Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o radę.

Fotelik samochodowy 9-36 kg. Warto kupić?

Polecane posty

Gość proszę o radę.

Czy lepiej zaopatrzyć sie w 3 oddzielne foteliki, odpowiednio do wagi? Mam na razie foteli nosidełko, a moja córka waży 8 kg i ma 9 m-cy. W wakacje planuj wyjazd, zastanawiam się jaki fotelik kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollylolly
ja uwazam ze warto. Sama taki kupilam. Tylko kup taki,w ktorym mozna zmieniac pozycje z siedzacej do pollezacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez radze kupić,mojemu dziecku starczył na długo.Teraz jeżdzi w nim moja córka.Ma 11 m i mysle ,że jeszcze długo w nim pojeżdzi.Co do tej wagi do 36kg to wątpie ,że by takie duże dziecko sie zmieściło w nim.Mój syn ma niecałe 7 lat,warzy 23kg i jakos nie dałabym rady wsadzic go do tego fotelika.I radze kupić jednak fotelik który mozna lekko połozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem niedawno objeździliśmy wszystkie sklepy w poszukiwaniu fotelików i byłam już załamana bo mimo że moje dzieci maja dwa lata to większość fotelików na ich wiek było bez funkcji leżenia.mówiono nam że za rok jak kupimy taki do 25 kg bedzie do wymiany.Znaleźliśmy fotelik idealny z coneco od 9-25 kg rozkłada się do leżenie a nasze dziewczyny jak księżniczki spią podczas trasy. Poza tym ma regulacje pasów poprzez pociągnięcie jedną ręką i świetny materiał.ja naprawde polecam jak i dla malucha tak i dla 2 latka bo poprzez zagłówek nad głową długo bedzie służył.acena nie jest wysoka bo 350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę.
dzięki, Tyna, a możesz wkleić jakiegos linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki ja mam kupić fotelik jeśli mam 3 miesięczne dziecko, które jeszcze nie siedzi, więc jeździć musi półleżąco, a ma 68cm i waży prawie 8kg? :) PS: ale podkreślam, żeby nie robić wielkich oczu bo nie jest gruby:) Dowód jest w stopce hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę.
oooo to tyle co moja córka 9cio miesieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę.
wydaje mi sie że na razie musisz zaopatrzyc się w nosidełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh z tymi fotelikami to zawsze takie problemy są. Moja mała nie mieści się w 0-13kg - a ma 5 miesięcy. Do 13 kg jeszcze Jej daleko oczywiście, ale jakaś taka barczysta jest i siedzi w nim jak w konserwie. O założeniu kombinezoniku czy grubszego swetra nie ma co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ten co Tyna opisała między 9-25kg będzie najlepszy bo 9kg to on już za miesiąc będzie ważył:) , a na razie i tak pogoda pod psem więc często się nie wychodzi:) PS:chciałam dodać, że później przecież dzieci już tak nie przybierają na wadze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę.
takie małe dziecko lepiej nie sadzać nawet z podparciem dopóki samo nie zacznie, poiewaz słaby ma jeszcze kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie wiem że sadzać go nie można, no ale ten fotelik się przecież odchyla. Mówisz, że zbyt mało? No to w takim razie dla mojego dzidzia niema fotelika. producenci nie pomyśleli o niestandardowych dzieciach:) Przyjęli, że dziecko w pewnym wieku, waży określoną ilość kilogramów,a to które dużo waży na pewno potrafi już siedzieć i koniec:o Więc jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o 0-18kg? Na długo nie starczy, ale... On jest szerszy, większy, a cały czas w pozycji leżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ktos i powie
ile lat ma dziecko, kiedy wazy 25 i 36 kg. Tak orientacyjnie oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy jest grubiutkie czy nie alemoje dwulatki tyle beda wazyly zapewne jak beda mialy kolo 5-6 lat ale wtedy już inny foteli-sztywny bo raczej w rozkladanym zaden szesciolatek sie nie zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko tez jest małe
jak na swoj wiek, wiec myślę ze fotelik moze posłuzy dłuzej p.s. to bylam ja autorka topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 6,5 roku i warzy 23kg,120cm wzrostu i niby jak miałabym go wsadzic w tak mały fotelik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no fotelik dla 6,5 latka to już ten sztywnty, ale mojej siostry syn ma prawie 5 i jeździ w takim.moje dzieci jeszcze dlugo w nimpojeżdża bo on wydaje się ciasny ale jak dziecko posadziłam to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma juz od dawna fotelik http://www.allegro.pl/item335528980__fotelik_sam_logico_l_graco_15_36_kg_2008_rok.html bo w tamten nie wchodził juz,ale jezeli miałabym kupować foteki od 9 kg to napewno nie taki tylko np taki http://www.allegro.pl/item335842038_new_2008_fotelik_concord_trimax_style_9_36_kg_.html (oczywiście nie koniecznie w takiej cenie) ale chodzi mi o to,że mozna go lekko połozyć,a dziecko które warzy 9 kg napewno nie usiedzi w tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy fotelik jest taki sam jak mój tylko że inna firma i moje waża po 11 i maja dwa lata i siedza super, poza tym jak mówiłam leżą w nim jak królewny i to 2 godziny tak się świetnie rozkłada i jest świetnie wyprofilowany dla dziecka(właściwie wszystko pisze o moim). i 9kg dziecko spokojnie z czystym sumieniem może w nim spędzic nawet 2 godziny. ten fotelik wybrałam właśnie dlatego że my dużo podróżujemy i musi być rozkładany i nawet kupujac go nie byłam do końca świadoma że tak ładnie się rozkłada. przebrneliśmy przez sprzedawców którzykoniecznie chcieli nam sprzedać fotelik który tymasz-sztywny i świetny ale dla 6 latka a nie dla 1,5-2latka i ten drugi też wogóle się nie rozkłada.9 kilogramowe dziecko moim zdaniem nie może być narażone na siedzenie w sztywnym foteliku przez tyle czasu wiec ja polecam pierwszy jak i mojfotelik ale kazdy robi jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj jackpot przepraszam za niektóre wyrażenia ale troszke niedoczytałam wiec się nie denerwuj i potraktuj na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałam,szukałam i znalazłam... Faktem jest,że cena jest wysoka,ale i tak go kupie. Bardzo mi się podoba i pod względem bezpieczństwa jest super.No i obicie jest ok-dzieciak nie będzie sie pocił,bo to taki jakis zamsz chyba. To link: http://allegro.pl/item328181058_fotelik_stm_starlight_sp_9_36_kg_grupa_recaro_.html#photo Najlepiej podjechać do sprzedającego i sprawdzic,czy dziecko dobrze sie w takim fotelu czuje.Sa dzieci,które sa przerażone takim wielkim fotelem-stąd taka moja drobna rada;) Ja tak zrobiłam z fotelem dla starszej córki.Tez dałam wiecej kaski i jest z zamszu.Ale moge ja tam wozić i wozić.Spokojnie,bez marudzenia siedzi 400km na trasie do rodzinki. Dlatego wiem jak ważny jest dobry fotel. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoniu
kafelek mam ogromną prośbę- napisz jaki to typ Recaro- czy start czy moze young sport- niestety strona, którą podałaś została przeniesiona do archiwum :( . Szukam naprawdę bezpiecznego fotelika no i wygodnego, bardzo daleko mam rodzinę i często jeźdżę z małą a chciałabym zadbać i o jej bezpieczeństwo i o wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja właśnie chyba się
zdecydowałam na Recaro Sport. Mój synek ma 10 miesięcy i powoli wyrasta z fotelika 0-13 kg, szczególnie, że jest bardzo duży jak na swój wiek, ma 85 cm i 11,75 kg. Zastanawiałam się, czy kupować ten do 18 kg, bo spotykam krytykę fotelików 9-36 kg, ale po tym co piszecie i biorąc pod uwagę jak szybko moje dziecko rośnie, chyba kupię ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×