Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała szalona

Dla fanów Przyjaciół -

Polecane posty

Gość Sabinosss
Oglądam teraz po kolei wszystkie serie, wszyscy są super!! Na początku lubiłam tylko Rachel, ale teraz lubię wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leci 5 odcinkow
ale to sa pewnie powtorki z calego tygodnia dla tych co nie widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciele to seriał wszechczasów, nie ma lepszego, każdy odcinek jest fantastyczny i można się śmiać do łez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie na TVN7
Rachel jest w ciąży? Kiedy to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe stalo sie
pewnego razu ;) wiaze sie z tym historia czerwonego swetra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie na TVN7
A co to za historia? Możesz chyba napisac,skoro to już było?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony sweter
wiaze sie z tym kto jest ojcem dziecka, mysla ze to tag, ktory tez ma taki sam sweter, a na koncu okazuje sie ze to ross fajny odcinek, ale trzeba zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualnie na TVN7
Dziś był czerwony sweter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybtun
kocham Przyjaciol, uwielbiam wszystkich rozbrajajcy jest Ross, slodki jest Chandler, Phoebe ma schize i najlepsze texty ,,,och moglabym ogladac bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W X serii, obrzydliwy, wręcz kazirodczy był dla mnie motyw \"romansu\" Rachel i Joey\'a. Nie mogłam na to patrzeć, to było okropne. Dobrze, że scenarzyści się opamiętali, bo znienawidziłabym ten serial i nigdy więcej nie obejrzałabym go. A odcinek z ksiezną Konsuelą faktycznie niezły. Uśmiałam się, co za pomysl, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś chaotycznie oglądam te serie i widziałam juz wszystkie poza IX. No i VIII kończy się znowu zagadką, co Joey zrobi z tym pierścionkiem? Scenarzyści strasznie zagmatwali wątek Rachel i Ross\'a. No i nie sądziłam, że Ainston, która nie ma dzieci zdoła zagrać rodzącą kobietę. Wiadomo, że poród trochę upiększyli, ale Jeniffer dobrze to zagrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
czesc dzisiaj byl ostatni odcinek i nie moglam go ogladac wiec mozecie mi go opisac ?widzialam tylko jak reachel rozmawiala z joem ale nie wiem co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milordówa
powiedziała mu, że coś do niego czuje, a on jej na to, że też by chciał, ale nie mogą tego zrobić Ross'owi Tymczasem Ross całował się z Charli bo ona wyznała mu, że jej się podoba. Szybko się opamiętali i mieli pójśc do Joey'a żeby mu powiedzieć, że chcą być ze soba. Ale po drodze pocałowali się jeszcze raz i zobaczył ich Joey. Bardzo się zawiódł, że on chce być lojalny, a Ross i Charli całują się zaraz po jego zerwaniu z Charli i wrócił do Rachel i się pocałowali. No i tyle. I jeszcze wątek z grą w pimg ponga - Monika koniecznie chciała ograc Mick'a czy jak mu tam, ale rozbolała ją ręka i dzieła dokończył Chndler, który ujawnił się z tym że świetnie gra, ale ukrywał to przed Moniką, żeby go nie dręczyła ciągłą chęcią udowadniania że jest lepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa tam sdknheif
dla mnie dziwne jest że rachel ma dziecko ale coś mało czasu z nim spędza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaa
ja uwielbiam rosa i rachel :D ros wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to serial komediowy
nie obyczajowy a jaaaaaa tam sdknheif dla mnie dziwne jest że rachel ma dziecko ale coś mało czasu z nim spędza... Wczorajszy odcinek z opalaniem natryskowym... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa tam sdknheif
no dobra, ale ma jednak ciągłość, wątki ni są urywane i jakiś sens w tym musi być. Dla poczucia realizmu powinni troche wiecej dawać scen z tym dzieckiem. Roxczny berbeć, a Rachel ciągle w knajpie, u przyjaciół, "na masażach" ;) a ja lubie wszystkich. Ale najbardziej chyba Chandlera za tą błyskotliwość i pocz humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
kiedys mieni nianie ;P a tak do dają niby swoim rodzicom do opieki Emme. A jak Ross zajmuje sie Benem? tez czasami sie zjawia ;) ale fajnie, ze ostatnio trojaczki sie pojawiły, widac, ze jest kontynuacja jakaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scenarzystom nieraz coś się kręci i zapominają co było wcześniej. Najbardziej niedorzeczna wpadka to w 7 serii chyba. Albo szóstej. W jednym odcinku Monika i Chandler na kolacji z jej rodzicami słyszy historię jak to Gellerowie musieli się pobrać, bo matka była w ciaży. Wpadli bo pieś pogryzł jej wkładkę domaciczną. A kilka odcinków poźniej kiedy Gellerowie sprzedają dom i Monika i Ross pojechali po pamiątkę ojcieć opowiada Rossowi, że jest cudem medycznym bo myśleli że matka jest bezpłodna. Gdzie tu logika?? Ale i tak lubię ten serial :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgreygr
to chyba mój ulubiony serial. I chirurdzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z plecakiem
Rachela najmniej barwna, a najbardziej popularna ... to chyba przez ten związek z Bradem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fAnka przyjaciół
jutro masakra.... ostatni odcinek... znów bedę ryczeć.... uwielbiam ten serial! Trzy pierwsze serie są czysto komediowe... Później dorastają. Sa tez momenty, ale i trudne tematy, ważne sparwy... Uwielbiam ten serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś dopiero będzie
najostatniejszy odcinek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×