Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdsvsfdvs

Czy te pierwsze 2 lata to gehenna dla matki?

Polecane posty

Gość fdsvsfdvs

Mam na myśli pierwsze lata życia dziecka. Bo mi się wydaje że zejdę, zaniedbam dziecko, siebie, męża... No to mnie najbardziej powstrzymuje przez zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
??? moj maly ma 2 lata i jakos nie czuje sie zaniedbana z tego powodu, maz takze nie narzeka mialam czas i na solarium i na fryzjera regularnie i na spotkania z kolezankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne... zejdziesz na bank a dziecko traktuj jak swojego wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielodzietne to chyba duchy są ;) tak na poważnie fakt że lekko nie ma- ale czas leci bardzo bardzo szybko mi sie wydaje że niedano urodziłam zuze-taka bezbronna leżała w tym becie patrzyła wilkimi oczami- a dzis skacząc rozwaliła własne łóżeczko i wlaśnie spiewa tak pięknie i cicho że mąż wracając z pracy na dole słyszał że jego córa nie śpi- a mieszkamy na 6 piętrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsvsfdvs
hmmm... nie mam dziecka a czuję się wiecznie zmęczona, mam też niechęć do dzieci... obecnie nie wyobrażam sobie że mogę to pokonać dlatego pytam, może uwierzę że i ja umiem :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze dwa lata uważam za dość \"trudne\", nie miałam praktycznie czasu dla siebie - cieszyłam się jak byłam na zajęciach że to taka chwila tylko dla mnie była. Ale teraz jak syn ma 3,5 roku już jest lepiej. I może wybierzemy sie gdzieś na wakacje w tym roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×