Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ballladyna82

Walczyć czy odejść?

Polecane posty

Gość jeden_z_kwiatków
A może ona tak samo myśli o Tobie? Pomyślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z kwiatków - klawo jak cholera ! :D Ludzie się zmieniają lecz nie zmieniają swoich nawyków. Powodzenia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
Tak, ale to jest MÓJ chlopak, a nie jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa_wiosna
"Twój chłopak" który czasami sam się wypożycza innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
To o mnie mówi "moja dziewczyna", ze mna chodzi na imprezy. Mamy wspólnych znajomych.On o niej mowi "koleżanka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałość bierze gdy się
zaczynam mieć wrażenie że to jest jakaś prowokacja.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest Twój ale tylko według Ciebie... Dla niego pewnie mogłoby Cię nie być, jak nie Ty to inna. Sypia z nią? Sypia z Tobą? I Ty się jeszcze na to godzisz?? Gdzie Twoja godność? Ja bym wybaczyła zdradę jednorazową gdybym widziała że żałuje. Ale Twój facet chyba nie wyciągnął żadnych wniosków ze swojego zachowania, wie że może Cię zdradzać do woli bo Ty i tak mu wybaczysz! Powiedz mi jedno.. czy Ty mogłabyś zachowywać się tak jak on? Mogłabyś go zdradzać przez prawie 2 lata związku? Pieprzyć się z innym a potem prosić o miłość swojego faceta i z nim iść do łóżka?? On jest z Tobą dla wygody, taka prawda, jak tamta mu nie daje to idzie do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa_wiosna
dziewczyno, ale czego Ty od nas oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ile Ty masz lat?? matko boska... co z tego że na Ciebie mówi moja "dziewczyna"?? a na nią "moja kochanka" ale nie Tobie... innym... ja bym nie była z facetem tylko dlatego że zabiera mnie ze sobą na imprezy i mówi do mnie "dziewczyna moja" w związku trzeba czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
Pisze tutaj, bo naprawde mam problem. To nie jest tak,że ja jestem totalnie slepa. On spedza ze mna spro czasu, jest czuly, jest nam dobrze. Dlatego jeszcze chce o to walczyc....bo gdyby nie chcial ze mna byc, to by nie wrocil. Tak przynajmiej mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa_wiosna
To walcz i daj już spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze przerwa w zwiazku
ale o jakim zwiazku ty mowisz skoro od prawie samego poczatku jest was troje? to jest zwiazek? w zwiazku jest dwoje ludzi a nie troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
O takim związku, w którym wszystko wydawało się być ok, do momentu kiedy dowiedziałam sie o zdradzie. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze przerwa w zwiazku
ale wydawalo sie, to byly zludzenia. teraz juz wiesz ze to tylko sie wydawalo. i widzisz ze on sie nie mzienil mimo roku jaki n8i byliscie razem.i o co ty chcesz walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co Ty chcesz walczyć... o "trójkącik"?? Chcesz żeby Wam w trójkę było dobrze?? jeśli tak to jesteś na jak najlepszej drodze... on ma i Ciebie i ją, i może sobie wybierać, a to że z Tobą dobrze mu się spedza czas nie znaczy że z nią nie... bo pewnie jest podobnie... ale zastanów się co oni robią...? bo na pewnie nie grają w karty:/ ja bym nie dała tak sobą pomiatać... brzydziłabym sie takiego faceta... no ale każdy człowiek jest inny, tylko nie każdy może upaść tak nisko jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoncz juz smecic
jestes glupim pustakiem zrobisz i tak po swojemu....bedziesz z tym zdradzaczem a on i tak cie bedzie zdradzal bo jestes naiwna zrozum ze ON CIE NIE KOCHA....nie ludz sie he he he ma cie za nic i tyle w tym debilnym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_z_kwiatków
Życie, jeśli uważasz, że ona nisko upadła, bo ślepo kocha, to tylko ją obrażasz....Uważaj, żeby kiedyś Tobie coś takiego nie stanęło na drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
No tak, ale jakby chcial z tamta byc, to bylby z nia, a nie ze mna. Nie bylismy razem przez rok i oni jakos tez nie byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze przerwa w zwiazku
ale widocznie pasuje mu miec dwie laski ktore na dodatek sie na to godza. jakby chcial z toba byc to by po powrocie nie odnawial znajomosci z tamta, proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden_z_kwiatków kochać może i będę tak mocno jak ona ale nawet w takiej sytuacji nie pozwolę by mój związek wyglądał tak jak jej. Mam swój honor i dumę. Z miłości można wybaczyć zdradę - jednorazowo - a nie wybaczać 1,5 roku pieprzenia innej na boku!! Niektórzy mają klapki na oczach... zresztą, niech ona robi co chce, żadne rady tutaj nie pomogą i tak z nim będzie... może za parę lat jak dojrzeje to klepnie się w czoło i w końcu przejrzy na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
Ja po prostu wierze w to, ze jak sie z kims jest, to sie go kocha. Bo on moze w kazdej chwili odejsc, skoro nie kocha. Małżeństwem nie jesteśmy, dzieci nie mamy. Z jakiegos powodu ze mna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
Poza tym zdarzaja sie i tacy faceci co kochaja i zdradzaja. Oni sa inni niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_z_kwiatków
Racja jest w jednym, nie można dać sie poniżać. Ale trzeba też umieć głosno powiedzieć, co nas boli i jesli tego nie zrobisz, to nadal będziesz w tym tkwić. Reakcja będzie taka: albo on będzie z Tobą (na Twoich warunkach, które musisz postawić), albo odejdzie (i na to nie będziesz miała wpływu). Ale zawsze to jakaś jasność sytuacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze przerwa w zwiazku
bo mu tak wygodnie i tyle. i z jakiegos powodu ma inna na boku w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
Tłumaczę sobie, ze to tylko sex dla niego. Wiem, glupie tłumaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dochodze do wniosku, ze zalozycielka tematu ma niepokolei w glowce. przeciez facet jawnie cie zdradza, a ty chcesz uslyszec 'tak, walcz!'. przejrzyj na oczy dziewczyno. ponizasz sie w tym zwiazku i jestes ponizana. na twoim miejscu kopnelabym skurwysyna prosto w jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty juz skarbie sama sobie rozwiązałaś ten problem.Napisałas przecież że są faceci którzy kochają i zdradzają zarazem.Więc koniec tematu-dajesz przyzwolenie. Najgorsze jest to że ty naprawde myślisz ze on cie kocha.Uwierz mi-nie kocha. Ten koleś kompletnie cie nie szanuje , prawdopodobnie uważa cię za delikatną idiotkę z którą dobrze być bo nie robi szumu o zdrady.Wie że o drugą taką trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze przerwa w zwiazku
czyli ty mu nie wystarczasz jesli tak myslisz, bardzo mile wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballladyna82
On nie wie ze ja wiem o tej lasce. Zastanawiam sie czy do niej nie zadzwonic i nie wygarnac tego i owego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×