Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzia9

prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy ktos sie ubezpieczyl

Polecane posty

Gość gość
Nie zastanawiaj sie bo tak naprawdę przeciez zawsze mozna wybrac najlepsze rozwiazanie bez żadnych problemów jesli chodzi o umówienie się do lekarza specjalisty. Warto sprawdzić co maja w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie z nimi nie ma żadnych problemów. Łatwy dostęp do wszelkich usług. Jestem bardzo zadowolona i nie zmienie na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W luxmedzie kolejki takie jak na NFZ a do dermatologa czy ginekologa większe we Wrocławiu chyba że ktoś nie pracuje to terminy w środku dnia na drugim końcu miasta. Lekarze też gorsi niż na NFZ ,bez specjalizacji np interniści pracują jako ortopedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie problemu z kolejkami bo mam wykupiony pakiet medyczny w lux med. Wizyty umawiam sobie przez internet dzięki portalowi pacjenta.Do specjalisty nie potrzebuje skierowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokupiłam też u nich pakiet stomatologiczny, bardzo sie opłaca bo dostałam zniżkę na pierwsze leczenia a i przeglądy mają bez żadnych limitów. Gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Showmina
Z tego co wiem to aby wybrać sie na badanie w pakiecie trzeba mieć skierowanie od lekarza. Ale to również zalezy od pakietu bo są droższe pakiety albo tańsze pakiety. Jest to dobra opcja ale jedynie w sytuacji kiedy jesteś częstym pacjentem. Jesli chodzisz do lekarza rzadko to lepiej jest raz na jakiś czas zapłacić te 100 zł oraz mieć wszystko z głowy. Warto jest również zaglądać na portale typu znany lekarz. Możesz sobie tam poczytac opinie o lekarzach wykonujących dany zabieg, zobaczyć gdzie przyjmują, w jakich godzinach. Poza tym w wielu przychodniach zdrowia rodzinnego mozna dostać się na wizytę bardzo szybko i bez problemu; http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/kto-to-jest-lekarz-rodzinny-i-jakie-ma-obowiazki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REKLAMA LUX-MED-u BIJE NIEMAL Z KAŻDEGO POSTU!!! Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak jest naprawdę, to wykup nawet najtańszy pakiet . Najpierw jest zachwyt, bo jest krócej niż w NFZ. Bo można do lekarza specjalisty zapisać się bez skierowania i to przez telefon albo przez portal pacjenta. I to raczej koniec plusów. W Lux-Med nie ma dobrych specjalistów, gdyż ci mają własne kliniki lub prywatne gabinety. Może znajdzie się jakiś "zagubiony" specjalista, ale to są wyjątki. Poza tym bajką jest, iż wykupując pakiet Antidotum Plus w Interrisk, czekasz na wizytę 1 dzień do internisty i do 5 dni na wizytę do specjalisty. Chyba, że ktoś ma szczęście lub dany lekarz ma opinię "wybitnego" specjalisty. Jeśli nie chcesz czekać w kolejce, to Lux-Med wydaje tzw. podzlecenia i można iść do innego lekarza (poza L-M) i skorzystać z odpłatnej porady, później refundowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja z całą rodziną korzystamy z pakietu medycznego powiększonego o pakiet stomatologiczny Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens pytać się o cenę. Cena nie powinna być wyznacznikiem tego czy zdecydujesz się na wykupienie danej oferty czy nie. Patrz się na to jaką renomę ma firma. Jaki jest zakres ubezpieczenia, na ile jesteś ubezpieczony. Jakie są w ubezpieczeniu wykluczenia.

Bardzo ważne są tutaj wyłaczenia w ubezpieczeniu na życie. 

https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-na-zycie

Na tej stronie jest kilka podpowiedzi, na co zwracac uwagę przy wyborze ubezpieczenia na życie. Jak również jest dobre porównanie towarzystw ubezieczeniowych oferujących takie ubezpieczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest taka możliwośc. Z tego co wiem większość klientów firm ubezpieczeniowych, które ubezpieczają sie w przypadku zachorowania od raka ma jakieś obciążenie genetyczne w rodzinie. Warunki są jednak przedstawione indywidualnie tak wieć nie da się obecnie napisać jakie warunki polisy dostanie Twoja koleżanka. NIech dopyta się samodzielnie u ubezpieczyciela, ewentualnie przejrzy sobie serwisy o ubezpieczeniach w sieci. Czasami warto jest również rozważyć ubezpieczenie grupowe na życie. Można wykupić ubezpieczenie indywidualne oraz ubezpieczenie rodzinne  https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste Obecnie taką ofertę ma na przyklad mbank 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×