdy nie miałam takich dolegliwości jak ty ale współczuję jedyne pocieszenie że dzidzia niedługo pojawi się na świecie :) My zwariowaliśmy na punkcie naszego bąbla i oczywiście jak się spodziewałam jest dla nas geniuszem jak zresztą każde dziecko dla swoich rodziców :))))))) a mój mąż to już w ogóle czasem Go uświadamiam że to co potrafi Dominik to normalne w jego wieku, a czasem jak widzę jak się cieszy i jest dumny to nic nie mówię i cieszę się razem z nim. Oczywiście to nie znaczy że zapomnieliśmy o Wirgiliuszku. Pamiętam jak Smutna pisała że odkąd ma Malwinkę to otoczenie myśli, że już wszystko jest super. U nas jest podobnie. Jak pytają kiedy drugie dziecko to ich poprawiam że Dominik jest drugim dzieckiem. Ziuta24 mi genetyk przed ciążą kazała brać 5 mg kwasu dziennie ale mój lekarz przepisał mi 15 mg początkowo 3x dziennie a później zmniejszał mi do 1x dziennie tak dla pewności no i robiłam co pewien czas badanie ile tego kwasu mam w sobie. Trzeba pamiętać że kwas foliowy szybko ucieka z organizmu dlatego ważne jest żeby przyjmować go regularnie nawet tą standardowa dawkę tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
jak się bierze typowo kwas to ja brałam 1 tabletkę a w tych witaminach ciążowych jest kwas i jak jesz owoce to w nich jest też więc poczytaj w jakich owocach jest go dużo i wcinaj bo nie ma jak naturalny kwas z owoców ii warzyw pozdrawiam ,,a moje dolegliwości ustąpiły, mam już rozwarcie na2 cm i czasem skurcze czuje, chyba do zająca nie posiedzi już u mnie pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanwiola
Naturalny kwas z owoców i warzyw nie przyswaja się w całości, na dodatek szybko się ulatnia także mamy go i tak za mało aby uchronić dziecko od wad. Musimy brać folik jeśli chcemy urodzić zdrowe dziecko bez wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
Kobiety po przejściach to kwas foliowy tak a nawet powinny brać zgadzam się całkowicie a zdrowe kodiety też biorą zapobiegając wadom .Moja siostra to brała już 3 mies. przed porodem już zapobiegowczo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że kwas foliowy powinno sie brać ale dziewczyny nie róbcie z tego takiego (bożka) bo moja koleżanka nie brała w żadnej ciąży kwasu foliowego i urodziła 3 zdrowych dzieci .Natomiast Ja przyjmowałam nawet przed ciążą i niestety stało się tak jak się stało mój Kubuś był chory więc sa tez inne czynniki tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
został mi 1 tydzień i 3 dni tylko piersi mnie bolą po za tym nic się nie dzieje mam wrarzenie jak bym miała chodzić w tej ciąży jeszcze długo.... juą bym chciała być po ......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna XX
PT już niedługo ;) 3mamy kciuki zeby wszystko poszło dobrze :) pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
znowu mam wyszły himery jery ale bolą nie wiem czy dam rade urodzić z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE KOBIETKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w poniedziałek widziałam reklamę fundacji z Polą i jej mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stałapodczytywaczka
też widziałam ten spot :) kochana, mała Polunia :) pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesja
PT pamiętaj, ze kwas foliowy z owoców i warzyw szybko się ulatnia i tak trzeba go uzupełniać folikiem bo dostarczenie wystarczającej ilości wraz ze zdrową żywnością jest nie możliwe po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jest z witaminą D3! w naszej szerokości geograficznej niemożliwe jest by dostarczyć je w dostatecznym stopniu bez suplementacji bierzecie witaminę D3 i obowiązkowo podawajcie ją dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PT
kochane urodziłam zdrową śliczną córeczkę już jesteśmy w domku pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale PT! dużo zdrowia dla malutkiej i siły dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PT Gratulacje :) fajnie tak wchodzić na forum jak jest nowa super wiadomość .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna XX
Gratulacje :*:* i niech mała zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pt gratulacje i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×