Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zmysłowy

+++ Szukam dziewicy do celów naukowo-badawczych +++

Polecane posty

Przez podszywaczy muszę zakładać nowy wątek. To jest po prostu skandal ! Szukam dziewicy do celów naukowo-badawczych. Kandydatka powinna spełniać poniższe wymagania: - wiek 18 - 38 lat - rzeczywiste dziewictwo nie urojone - wesołe usposobienie - bezwzględnie konieczne - ogromne poczucie humoru - miła aparycja - figura - u kandydatki konieczne są zaokroąglenia w pewnych miejscach, bez tego przyrządy pomiarowe mi wariują. ;) - inteligencja - chęć ścisłej współpracy i poświęcenia dla dobra nauki. Tylko poważne oferty. Cała reszta tzn. podszywacze, trans, homo, bi itp. podobne zwierzątka niech się idą paść. Jestem dojrzałym, zadbanym mężczyzną, bez zobowiązań więc powikłania wykluczone. Wszelkie podszywy w kolorze pomarańczowym nie są mojego autrostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
ale nie wiem czy chce z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z bagien
a jaka to dziedzina naukowo-badawcza ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ŻONA CO UWIELBIA SEX Ja Cię zabiję... i Twojego męża też. ;) Uwielbiasz seks no to zrób to w końcu ze swoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ja sie kwalifikuje >ale nie wiem czy chce z Toba Poczekaj... nie tak szybko. ;) Do badań się dojrzewa. ;) Hmm... a jak w ogóle masz na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>baba z bagien >a jaka to dziedzina naukowo-badawcza ? Delikatnej natury, dlatego oferta jest skierowana wyłącznie dla dziewic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
:) delikatna tez jestem. a mozna wiedziec jakie to praktyki chcesz stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ja tez
sie pisze:D tylko podobnie jak ty mam pewne oczekiwania, gdyz nie ide do pierwszego lepszego doktorka;) tak wiec z checia dowiem sie cos wiecej o Tobie autorze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ja sie kwalifikuje >delikatna tez jestem. Rzadka cecha, duży plus. >a mozna wiedziec jakie to praktyki chcesz stosowac? Hmm... masz poczucie humoru ? ;) Jeśli tak nie bój się. hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>no dobra ja tez sie pisze tylko podobnie jak ty mam pewne oczekiwania, gdyz nie ide do pierwszego lepszego doktorka tak wiec z checia dowiem sie cos wiecej o Tobie autorze... Co chcesz wiedzieć ? Konkretne pytania poproszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
ja sie musze zakochac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
zartuje, ale musi mi sie ktos podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ja sie kwalifikuje >ja sie musze zakochac ;p To zrozumiałe. >zartuje, ale musi mi sie ktos podobac To również. Inaczej to traumatyczne przeżycie. Poza tym nie wiem co tam sobie myslisz, ale jeśli "kawa i do łóżka" to jesteś w wielkim błędzie. ;) Nie tak szybko. hihi ;) Pytanie do Ciebie: O czym tak na serio marzysz ? Ale bez pierdół. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
a co będziesz badał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
jesli chodzi o sprawy erotyczne to chcialabym zeby ktos mi tak zawrocil w glowie, że nie będę w stanie się oprzeć :) nawet jeżeli to będzie trzecie spotkanie z rzędu bo mam gdzieś konwenanse. do tej pory nikomu się nie udało. lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ja tez
panie doktorze chcialabym spytac o pana wiek, czy odbyl pan jakis staz oraz jakie ma pan doswiadczenie z pacjentkami;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z bagien
Jestem jak najbardziej jeszcze dziewica ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>just me 29 >a co będziesz badał? Przede wszystkim poczucie humoru, ale nie tylko. ;) >ja sie kwalifikuje >jesli chodzi o sprawy erotyczne to chcialabym zeby ktos mi tak zawrocil w glowie, >że nie będę w stanie się oprzeć nawet jeżeli to będzie trzecie spotkanie z rzędu >bo mam gdzieś konwenanse. >do tej pory nikomu się nie udało. lipa W jestem w stanie uwierzyć. Świat jest pełen buraków. >no dobra ja tez >panie doktorze chcialabym spytac o pana wiek, czy odbyl pan jakis staz oraz >jakie ma pan doswiadczenie z pacjentkami Wiek ? 47 lat metrykalne, rzeczywiste ok. 35 lat i nie ma w tym przesady. Poprostu są chłopy które dbają o siebie. Doświadczenie ? Co przez to rozumiesz ? hihi ;) Reklamacji dotąd nie było żadnych. :) >baba z bagien >Jestem jak najbardziej jeszcze dziewica To pięknie. A ile w ogóle macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
26 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
a Ty masz prawie tyle co mój tata.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ja sie kwalifikuje >a Ty masz prawie tyle co mój tata.. hmm Wiek o niczym nie świadczy. A kim Ty w ogóle jesteś ? ;) Jak masz na imię i czym się zajmujesz na codzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kwalifikuje
musze iść do domu, czas pracy się skończył :) pierwsze to się powinieneś pytać skąd są kandydatki, szybsza selekcja będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ja tez
ja rowniez mam prawie 26 hmm a Ty... jak na doktorka masz wiek wysmienity;) hihih aczkolwiek przyznam sie, ze mi osobiscie podobaja sie znacznie bardziej 35latkowie wygladajcy na 25latkow.. :D nie moglby mi pan doktor podeslac lepiej swojego najlepszego ucznia? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ja tez
zapewne pan doktor bardzo mooblilny;) a w ktorej czesci kraju najbardziej?:) Hmm.. o doswiadcznie juz pytac lepiej nie bede, zdjae sobie sprawe iz sam doktor przy takim staazu nie jest w stanie zliczyc i spamietac;) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>no dobra ja tez >aczkolwiek przyznam sie, ze mi osobiscie podobaja sie znacznie bardziej >35latkowie wygladajcy na 25latkow. W mniemaniu młodszych wszystko sprowadza się do piwa, pubów, seksu, a dalej rozmiarów i samej techniki. Za nic wyobraźni. Seks dojrzewa w głowie jak wino. Dziś nikt nie ma czasu, więc i wino podłej marki. Nic Ci na to nie poradzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>zapewne pan doktor bardzo mooblilny a w ktorej czesci kraju najbardziej? Hmm.. >o doswiadcznie juz pytac lepiej nie bede, zdjae sobie sprawe iz sam doktor przy >takim staazu nie jest w stanie zliczyc i spamietac hihih Echhh... dziewczyny, dziewczyny... Nie ilość w życiu się liczy tylko jakość, to raz. Dwa naprawdę sądzisz że w takich nieustannych "podróżach" jest jakiś sens ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ja tez
alez to samo zycie......... :D pozatym nie zgodze sie z tym ze kazdemu mlodemu brak wyobrazni..... coniektorzy naprawde bywaja bardzo mhmm... dojrzali i potrafia cala swoja uwage skupic na partnerce, nie na sobie... a to bardzo wazne dla niedoswiadczonej dziewczyny:) coz teraz mlodziesz szybciej dojrzewa niz kiedys hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłączam się pod ostatnie
Orzesz Ty orzeszku! :D Przemieszczasz się po topikach szybko jak Kubica :D I żeby nie było - też dziewica, ale już zniechęcona do badań jakichkolwiek, które ocierałyby się o relacje damsko-męskie. W moim przypadku takie badania spalają na panewce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×