Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajestem-3

Adopcja ze wskazaniem

Polecane posty

Gość takajestem-3

jestem dorosłą kobietą,po 30 samotna mam 10 letnie dziecko. Pół roku temu urodzilam dziecko i oddalam do adopcji , wiem gdzie ono teraz jest, bo sama znalazlam rodzine,ciągle mi z tym żle.Chociaz wiem ze dla dzieciaczka tak bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalisz sie
czy zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa konsekwencje jakie ponosisz i bedziesz ponosic do konca zycia ale chyba lepiej ze nie usunelas ciazy?pomysl ze to dzieciatko ma pelna kochajaca rodzine ktora mu zapewni bezpieczenstwo i przyszlosc ktorej ty nie dalabys mu.No i chyba nie bedziesz ingerowac w ta rodzine???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestem-3
ani sie nie chwale ani nie żale, po prostu jest mi smutno ,to pisze.Oni sa daleko nie mamy ze soba kontaktu i nigdy miec nie bedziemy. Ciesze sie że nie usunełam. to była najlepsza decyzja w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jestem ja
A ja gratuluję Ci dojrzałej decyzji. Powinnaś być dumna z tego, że nie usunęłaś ciąży a dla dziecka postarałaś się o dobry dom. Będziesz całe życie myśleć o nim, ale gdybyś je zabiła do końca życia miałabyś potworne wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestem-3
wiele osób krytykuje moja decyzje,ale uważam że usunięcie to by było najgorsze wyjscie z mozliwych. uszczęścliwiłam swoją decyzją 3 osoby, to małżeństwo i malutką istotke. Dzieki za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, więcej takich rozsądnych matek :) Zadbałaś o przyszłość swojego dziecka. Ludzie Cię krytykują, bo są debilami!!!!!! Pozdrawiam i 3maj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajestem-3 - nie przejmuj sie ludzmi oni zawsze beda miec duza gebe:-o Jakbys usunela zle jakbys zatrzymala tez zle oddalas do adopcji jeszcze gorzej:-o Najwazniejsze ze dalas zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajestem-3 - my z mężem staramy się o adopcję i powiem Ci, że musisz zawsze sobie powtarzać, że jesteś cudowną i wartościową kobietą:). Tak o sobie myśl, bo to właśnie rodzice adopcyjni wpajają swojemu adoptusiowi:) - że jego mama wiele dla niego zrobiła:). Myśl o tym, co tutaj już dziewczyny napisały, że oddając to dziecko uszczęśliwiłas je samo i tych ludzi, którzy bardzo długo na nie oczekiwali:) Jeśli tylko mogę coś zasugerować, to nie szukaj kontaktu z dzieckiem i jego adopcyjnymi rodzicami...Wprowadzi to zamęt w życiu tych ludzi, w życiu tego dziecka no i w Twoim...;). Decyzja już zapadła pół roku temu, Ci ludzie przeżywają teraz dzięki Tobie najpiękniejsze chwile swojego życia, a dziecko ma wiele miłości, dzieki której pewnie świetnie się rozwija...Nie ingeruj w to, bo nic dobrego to nie przyniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestem-3
Bardzo Wam dziekuje za wszystkie miłe słowa.trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×