Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzia9

prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy ktos sie ubezpieczyl

Polecane posty

Gość gość
Ja muszę przyznać, ze u nich jest dobry pakiet dla najmodszych dzieci do 3 roku zycia. A kazdy rodzic woli czuc sie pewniej kiedy ma mozliwośc bezproblemowego dostania sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie za taki pakiet? I czy to jest kwota roczna czy co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antidotum plus
Pakiet medyczny z dostępem do lekarzy 9 lekarzy specjalistów (najmniejszy pakiet) tj lekarz internista, lekarz medycyny rodzinnej, chirurg ogólny, dermatolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, okulista, ortopeda plus pakiet bezpłatnych badań to koszt 65 zł miesięcznie. Można korzystać ze wszystkich placówek w Polsce należących do sieci Lux Med. Na stronie www.antidotumplus.pl znajdziesz informacje na ten temat, polecam też zapisać się do grupy na facebooku Antidotum Plus - gdzie wszelkie informacje o ubezpieczeniu zdrowotnym będą aktualizowane. Każdy ma możliwość zakupu tego ubezpieczenia, nie ma znaczenia czy jesteś z Warszawy, Gdańska czy Kielc. Skontaktuj się z nami 41 246 00 46 a my wyślemy ci polisę do opłacenia. Przejrzyste warunki, brak karencji, czyli idealne rozwiązanie dla kobiet planujących ciążę, bądź będących w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jesli chodzi o takie rzeczy to wszystko jest proste, łatwe i na pewno wygodne dla kazdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, LuxMed jest ok, i dla mnie niezwykła łatwośc jesli chodzi o zapisy na wizytę. Maja bardzo dobrze rozwinięty portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też często umawiam u nich wizytę on line, jestem zadowolona ze swojego pakietu. Ceny sa rożne , zależy od twoich potrzeb, jakiej opieki i specjalistów potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam do Was pytanie- czykorzystacie z portalu pacjenta? Ja zawsze za kazdym razem kiedy chce własnie umówić sie na wizytę czy sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Za każdym razem! Umawiamy się online i nie musimy czekać w kolejkach. Portal Pacjenta to na prawdę świetna sprawa, która ułatwia życie. Wyniki też sprawdzam online i nie muszę po nie biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak robię, tylko przez portal pacjenta się umawiam, dla mnie to bardzo wygodna forma :) Wyniki też tam sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko tyle ze jesli chodzi o umawianie wizyt to na pewno takim plusem moze byc własnie portal pacjenta. Na pewno fajne i rozsądne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz tez odkryłam ze moge przez portal pacjenta sprawdzac sobie wyniki badań. Naprawde duże ułatwienie i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiecei ze tutaj tak naprawde macie rózne pakiety do wyboru. Tak naprawde mysle ze spokojnie kazdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do abonamentów medycznych to polecam LuxMed. DLa mnie to najlepsze rozwiązanie kiedy pojawia się coś niepokojącego. Nie musimy czekać na lekarza tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u nich lubię to, że mają portal pacjenta i on line mogę umówić sie do specjalisty, mogę też tam sprawdzić swoje wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super rozwiązanie, zwłaszcza jeszcze jesli w LuxMedzie macie mozliwośc zapisania sie na wizytę przez portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o abonament medyczny w LuxMedzie. Uwazam ze to duża wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest sprawdzić oferte LuxMed. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać. Do tego umawianie sie na wizytę przez portal pacjenta jest dużą wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Zgadzam się, z ich abonamentów każdy wybierze coś dla siebie, a do tego ceny wcale nie są jakieś wygórowane - płacisz za opiekę medyczną z najwyższej półki. Ja mam wykupiony pakiet rodzinny Orzech i jest w nim wszystko co być powinno - zarówno świetna opieka dla mnie jak i moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoKZŻukaa
Ja tam wolę chodzić do tych lekarzy, których sam wybieram, którzy mają dobre opinie pacjentów, a nie do tych co narzuca mi fundusz czy pakiet. I tak np. do ortopedy chodzę jednego z najlepszych w Krakowie, ma też nowoczesne metody leczenia jak osocze, a nie tylko to co daje pakiet. jakby ktoś był zainteresowany taką opieką to polecam zapisać sie na wizyte przez stronę, bo chyba tak najławiej jest. www.praktyka.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko dodam, ze na taka wizytę mozesz zapisac sie przez portal pacjenta. To bardzo proste, więc z pewnością bedzie to też duże ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musisz wisieć na słuchawce jesli tego nie chcesz...mozesz spokojnie umówić sie na wizytę przez portal pacjenta. Tez bedzie szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei już wiele razy też korzystaliśmy ze Szpitalu na Puławskiej i szczerze mówiąc polecam. Pełen profesjonalizm i bardzo dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam w kwestii własnie LuxMedu i tego w jaki sposób mozemy zapisywac sie na wizyty...portal pacjenta mysle ze jest tutaj ułatwieniem dla kazdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze warto jest zwrócić uwagę ze taki pakiet będzie odpowiedni równiez dla osób które sa sportowcami. Popatrzcie sobie na ich szeroką ofertę. Zdecydowanie znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wspomnianego LuxMedu to tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam ze prowadziłam ciąże u lekarza na Mysliborskiej. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z obsługi i takiej dostępności. Uważam ze to naprawdę super pakiet i warto pomyslec jesli nie wiecie co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellles
No coż.Chciałam tylko zaznaczyć,że prywatne ubezpieczenia to nie tylko Lux med. Warto jest zastanowić się nad ofertą innych firm ubezpieczeniowych ponieawż ta może się okazać o wiele bardziej szeroka i ciekawa. Na stronie jest pełne zestawienie pakietów medycznych: https://zdrowiewfirmie.pl/pakiety-medyczne/ Przy wyborze kierujcie się nie tylko ceną, ale zwróćcie uwagę na to co obejmuje dany pakiet. Oraz jaki jest sposób rejestracji na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też niedawno korzystaliśmy z placówki Szpital Puławska jesli chodzi o LuxMed. Naprawde jestem pod dużym wrazeniem tego jacy specjaliści tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę na taka wizytę mozesz zapisac sie przez portal pacjenta. To bardzo proste, więc z pewnością bedzie to też duże ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto bedzie umawiac sie przez portal pacjenta. jest zawsze szybko i pewnie co do zapisania sie na własciwą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×