Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vxcvxcvz

czy pracodawca po zakonczeniu stazu ma obowiazek mnie zatrudnic??

Polecane posty

Gość vxcvxcvz

i na jak dlugo, jaki etat pilne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana85
jesli to prywatny przedsiebiorca to musi cie zatrudnic, kiedys bylo to 3 m-ce, nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie nie
nie ma takiego obowiązku żaden pracodawca MOŻE ale nie MUSI cie zatrudniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy
to tak czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracodawcy dzieki takim stażom wylapuja tych najzdolniejszych i TYLKO ich zatrudniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszłam że
niby podpisuje umowę z PUPem , że zatrudni stażystę.... najlepiej przedzwoń do PUP i się spytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funfel
na 100% nie musi cię zatrudnić. MOŻE ale nie MUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi303
tak, musi cię zatrudnić jeśli ma podpisaną umowę z pup ale nieliczni podpisuja bo niby po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta8204
Hej, zależy jaki to pracodawca, jesli budżetówka to nie musi, natomiast pracodawca prywatny musi dać Ci umowę na taki sam czas jaki był staż czyli 3-6 miesięcy, no chyba ,ze pracodawcy nie zależy na innych stazystach z UP, bo gdy sie nie wywiąże z umowy nie dostanie drugi raz stażysty, dotacji ani zadnej pomocy z UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana85
przeciez napisalam...jesli jest to prywatny przedsiebiorca to musi cie zatrudnic!!! Wiem bo bylam dwa razy na stazu, chyba ze UP w waszych miejscowosciach ma jakies inne przepisy. Najkrutszy czas zatrudnienia to 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaaaaa
ja byłam na stażu u prywatnego pracodawcy i nie miał podpisanej żadnej umowy z pup że musi mnie zatrudnić i po mnie dostał następna stazystkę, więc róznie to bywa. A niektórzy prywatni pracodawcy zatrudniają po stażu osoby bo dostają za nich jakąś kase z pup (połowe wynagrodzenia chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma obowiązek po przebytym stazu 6 miesiecznym musi zatrudnic na min 3 miesiace wiem bo sama jestem na stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawcy biorą stażystów z up tylko dlatego ,że mają pracownika za darmo, prywaciarzom o to tylko chodzi , pracownik za darmo i dla wyzysku , pewnie niech tym gnojarzom prywaciarzom jeszcze państwo wszystko funduje.U nas w Rzeszowie jak wysyłasz aplikację do pracodawców na ogłoszenie o pracę to dostajesz w odpowiedzi albo staż z urzędu pracy albo wolontariat ten to nawet na pół roku i dłużej chcą pop*****leńcy . Kryzys jest tylko pretekstem do dalszego wyzysku ludzi i szukania pracowników za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najkrótszy tępa dzido pisze się przez "ó" , nie widzisz co ci na czerwono podkreśla tekst idiotko.I jak imbecyl ma się znać na prawie pracy , wracaj do szkoły i ucz się ortografii tępaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama robię za stażyste
Sama jestem na stażu i jest jeszcze ze mną druga osoba, jej pracodawca kazał przyjść wcześniej 6 tygodni niż data rozpoczęcia stażu , mi też wcześniej kazali ale nie aż tyle , ja przyszłam wcześniej ona się nie zgodziła, jeżeli tą sprawę zgłoszę do pup nie wiem jeszcze komu dyrekcja albo opiekun to kto poniesie konsekwencje oni czy ja , wiecie pytam się bo są głupie czasy prawo z roku na rok staje po stronie pracodawcy coraz bardziej . Nie chcę mieć potem przesrane bo mi ktos wystawi złą opinię albo z nagana wyrzuci na zbity pysk. Zarząd firmy jest p**********y ot co.Najlepszym wyjściem byłby dla mnie inny pracodawca abym ten staż mogła dokończyć u kogoś innego.Czy jest tak możliwość w ogóle i jak to najlepiej rozegrać ,żebym nie ponosiła jakiś konsekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie ma obowiązku bo nie brali tak chętnie stażystów, a u nas jednych biorą nie zatrudniają a potem biorą następnych i tak w kółko i cyckają państwo , bo p*********m chamom wyzyskiwaczom szkoda nawet na umowę zlecenie zatrudniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie ma obowiązku , sama widzę jedni stażyści odchodzą i przychodzą następni i nawet u prywaciarzy ,jakby mieli taki obowiązek to by nie brali stażystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mieli obowiązek to by nie brali racja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mieli obowiązek to by nie brali racja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma i prędko mieć nie będzi
jak by tak było to by ciulasy nie brały stażystów tak ochoczo, stażysta to dla wielu podłych wyzyskiwaczy darmowa siła robocza :( szkoda ,że urzędy nie śpieszą się z kontrolami , nie wszyscy organizatorzy stażu są źli prawda, ale wyłapali by tych cwaniaków , którzy właśnie za państwowe pieniądze szukają pracowników, najgorsze jest to ,że taki pracodawca robi łaskę człowiekowi ,że bierze go na staż a stażystę potem za wszelką cenę chce utwierdzić ,że nie jest w uprzywilejowanej pozycji ,wcale tak nie jet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziol Hadziol
Mam takie pytanie. Czy jesli staż mi sie kończy a mój pracodawca podpisał umowę z pup że po stażu zatrudni mnie na dwa lata. To czy i tak mnoże mnie nie zatrudnić czy musi mi przez te dwa lata zapewnić pracę? Prosze o odpowiedz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Pracapl
Praca na stażu pozwala zdobyć nowe doświadczenie, niezbędne aby ubiegać się o lepszą pracę. Szukając pracy warto również polegać na swoich znajomych. Teraz na Praca.pl można otrzymać 1000 zł za polecenie do pracy znajomego, sprawdź jakie to proste na http://praca.pl/rekomendacje.html A może któryś ze znajomych poleci Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×