Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzia9

prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy ktos sie ubezpieczyl

Polecane posty

Gość gość
To co do pakietu to na pewno warto zwrócić uwage na ofertę LuxMedu. Uważam ze ich abonamenty medyczne sa zdecydowanie najlepsze na rynku i jesli mam byc szczera również aktrakcyjne pod względem ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam do tego, ze rózne są pakiety medyczne ale ja wybrałam LuxMed za świetne pakiety dla najmłodszych jesli chodzi własnie o pediatrów.I to mnie cieszy ze nie musze długo czekac na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Polecam portal pacjenta. To najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o szybkie umówienie sie na wizyte do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to dla mnie duza wygoda i ułatwienie jesli chodzi o zapisywanie sie na wizyty przez portal pacjenta. Mysle ze kazdy lubi takie proste rozwiązanie. DO tego mozna to zrobic teraz z poziomu telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, na taką wizytę mozesz zapisac sie przez portal pacjenta. To bardzo proste, więc z pewnością bedzie to też duże ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam LuxMed. Ja mam u nich pakiet juz 6 lat. I naprawde szczerze mówiąc nie zamieniłabym na nic innego. Polecam, bo jest to najlepsze rozwiazanie dla mnie i mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna mam z rodziną pakiet medyczny w Lux Med i jestem pod wrażeniem tego jak łatwo i szybko mogę umówić wizytę u lekarza dzięki portalowi pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki abonament to swietna sprawa. Naprawde nie musicie sie też martwić o to żeby dostać sie do lekarza specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w ramach pakietu medycznego Lux Med można wybrać sobie swojego lekarza rodzinnego w ramach podstawowej opieki medycznej. To bardzo wygodne bo w jednym miejscu będziemy mieć wszystkie informacje o stanie naszego zdrowia, co na pewno ułatwi leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, ile kosztuja takie pakiety medyczne? Sama bym sie a nie zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, przeciez w tym watku sa SAME REKLAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiety medyczne w Lux Med można sobie dopasować do indywidualnych potrzeb i swojego wieku. Polecam wejść na ich stronę tam znajdziesz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesli ja miałabym być szczera i mialabym polecac to dokladnei wybrałabym własnie taki pakiet. Mój mąz jest sportowcem wiec jemu też szczególnie zalezało na tym zeby wybrać to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze mnie udało się własnie wstrzelic z tym pakietem, bo na ginekologa czekam moze max w LuxMed 2 dni. Serio. Nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra laski, a są tu takie z mniejszych miast? Ja z dostępnością dla kogoś kto musi dojechać? Zdarzają się odwołania wizyt??? Dajcie znać jakie macie doświadczenia bo ja musiałabym dojechać do większego miasta i tak a nie wiem czy się to opłaca chociaż w sumie nie ma większego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ze duze miasta maja ten plus ze dojazd nie jest wliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, Lux Med to naprawdę super rozwiazanie i uważam ze jesli szukacie odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego to dokładnie własnei w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też dodać, że teraz Lux Med ma specjalną ofertę dla pacjentów z Krakowa i Warszawy. Za 49 zł można dokupić sobie pakiet stomatologiczny Komfort. To fajna sprawa, bo mamy w cenie pakietu 3 znieczulenia i nieograniczoną ilość przeglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie - czy myslicie ze w LuxMed uda mi sie znalezc dobry pakiet jesli chodzi o stomatologa? Chciałabym coś takiego dla mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybralam lekarza z mojego pakietu medycznego w LuxMed i uważam ze naprawdę to bardzo fajne rozwiazanie i kazdemu polecam pomyslec o takim pakiecie medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też najlepszym rozwiazaniem było wykupienie pakietu medycznego w LuxMed. Dzieki temu po prostu bez najmniejszych problemów mogłam korzystać z dostepu do kazdego lekarza. I tak zostało, bo pakietu nie zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się na prywatne ubezpieczenie zdrowotne. I tak z państwowego ubezpieczenia nigdzie nie można się dostać bo są kolejki. Polecam wam zgłosić się do ubezpieczalni http://ubezpieczenie-gizycko.pl/ Oferują bardzo dobre ubezpieczenia zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z opieka stomatologiczną? Czy ona równiez jest w pakiecie jesli chodzi o LuxMed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy mamy właśnie od niedawna ubezpieczenie medyczne w lux medzie, fajna sprawa. Korzystałam już z wizyt u kilku specjalistów, krótkie terminy, mają bardzo dużo placówek, porządna opieka, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam LuxMed. DLa mnie to najlepsze rozwiązanie kiedy pojawia się coś niepokojącego. Nie musimy czekać na lekarza tygodniami. I nie ma tez zadnego problemu jesli chodzi o diagnostykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ja miałabym być szczera i mialabym polecac to dokladnei wybrałabym własnie taki pakiet. Mój mąz jest sportowcem wiec jemu też szczególnie zalezało na tym zeby wybrać to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie napisać jak to wszystko wygląda cenowo na przykład jesli chodzi o miesiąc? Ile musze zapłacić za taki pakiet dla jednej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chodzicie moze do stomatologa jesli chodzi o LuxMed? Zastanawiam sie nad wykupieniem własnie takiego pakietu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ja miałabym być szczera i mialabym polecac to dokladnei wybrałabym własnie taki pakiet. Mój mąz jest sportowcem wiec jemu też szczególnie zalezało na tym zeby wybrać to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do oferty LuxMedu. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać. No i masz tutaj też opiekę stomatologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×