Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Julka

o co chodzi z tym szczepieniem przeciw pneumokom?

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbb
Chodzi Ci o pneumokoki?Przecież to jest szczepionka dodatkowa i oczywiście płatna.Po urodzeniu?Pierwsze słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po urodzeniu to chyba gruźlica i WZWB, coś pomieszałaś, chyba że w jakimś szpitalu pneumokoki na oddziale to może szcepią gdzieś na wszelki wypadek po urodzeniu noworodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci się pokręciło.Po narodzinach jest gruźlica i WZW B. A Pneumokoki to szczepienie dodatkowe, płatne 4x po 300zł pi razy oko, z czego pierwsza dawka jest dawana bodajże od 6. tygodnia życia. Zresztą poszukaj na odpowiedniej stronie internetowej, bo ja tak piszę piąte przez dziewiąte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba,że zaszczepisz po 7 miesiacu zycia to wtedy sa 3 dawki.U mnie jedna kosztuje 260zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej szczepic po 2 roku zycia chyba ze wczesniej wysylasz dziecko do zlobka... po 2 roku zycia jest chyba tylko jedna dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje zaszcepie jak bede je do przedszkola wysylać. wczesniej uwazam ze nie warto. nie mają kontaktu z innymi dziecmi wiec to nie ma sensu. pozatym za duza ilosc szczepionek tez nie ejst wskazana a akurat do 2 roku zycia jest sporo tych szczepionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy warto to trudne pytanie. Ja czekałam aż moja skończy dwa latka, nie chiałam dodatkowych szzcepien do miliona obowiązkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczepiłam,mała jest po drugiej dawce.Ale czy warto to nie moge Ci powiedziec.Licze,że tak.Ale sprawdzić na skórze córki nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,wy macie dobrze.Moja córka jest bardziej narazona niz wasze dzieci bo ma brata w zerówce który co chwila cos przynosi do domu.Dlatego sie zdecydowalismy żeby ja zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,wy macie dobrze.Moja córka jest bardziej narazona niz wasze dzieci bo ma brata w zerówce który co chwila cos przynosi do domu.Dlatego sie zdecydowalismy żeby ja zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mogłaś brata zaszczepić?, ja właśnie córkę zaszczepiłąm głównie dlatego, że rodzeństwo w drodze ale też i dlatego że pójdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za maruda
O co chodzi z tym szczepieniem? O wyrwanie od Was kasy, oczwiście. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,mała jest bardziej narazona.Po ostatnim gówienku które Mikołaj przyniósł z przedszkola mała złapała zapalenie płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×