Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Przeciez to ze sie z kims idzie na randke nie oznacza, ze trzeba sciagac bielizne. A dziewczyna idac z kims na randke, "chodzac" z nim od razu uwaza, ze trzeba isc do lozka. A potem sie wszyscy dziwia, ze wspolczesne dziewczyny maja tylu partnerow na koncie. To zenujace. To normalne, ze umawiamy sie z wieloma osobami na randki, spotykamy sie z wieloma. Ale teraz to nawet jak do seksu nie dojdzie, to i tak bedzie petting nago. Te dziewuchy powariowaly czy co? Ciekawe jak one sie z tym czuja, ze obcowaly seksualnie z wieloma facetami? Nie mozna sie pospotykac z kims i poki sie nie jest pewnym tej osoby poprzestac na przytulaniu czy calowaniu? Po co po tygodniu chodzenia majtki zdejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.Aneta
To tylko cywilizacja śmierci. Nie przejmuj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gackowata
chore jest, to, ze mlode dziewczyny zdejmuja majtki przed kazdym chlopakiem, z ktorym sie spotykaja i obcuja z nim seksualnie nago, a wiadomo, ze jak sie jest mlodym, to z wieloma osobami sie czlowiek umawia i potem jest pelno dziewczyn co mialy tuzin partnerow, a o przyzwoita ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety to prawda
jak się umawiam z dziewczynami to celem większości (jakieś 2/3) na pierwszej, max drugiej randce jest łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmm
Nie rozumiem, jak dziewczyna moze seksualnie obcowac z kims kogo nie kocha, do kogo nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dziewica, ale może dlatego, że z nikim nie chodziłam, albo dlatego z nikim nie chodziłam, bo nie uchodzę za łatwą:o Tak czy tak, mam doła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p .... to ze w wieku 24 lat dziewczyna uprawie sex to dla was puszczalstwo?dziwne to i zacofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
??? zakompleksiony facet, przed ktorym laska nie sciagnie majtek, czy zakompleksiona laska, ktora nigdy nawet nie umowi sie z nikim? kto zalozyl ten topik? ktos ograniczony? nie lubie jak ktos generalizuje...nie kazda dziewczna od razu sciaga majtki.a umawianie nie jest niczym zlym, i zapewniam was, ze nie akzda alska na randce od razu to robi.. szczerze, zastanwia mnie co tu wypisujecie, i nie sypia sie tez z kazdym z kim sie jest..kwestia zasad... a nawet jesli ktoras alska tak robi, to jest to jej sprawa prawda? ona siebie nie szanuje i ona bedzie zyla z odpowiednio nadana jej etykietka a jak masz kompleksy autorze i zazdrosc Cie zzera, to moze idz wyleczyc te kompleksiki gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
a do tego co to 2/3 mu wskakuje, moze swoj ciagnie do swego? poza tym nie chce wiedziec gdzie poznajesz te lafiryndy..poza tym gdyby Ci tak zle z tym bylo, zatrzymalbys sie na dluzej z ktoras z tych lasek 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jak mi jakas dziewczyna wyzna, ze robila juz komus loda to sie brzydze ja w usta calowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowajaśminowa
jestemm dziewczyną i nie ściągneła bym majtek na 2 randce a co dopiero lecieć do łóżka z kims kogo nie kocham. może po roku,ale musiała by byc miłosć w tym związku. no pomyślcie jak to jest możliwe by 2 prawie nie znające sie osoby szły odrazu do wyra. rozmowa jest o dziewczynach że ściągają majtki-to raczej chłopaki te majtki ściągają im. może jest na odwrót,chłopak ciągnie młodą głupią i zakochana dziewczyne do łóżka -a za dwa dni inną. laski są puszczalskie a faceci----kurwiarzami tak bym nazwała tych który zadnej nie przepuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
bo czasem tak jest, ze laska jest idealem i pochlastac bym sie dal za nia, ale jak sie dowiem, ze szybko dala komus d**y, to swiat mi sie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
do krolowej..hmm..smieszy mnie twoje podejscie..po roku bys poszla... jakie sa granice dobrego smaku? 12 miesiecy to okesy, a 11 to juz puszczalska?? haha!!!kazdyma swoje wlasne sumienie i zasady, gadanie o tym po jakim czasie mozna przespac sie z kolesiem jestna poziomie bravo, i 13 dzieci..nie obrazajac tych dzieci, ale Ty masz chyba troche wiecej lat krolowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
tylko dlaczego ja ma mam byc dla swojej kobiety kolejnym z kolejnych, nastepnym z nastepnych, jednym z wielu, bardzo wielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
doproblemem jest to ----? problemem jest to, ze masz problem sam ze soba...jak poznajesz dziewczyne jak sam mowisz, to znaczy, ze wiesz jaka ona jest, a to ze sie dowiadujesz takiegoc zeos to od kogo? od niej??nie sadze brawo ! jestescie smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
wlasnie od niej sie dowiaduje. wystaczy czasem poslodzic dziewczynie, ze sprawia wrazenie takiej porzadnej, dobrze prowadzacej sie, a ona powie, ze wcale taka swieta nie jest i pewne grzeszki ma na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
wiesz co? szukasz laski, ktora jest swieta? czlowieku.. Ty sam pewnie swiety jestes? nie masz ani jednego grzeszku na sumieniu, mozesz to powiedziec z czystym sumieniem?? wybacz, jestes hipokryta! kazdy ma jakis grzeszek, i to jest fajne..bo znaczy, ze jestesmy ludzmi, a Ty szukasz idealu? idealow nie ma..bo nawet ideal ma jedna wade, ze jest tym idealem..nuda... poza tym ja poszlam z moim facetem (to wy to tak nazywacie) po 2 miesiacach, jestem be i jestem puszzczalska, wedlug mnie po prostu go pokochalam i to bylo naturalna kolej rzeczy...i to byla milosc...i jest, a ta nie zna takich granic wczesniej nie mialam zadnego innego w lozku, ale chodzilam i spotykalam sie z wieloma... a z tym jestem juz 2,5 roku... ale jestem strasznie puszczalska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
szukasz ksiezniczki z bajki? to poczytaj ksiazki, mzoe tam taka znajdziesz swoja droga wydaje mi sie, ze Ty nie wiesz jeszcze nic o milosci, zakladasz, ze wszystkie sa puszczalskie, ze maja jakas przeszlosc, i od razu na sile z starasz sie udowodnic, ze masz racje! czaisz sie, zadajesz pytania jak sam napisales slodzac...jakie ty masz czlowieku intencje? chcesz wszytskich podciagnac pod swoja chora teorie? jeju normalnie nie chcialabym sie z ims takim jak ty spotkac..komu cos probujesz udowodnic, zauwaz ze to ty masz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jak mi dziewczyna mowi, ze z poprzednim chlopakiem poszla do lozka po tygodniu, albo uprawiala petting nago z przyjacielem, czy z kolega poszla sie nago pod prysznic wykapac to mnie zaczyna brzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
albo nawet dziewica powie, ze z poprzednim chlopakiem sie nago ogladali i piescili sobie narzady plciowe rekami i palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
ja tam sie nie w stydze swojej nagosci, prysznic wielkie mi halo, w roznych juz warunkach spedzalam wakacje, np extremlanych totalnie i nie wyobrazam sobie, aby moj facet mial zerwac ze mna, bo moj kumpel widzial mnie nago:| swoja droga ile macie lat?i rozumiem ze ty to prawiczek jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
tak teraz juz wiem, koncze dyskusje z Toba:] nie wiem czy jestes chory, czy nawiedzony, ale jedno i drugie kwalifikuje sie do pomocy psychologicznej...zrob cos z tym.pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jestem prawiczkiem i mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie chodzi mi, ze kumpel zobaczyl dziewczyne przypadkiem podczas przebierania, tylko ze poszli sie popiescic pod pryszczniem, albo jak np. byli sami w domu to on jej zrobil palcowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowajaśminowa
do-------- ten topik założył kto? spoko spoko--ale ja napisałam odnośnie mojej osoby że ''może po roku,ale musiała by byc miłosć w tym związku'' więc chodziło mi o uczucie,miłosc,oddanie itp. 13 latki i sex weź przestań-bo to już nie wiem jak nazwać ale pod paragrafem grozi. tu chyba facet ma problem bo on nie miał żadnej,a te które mu sie podobały były juz po inicjacji.więc jest mu smutno....... fakt ideały już przebrzmiały.ale powiem jeszcze jedno - miałam znajomego który zaliczał na ilość nie na jakość,żył chwilą.pewnego razu zakochał sie ZAKOCHAł na serio.a dziewczyna dowiedziała sie jaka ma opinie i nawet nie chciała spojrzec w jego strone. nasze życie mści sie na nas i za nasze czyny w naj mniej odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
do krolowej ----> okeya, mowisz o sobie, a ja sie pytam, jakie to ma znaczenie kiedy zaczniesz sie kochac fizycznie z facetem ktorego kochasz?? przeciez niewazne to, bo chyba kochasz go caly czas tak samo?a przynjamniej ejst to naturalny wyraz uczucia, a nie takie ograniczenie, z arok sie z Toba bede mogla kochac..troche dla mnie to sztuczne, a wmilosci nie ma rpzeciez miejsca na sztucznosc?? ale to twoja sprawa i jeszcze jedno, jedna z moich kolezanek z druga kolezanka (zwierzylam sie jednej, a druga przeniosla), za czely rozprawiac o tym coz robilam po 2 miesiacach..i nie omieszkaly zwrocic mi uwagi, ze jestem latwa i puszczalska dla porownania, mialam 20 lat, wiec decyzja nie byla taka hop siup, po drugie jestem z tym facetem dalej, podczac gdy jedna z nich, stracila dziewictwo w wieku 16 lat, (po pol roku bycia z facetem) i juz zdazyla miec kolejnych dwoch, a druga po 7 miesiacach to zrobila ze swoim, pozniej zdazyla go zdradzic z kims innym a teraz on wybaczyl tow rocila wiec powiedzcie, jakie granice tworzycie? nie ma reguly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pieprzycie
mam 35lat i jak czytam wasze wywody na temat to chyba wam chodzi o sex z każdym.kolega,przyjaciel---to k**wa fajni znajomi, k**wa toż to patologia w młodym wieku.a puxniej jacyś psychole wyrosną i bedą gwałcić,molestować.jak tu mówić o miłości do drugiej osoby-przecież to nie sport.nie nie moge.strach mieć dzieci bo 13latki sex uprawiają.gdzie rodzice tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pieprzycie
przeciez wszyscy wiedza ze nie chca miec smierdzacego lacia w buzi. dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×