Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIE CHCE SIĘ UJAWNIAĆ

TEST CIĄŻOWY 13 DNI PO STOSUNKU....WYJDZIE???????

Polecane posty

Gość NIE CHCE SIĘ UJAWNIAĆ

Bardzo proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzie na pewno
ale JAK, to przekonasz się tylko jak go zrobisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCE SIĘ UJAWNIAĆ
ale po stosunku - nie po owulacji , bo nie wiem kiedy była bo karmie i nie mam okresu czyli wyjdzie na 100%?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurde nie rozumiesz
? zrobisz prawidłowo to wyjdzie, a czy pokaże faktyczny wynik, to już inna bajka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pinkole
Czary mary wez paleczke do reki...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie zrób betę
bo ten test z krwi wychodzi juz na 100% po 10 dniach od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona nie moze zrobic badania krwi bo nie chce sie ujawinc :D siegnij pamiecia wstecz i przypomij sobie kiedy mialas okres? chcesz powiedziec ze masz slaba pamiec a nie zapisujesz ? trzeba zaznaczac w kalendarzyku aby potem nie miec watpliwosci. Test wyjdzie albo albo ryzyk fizyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona karmi i nie ma okresu :o Jeżeli w okolicy stosunku miałaś jajeczkowanie, czyli wówczas kiedy byłaby szansa na ciążę, to 13 dni po stosunku to tak jakby 1-2 dni przed miesiączką (gdybyś miesiączkowała). Jakbyś poczekała ze 3 dni jeszcze to by nie było wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCE SIĘ UJAWNIAĆ
Zrobiłam test i nie wiem co o nim mysleć, bo jedna krecha jest normalna, a druga jest...biała!!!! To znaczy test zabarwił się na lekko żółtwawy kolor a tam gdzie miała być druga kreska jest całkiem białe. Nie ma tego żółtawego zabarwienia i co ja mam o tym mysleć?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCE SIĘ UJAWNIAĆ
tylko że ten test zrobił sie taki po 2 godzinach, bo 5 min po testowaniu był normalny - jedna krecha....tak się boję....a myslicie, że beta już powinna być gdybym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to co innego...wynik testu jest miarodajny ale po czasie, który jest opisany w instrukcji... potem najlepiej go wyrzucić i nie patrzeć... po 2 godzinach to rózne cuda moga wyjść... beta w Twoim przypadku da juz pewnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×