Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mantodea

CZY WARTO KUPOWAĆ ŁÓŻECZKO ITP.NA ALLEGRO????

Polecane posty

Chcemy z mezem zeby nie powiedziec musimy...kupic lozeczko.Ogladalismy na allegro i sa calkiem fajne bo skompletowane no i tanio.MaMani ma przykre wspomnienia z kupowanym na allegro lozeczkiem bo sie rozwalilo(dlatego jej dzidzia spi w tekturowym pudle hihi);););).Mialsyscie podobne przygody?kupowac w sklepie czy na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my większość rzeczy kupilismy na allegro (w tym łóżeczko) i jesteśmy zadowoleni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na allegro i jestem bardzo zadowolona. W sumie to bardzo dużo kupuje przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna30
Prawie całą wyprawkę dla mojej córci kupiłam na Allegro i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudla tez nie polecam... wymieniamy co 3 godziny bo mala przesikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość rzeczy dla dziecka w tym również łóżeczko kupiłam na Allegro i jak do tej pory jestem zadowolona z zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję sie pod słowami poprzedniczki :) Na Allegro kupuje od dobrych 3 lat i jak do tej pory sie nie zawiodłam (ODPUKAĆ!). Przed zakupem warto poczytac komentarze sprzedającego :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli MaMani miala pecha jednym slowem albo w jej instrukcji nie bylo obrazkow haha;););)No to sprawa zalatwiona:)DZIEKI za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupilam taniej niz na Allegro w hurtowni. DO tego widzialam co kupuje. Raz chcialam kupic przez allegro ale napisalam do kobiety ktora juz u danego sprzedawcy kupila i odpisala mi ze nie jest zadowolona bo lozeczko ma przebarwienia. Jak sie zdecydujesz na allegro to proponuje zapytac kogos kto juz kupil u sprzedawcy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wlasnie byly same obrazki... a póxniej się wyjaśnilo ze to komiks kaczora donalda byl a nie instrukcja... taka pomylka przy pakowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgfhtj
MaMani czy ty nie wiedzisz ze mantodea smieje sie z Ciebie????? chyba nie zrozumialas aluzji!! a ty jeszcze naiwnie odpowiadasz !! myslalam ze madrzejsza jeses!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Magda nie zalapalamze sie ze mnie śmiejesz :( ale teraz już wiem wiec się obrazam i wychodze PA :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, no co ty i z kogo my się teraz będziemy śmiać??? zostań...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam synowi wszystko na allegro i dalej kupuje, mialam moze max dwie wpadki :) w tym z lozeczkiem bo sobie wymyslilam takie bajeranckie i spzredawca obiecal ze do 3 tyg bedzie i nie bylo, wiec podziekowalam i kupilam u innego spzredawcy od reki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghfhgfhtj - jestes glupsza niz ustawa przewiduje a sie odzywasz!!!:-oNa tyle sie z nia przyjaznie ze piszemy sobie do poznej nocy gg nie znasz sie to SIE BUJAJ:) MaMani blagam cie nie opuszczaj nas!!!!haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no dobra :D:D wybaczam :D:D:D:D ale zeby mi to bylo przedostatni raz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×