Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Dlaczego ciuchy firm George by ASDA i Atmosphere sa takie popularne?

Polecane posty

No wlasnie, dlaczego? Przeciez w UK to nie sa drogie czy tam jakies luksusowe marki, raczej mass market, przystojnej jakosci, w tanszych, jak na angielskie pensje, cenach, a w Polsce na Allegro robia furore i sprzedaja sie za KOSMICZNE pieniadze, nie uwazacie to za naciagactwo? Wszystko da sie zrozumiec, tylko nie cene sweterka za 2-3 funty, ktory poszedl na Allegro za 49.99 zeta. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są kosmiczne pieniądze. Te ciuszki mają dość ciekawe i modne fasony (co do jakości to nie wiem, bo nie posiadam niczego z tych firm). W takim np. H&Mie jakość też często bywa marna, a rzeczy są jednak droższe. Poza tym są to rzeczy rzadko spotykane z racji tego, że w Polsce nie można ich kupić i stąd taki popyt na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma ich w Polsce i to wystarczy. ewentualnie wiesz co znaczy wykorzystywanie niewiedzy? no i rzecz jest warta tyle, ile ktos jest w stanie za nia zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebebu
a ja czase, je kupuje w Asda,maja przystepna cene i sa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie podoba jakosc ciuszkow z Asda, ponadto czesto maja przeceny, jakies obnizki, i fajna rozmiarowke. Primark ma ciekawsze wzory, ale jakosc troszeczke gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubierac sie w Primarku
czy w asda to obciach. jest tyle fajnych sklepow z ciuchami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vscjhsa
ubieram sie tam gdzie mi pasuje,a obciahowa to jestes ty bo nikt sie tym nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toscania
raczej obciachowa ale zgadzam sie ze to nie obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asda i Primark
No to chyba zart ze te ciuchy sa dobrej jakosci...to moze jeszcze dodajcie Tesco albo Biedronke:D W angli Asda to taki hipermarket.jakby kto nie wiedzial a Primark taki sklep z ciuchami tanimi po 3-5 funtow--za grosze. tam glownie polki kupuja , ciapatki i murzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam kupic spodnie to wole
w marx & spencer czy new look za 10-15 funtow niz w primarku za 5 ktore sie rozleca za 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sa popularne
a ze ktos placi za ten chlam tyle kasy to juz glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wguvfc
mam duzo ubrac uzywanych-a ja wole nowe z Asdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.londyn
bo sa tanie:) bueeheheh! nienawidze tych marek. nosza je ludzie bez gustu, ktorzy chca tylko cos na siebie zarzucic i niemaja klasy no i sa biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjh4a
mam 20 pf na godzine i stac mnie na inne marki ale nie tobie to oceniac polaczyno.Tylko dupodajki bialokozakowe staraja sie wyglada cool a wygladaja okropnie,dla kogo tak sie stroicie dla pakistanow?Idz sie umyc bedzie lepsze od zarzucania na siebie drogich ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabitkaa
Bo tej firmy w PL nie ma i wystarczy rzucić hasło 'marka' i już się na nie rzucają :) Tak to bywa, nie ważne czy coś ładne/porządne czy nie, ale z metką. Atmosphere ma z reguły rzeczy jakością odpowiadające cenie (w moim przypadku w euro) po dwóch praniach z bluzki zrobiła się ścierka do podłogi. Kupiłam dwa razy rzeczy tej firmy, raczej z tego powosu, że krój lub kolor strasznie mi się podobał, ale więcej razy nie dam się skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuje takie ciuchy w szmateksach lub jak kto woli ciuchlandach dzisiaj np kupiłam dwie ekstra bluzeczki za 2.50 zł za sztuke i spot\dnie 6.50 zł nie nowe oczywiście ale nie zniszczone, a poza tym takiej rzeczy to nawet nie szkoda wyrzucić jak się zniszczy za taka kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabitkaa
Ja też kupuję masę rzeczy w ciucholandach :) Ale naczęściej trafiam na perełki, które wytrzymują dłużej niż rzeczy kupione w butiku. A z atmosphere jest tak, że szlag mnie trafia, że nowa rzecz z wieszaka poszła się ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
no ja uwielbiam fasony z atmosphere...mam cudowne marynarki tej firmy...ale nigdy bym nie dała za nie jakiejś kosmicznej kasy (płaciłam za nie po jakieś 15zł)...marki wymienione w tytule wprost zapełniają wieszaki lumpeksów...i nigdy bym tego na allegro nie kupiła...może dlatego są popularne że jest tych ciuchów na allegro po prostu najwięcej...wrr...jak ja nie cierpię tych allegrowiczek...zawsze mnie w lumpie w dzień dostawy zadepczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolalabym nawet
dac wiecej za ciuchy z primarku niz mialam bym kupic u nas stadionowe ubrania ktore sa czesto duzo drozsze a po za tym moja kuzynka ostatnio kupila w primarku bluzke ktora kosztowala ok. 20 euro wiec nie wszystkie rzeczy sa tanie jak barszcz i z zlej jakosci chcociaz nawet te tansze sa lepszej jakosci niz te co mamy w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria.........................
dokladnie,myslicie ze te ciuchy w polsce to te same w uk?kiedys widzialam te sama rzecz i roznila sie materialem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy indywidualnie od pojedynczego ciucha.Niektore sa dobrej jakosci,np.t-shirty z domieszka strechu,ktore po 10 praniach wygladaja ok,ale sa i badziewia.I wcale nie jest tak,ze drozsze sklepy maja nie wiadomo jak lepsza jakosc.Ja nie kupuje w ciucholandach ani an allegro,tylko an wyprzedazach,gdzie ciuchy sa nowe,niewygniecione i np. za polowe normalnej ceny.A jesli chodzi o klientki Primarku,to sorry,ale wiekszosc kupujacych tam to Angielki,ktore czasami ledwo potrafia zaciagnac koszyk do kasy,tyle tam kupuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiadomo wiekszosc
angielek gustu ani klasy nie ma...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n mnbbbjm
nie maja gusty? tylko dlaczego Londyn jest jedna ze stolic mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, Londyn jest po prostu jednym z megapolisow mody swiatowej; tez widzialam angielek, turczynek, litwinek i polek z pelnymi koszykami primarkowych zdobyczy, tez tam chodze, ogolnie lubie Primark. Angielskie kobiety sa ladne, wg mnie, ladniejsze od ukrainek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ja mieszkam w Anglii
i codziennie widze te piekne angielki :D rozowo -blade twarze i 250cm w biodrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ja mieszkam w Anglii
a w temacie nie ma nic o Londynie chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×