Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iza---

Kto podawał swojemu dziecku NIFUROKSAZYD???

Polecane posty

4 m-czna coreczka miala wczoraj biegunkę.Tak Jej stan jest dobry,normalnie sie zachowuje,jest pogodna,w sumie ma niewielki apetyt ale Oan tak ma na ogol.Jednak pare razy zrobila wodnista kupe ze sluzem i postanowilam isc do lekarza....Jakos boje sie ze w koncu dobra passa sie skonczy i ktoras moja dziewczynka zachoruje(do tej pory mielismy to szczescie ze obydwie nigdy nie byly chore).A ze ejst jeszcze malutka boje sie odwodnienia. w kazdym razie Pani przepisala nam nifuroksazyd.Jednak nie wiem ile czasu to podawac...Biegunka minela, tak jest ok,choc malutka w nicy spi niespokojnie,jakby Ja jeszcze brzuszek pobolewał.. Ile czasu podawalyscie to swoim dzieciom? Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podawałyście 4 dni mimo ze biegunka minęła??Ile mijały wtedy Wasze dzieci?W jakich dawakch lek podawałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam taki problem i podawałam NIFUROKSAZYD lekarz mi przepisał 2 razy dziennie po pół łyżeczki,a podawałam jak dobrze pamietam 4 dni i przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ile czasu? mialam podawać dotąd az biegunka nie minie. dawalam cos z tydzień bo tyle się utrzymywala. prócz tego jeszcze ors 2000 i elektrolity no i dieta... moja byla już starsza coś 10 albo 11 miesiecy miala . to jakoś niedawno bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko ale własnie ja się zastanawiam czy jeżeli małej biegunka minęła po podaniu juz własnie tych 2 dawek to czy dawać dalej i czy powiedzmy te 4 dni to nie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - jak minęło, to już nie dawaj to nie była poważna biegunka tylko jakaś niestrawność nifuroksazyd jest najlepszy na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×