Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleeeeeeeeeee jazdaaaaaaaa

komunia

Polecane posty

Gość aleeeeeeeeeee jazdaaaaaaaa
Słuchaj,tłumaczyc sie nie musze czy lubie dziecko czy nie.Nie,nie lubie.od kiedy bił moje dziecko,wyzywał i wymagał pieniedzy.Ale to czy go lubie czy nie nie ma nic do rzeczy.I uwierz mi,za twoimi plecami tez sie zastanawiają.a to,że jest ciamajdą to co?Jest i tyle,jest tez materialista i złosliwym chłopcem,ale to rodzina. Zreszta piszesz,że sama chcesz mu kupić prezent czyli wymagasz od gości pieniedzy...to o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
itede... --> wiesz, ja nie wymagalabym kasy od gosci, bo to po prostu nietaktowne! jak mozna "zapowiedziec" rodzinie, ze nie chce prezentow, chce kase...??!! ponadto - ja swojemu chrzesniakowi tez kasy nie dam! i to nie ze skapstwa lecz z rozsadku! rodzice mojego chrzesniaka sa osobami, ktorzy prawdopodobnie wzieliby pieniadze dla siebie, wydaliby na swoje zachcianki i potrzeby i maly nic by z tego nie mial! dlatego jestem przeciwna dawaniu kasy a autorka nie ma obowiazku lubic dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze 1000 zl to jes naprawde za duzo jak na I komunie!! tym bardziej ze jego rodzice takimi zartami sypia . jesem za zegarkiem :-) MaMani -- takim kladem (no moze troche wiekszym :-) ) to bym sama sobie pojezdzila hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze sama chce kupic prezent to znaczy ze wymagam od gosci pieniedzy? nijak mi to nie pasi :D Dziewczyno przeciez ja slowem nie wspomnialam ze beda goscie :D Jasne ze tlumaczyc sie nie musisz... :D Szkoda dziecka i tyle. Oczywiscie ze to czy go lubisz czy nie jest wazne. Gdybys go lubila nie byloby tego topiku. Dobrze chociaz ze twoj maz go lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwa kwa ->reszte to sobie juz dopowiedzialas :D poprawie swoja wypowiedz: nie chce prezentow ani kasy. widac ze to bardzo delikatny temat bo skaczecie do gardla kazdemu kto ma inne podejscie lub zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee jazdaaaaaaaa
Ja nie napisałam"nie lubie dzieciaka i jaki chłam mam mu kupić".po pierwsze.Po drugie fajną swojemu dziecku robisz komunie bez gości.chociazby chrzestnych...mówiąc ,że chcecie sami mu kupić prezent momentalnie dajecie do zrozumienia ,że chcecie pieniadze. I na tym do Ciebie skończyłam. Dzieki dziewczyny za rade i jednak zostane przy zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×