Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

co sadzicie o czyms takim?

Polecane posty

o kurde ale fajne:D okokokoko te 2 ostatnie sa superowe ale nie ma w wersji polskiej:( mamani superowy pojazd tylko ze zuzia ostatnio dostala autko chicco 4w1 i rowerek i nie mam gdzie tego trzymac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani musialabym mojego peg perego sprzedac i jeszcze kilka zabawek zeby sie zaopatrzyc w takie cudo;) a jakbym sie juz zaopatrzyla to nie mialabym co tam wpakowac;) poza tym mialo byc do 400 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie juz od dawna to bardzo kusi :-) :-P i chyba w koncu sie zdecyduje bo wydaje mi sie ze corci by sie spodobalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ok.Nie jestem jednak pewna czy roczne dziecko zainteresuje sie tym na dłużej...Ja swojej na roczek kupiłam jeździk z melodyjkami,trąbką.Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) jezdzik juz ma z bajerami.. szczeniaczka uczniaczka tez ma:D kubys jest spoko ale wolalabym cos co zajmie ja na dluzej cymbalkami podejrzewam jeszcze by nie umiala sie poslugiwac za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszystko ma to weź ją zapisz na kurs pływania dla maluchów - więcej jej to radochy sprawi niż kolejna zabawka - bynajmniej tak było u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze cos na lato np basen dmuchany z wyspa albo namiot w ksztalcie auta czy sklepu? oczywiscie jesli ma warunki na uzycie bo wdo bloku to nie polecam takich bahjerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku jak mały miał roczek to kupiłam mu taki pontonik http://www.allegro.pl/item337782138_lodka_ponton_dla_dziecka_szczesliwy_krab.html rozkładałam mu na balkonie, dookoła ręczniki aby nie zalać sąsiadów i było super, mały uwielgiał się tak taplać ale pontonik nie przezył wypadu na jezioro :( teraz zastanawiam się nad tym z kulkami-piłkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×