Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek1100

no i poraz kolejny nie zaszlam w ciaze...

Polecane posty

juz od kilku miesiecy sie staramy i nic z tego nie bedzie,brzuch mnie juz boli jak zwykle tydzien przed miesiaczka smutno mi strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie martw sie
napewno sie jeszcze uda! ja słyszalam ze najlepiej takie starania wychodza w czasie jak jest pełnia księzyca, nie smuc sie , jesli sie czegos pragnie to wszystko jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILJA WODNA
jak niechce ci sie czekac dluzej,to radze porobic badania,czy np.z hormonami wszystko ok,lub nasienie meza,niechodzi mi o nieplodnosc,czasem po prostu trzeba usunac przeszkody ktore stoja na drodze,albo idz na monitoring do gina to ci sprawdzi dokladnie kiedy masz owulacje i czy wogole ja masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć smutasek jestem w podobnej sytuacji ,staramy się od 9 miesięcy i nic. mamy już 2 letniego łobuziaczka,ale niemogę doczekać się następnej ciąży.zrobiłam wszystkie badania i tobie też radzę się przebadać.mi wszyscy mówią żebym o tym niemyślała .ale ja niepotrafię. życzę wytrwałości i spełnienia w macierzyństwie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna......
ja tez się staram kilka miesięcy i nic, teraz tez wiem ze nic z tego nie wyszło, staramy sie o pierwsze dziecko i nie wiem czy wogóle będziemy je miec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane ja się starałam 5 lat, a kiedy przestaliśmy się w końcu starać zaszłam w ciążę od kopa. Jedyne co Wam mogę poradzić to nie tracić nadziei i zacząć się kochać dla samej przyjemności a nie dla ciąży. Wtedy jest większa szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja to wam poradzę poprostu o tym nie myśleć. My z mężem staraliśmy się 3 miesiące o nasze malutkie serduszko nawet mój mąż już chciał pójść do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok ale po 3 miesiącach sobie odpuściłam i odrazu zaszłam w pierwszym cyklu. Dzisiaj jestem w 16 tygodniu ciąży i wam też kochane tego życze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja to wam poradzę poprostu o tym nie myśleć. My z mężem staraliśmy się 3 miesiące o nasze malutkie serduszko nawet mój mąż już chciał pójść do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok ale po 3 miesiącach sobie odpuściłam i odrazu zaszłam w pierwszym cyklu. Dzisiaj jestem w 16 tygodniu ciąży i wam też kochane tego życze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Może to Was trochę pocieszy.Moi sąsiedzi po 19 latach małżeństwa doczekali się pierwszego dziecka.Przez cały ten czas starali się, leczyli i nic.W końcu zrezygnowali.A tu nagle okazało się ,że sąsiadka w wieku lat 37 jest w ciąży.Urodziła zdrową córeczkę , która w tym roku skończyła 6 lat.Kiedy mała miała 3 lata sąsiadka po raz drugi zaszła w ciążę.Teraz jest matką dwóch zdrowych córeczek.Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×