Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wnerwiona0272

Wolą zatrudniać po 30tce niz po 20 tce

Polecane posty

Gość Wnerwiona0272

Jestem wkurzona bo z tego co widzę moje znajome i w tym ja siedzimy w domu nie pracujemy bo dla nas pracy niema!skończyłysmy studia dzienne, znamy język, i co? zatrudniają osoby-baby po 30 tce zero angielskiego lub innego języka, które skończyły studia zaocznie i w dodatku nie miały nigdy styczności z zawodem który skończyły i mają zerowe doświadczenie w jakimkolwiek innym zawodzie. Dlaczego tak jest?czy dlatego ze taka osoba ma juz odchowane dzieci a taka młoda jeszcze dziecka niema a to ze zajdzie w ciąze i bedzie musiał jej płacic? hhmmm wiem ze one maja rodzine po 2 dzieci ale ja tez chce ją miec dlatego chce isc do pracy. oco tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie te po 30 maja wiecej kultury niz Ty. A studia to nie wszystko. Sama zatrudniam kilka osob i gdybym miala wybrac to wybralabym kulturalna Pania po 30 niz rozkapryszona 20- tke, taka jak Ty. Masz studia i co? Myslisz ze to wszystko? Zadaj sobie to pytanie a potem zakladaj takie tematy. W kwesti wyjasnienia.... baby po 30-tce.....wez sie dziewczynko zastanow co Ty piszesz.....bo widac te studia nic Ci nie daly a sama za pare lat tyle bedziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odpowiedzi
te stare zazdroszcza młodym ich wiedzy, znajomosci komputera, języków i czesto jest to sporem w pracy, bo stare boja się młodej konkurencji niedowartosciowane stare klapiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czego mam sie bac
plastikowych panienek,które tylko dlatego,że maja papierek i jako jako umieją po angielsku ,uwazaja że sa nie wiadomo kim?dziewczyno takich jak ty to w tym kraju jest na pęczki,i nawet by mi do głowy nie przyszło by dowartosciowywac się waszym kosztem. Pracodawcy juz dawno sie o tym przekonali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze te stare 30-tki
Nie są takie stare i mają o wiele lepsze wykształcenie niż rozbrykane 20-tki. Zasadnicza różnica jednak polega na tym, że pokolenie 30-latków, a więc urodzonych w latach 70-tych, jest o wiele lepiej wychowane niż konsumpcyjne pokolenie dekadę niżej. 30-latkowie potrafią pracować i szanują pracę, zależy im na wynikach, są kulturalni, opanowani i często już stateczni. 20-latkowie natomiast wszystko od dzieciństwa mieli podane na tacy, podchodzą do pracy roszczeniowo, oczekują, ze na dzieńdobry pracodawca da im 3 tys. netto, a gdy po 2 miesiącach nie dostają podwyzki uciekają do innej pracy i w dupie mają, że pracodawca w nich inwestuje, a na podwyżkę zasługuje się troszkę później. Nic nie ma od razu, a takie niestety wymagania mają 20-latkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę :o baby po 30tce są stare? i to mówi osoba ok 24letnia??? która \"za 5 minut\" sama będzie taką starą babą? a może te 30letnie to za chwilę menopauzę będą miały? :P wyobraźcie sobie, ze między kobietami po 30tce (czyli roczniki 78 i starsze) a tymi parę lat młodszymi jeżlei chodzi o wykształcenie to jakiejś kolosalnej różnicy nie ma :P i dużo kobiet w ok. 30 lat dopiero zaczyna starać sie o dziecko, więc argument o odchowanych dzieciach tak jakby troche nie trafiony. te 30 mają jedną przewgę nad tymi \"młodymi\" :P parę lat są już na rynku i mają doświadczenie, nie tylko zawodowe ale tez życiowe :P i wiedzą jak się należy zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh ale ubaw
chyba mamuśki się wnerwiły a jednak boli starość chciało by sie mieć te 10 latek mniej up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaaa
Szczerze mowiac to ja bym wolala miec juz 10 lat wiecej i odchowana 2 dzieci (czyli ponad 4 lata kazde) niz miec w perspektywie porod, pieluchy, siedzenie samotnie w domu i czekanie na mojego faceta, gotowanie, sprzatanie i pranie. No i chcialabym miec doswiadczenie na rynku pracy, zeby moc przebierac w ofertach a nie brac co sie trafi... 24 lata to nie taki wspanialy wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co to pisze do mamusiek
A niby czego miałamym wam zazdrościc? ilości tapety na pysku czy licytowac sie która mam idiotyczniejsze tipsy,bo niczym więcej oprócz tego o czym pisze i jakiegos papierka w tle (jak sie pózniej okazuje w wielu przypadkach skopiowanego z sieci) pochwalic sie nie możecie,a wymagania macie nie wiadomo jakie.Nasze pokolenie tez nie miało wszystkiego od razu,tylko na to co mam teraz musiałam długo czekac i ciezko pracowac. No i co z tego,że teraz miałabym 10 a nawet 15 lat mniej?Byłabym pewnie tak samo pusta i butna jak wy,magisterki od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do MAgaaaaaaaaaa
no wkońcu ktoś mądry sie trafił, masz rację tez tak uwazam. wolałabym juz miec odchowanie dzieci z głowy i jakieś doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczą nam magistra
w twej wypowiedzi widzę że jest sporo zgorzkniałości. wiem że ciężko pracowałaś na zmywaku i robieniu loda szefowi za awans ale nie wyżywaj się na ludziach którzy są wykształceni i mają prawo oczekiwać godnej zapłaty i pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Kobiety po 30 sa stabilniejsze, konkretniejsze, bardziej "stonowane". Kiedyś miałem jedną dwudziestoparolatkę - do dziaisj chyba myśli że jest pempkiem świata... Na szczęście już nie pracuje :) Jestem ZA zatrudnianiem kobiet po 30 roku zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wszystko pięknie ładnie tylko na krakowskim rynku kobieta po 30tce jest już stara i wcale nie ma chętnych do ich zatrudniania. A jak jeszcze człowiek chce się przekwalifikować, to już całkiem nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego co niby jest magistrem
absolutnie nie mam czego ci zazdrościc bo po pierwsze to nigdy nie pracowałam na zmywaku,to drugie pomine milczeniem,a głowa nabita samą teoria ,zwłaszcza często bez pokrycia w praktyce,to naprawdę za mało ,by miec nie wiem jakie oczekiwania płacowe ,po kilku latach to owszem ,kiedy pokażesz co potrafisz,ale nie od razu na początku,a z takimi jak ty mam do czynienia codziennie,i sa to jedynie puste ,zarozumiałe bufony,na szczęście szef wie co z nimi robic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem......
Wiesz autorko ja mam 30 lat, jestem mamuśką i gospodynią domową ale do tego wszystkiego robię karierę zawodową i wcale nie musiałam kończyć żadnych studiów, czasami wystarczy mieć troszeczkę oleju w głowie. I uwierz mi wcale nie zazdroszczę ci twojego wieku, bo jak ja miałam tyle lat to zajmowałam się poszerzaniem wiedzy zawodowej i wcale nie musiałam nikomu robić loda - pewnie piszesz to ze swojego doświadczenia, bo pracować nie potrafisz i nikt cię nie chce zatrudnić (nawet po zrobieniu loda cię odesłali z kwitkiem) Troszkę mi ciebie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem......
Dodam jeszcze że 10 lat temu jak ja zaczynałam szukać pracy było o wiele gorzej, bo praktycznie pracy nie było, a jak teraz gdzie bezrobocie spada masz problem ze znalezieniem pracy to raczej problem tkwi w tobie a nie w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNALAZŁAM PRACĘ ZAMYKAM TO
-AUTORKA POSTU znalazłam prace i zamykam to. Jadę za granicę za 8000zł na miesiąc mam wszystko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylebys
tylko szybciej nie wróciła niz ci się wydaje ,tylko,ze z 8000 dłudu,zamiast zarobku,bo skoro tu nikt cie nie chce ,to niby za co miałabyś gdzies tam dostac na dzien dobry tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WNERWIONA AUTORKA
jutro wyjezdzam więc mnie NIEMA!!!!PAPAPAPAP tak szybko sie nie spotkamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×