Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

Spacerówka osrtatni raz!x-lander kontra ramatti POMOZCIE

Polecane posty

co sadzicie o tym? http://www.nokaut.pl/oferta/wozek-x-lander-xa-spacerowy-2008.html x-lander xa model 2008 kontra ramatti opal http://www.wszystko.dla.dziecka.pl//index.php?p2793,wozek-spacerowy-ramatti-opal-oliwka-oslona-na-nogi-folia http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=77870587 spacerówka od poczatku ( ok 6 msc dziecka) do konca, przy roznych drogach uzytkowania las, piach, plaza, góry, wygoda dla dziecka itp jestem totalnie zdezorientowana, wydawało mi sie ze juz podjełam decyje co do x-landera u mnie w sklepie jest ogladałam go, niestety jeszcze nie zbyt uwaznie, chodzi mi o barierke i podnozek o kt tu wspomniałą uzytkownicza x- landera, nie wiem czy modele 2006 i 2008 sie miedzy soba roznia Opala nie ma u mnei w miescie, dostał nagrody mmo to ja i Twoj maluszek, ale ciezko micos powiedziec, nie wiele jest informacji w necie... Moze ktos sie jeszcze wypowie? Na wozek moge wydac max do 1tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaua
proponuje cos z nizszej połki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beybe - skoro X-lander nie jrozkłada się na płasko, to moim zdaniem odpada. 6-miesięczne dziecko musi spać na leżąco, a nie na półsiedząco. Tym bardziej, że to będzie Twój główny wózek, a nie przewozówka. A jeżeli Ramatti Cię nie przekonuje, to poszukaj trzeciego :) W którym się zakochasz i nie będziesz miała wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra ma xlandera xa nie poleca go jest mala gondola i spacerowka tez jakas mikro ma 10 kg dziecko i ledwo sie miesci teraz mysli o sprzedazy go i kupnie zwyklej parasolki a i niema jeszcze amortyzatorow ten x lander jest bardzo twardy i dziecku glowa skacze na wybojach nie poleca i to bardzo pa Z innego topiku wlepione. Tego z jaki macie wózek lub zamierzacie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga własnie ze niby rozkłada tylko ze nie mozna go ustawic całkowicie do pionku napisała ta babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaua
ona pisała ze max tysiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Aga nie wiesz jak ja to weryfukowałam, tylko nie chce wydawac wiecej niz 1 tys zł, niestety ogranicza mnie budzet..... w srode bede we wrocławiu pod warunkiem ze namierze ze strony ramattiego sklep w kt on bedzie a jak beda mieli do tego x-landera to sobie porownam, a jak nie bedzie to B sam pojedzie na szkolenie.... Opala kupiłam nowego jeszcze za niego nie zapłącilam.... i byłam po wizycie w skpeie w zg i ogladaniu x-landera totalnie do niego przekonana gdyby nie swieza wiadomosc tej babki kt na korzysc ramattiedo sprzała x-landeraz tym ze miała model 2006 nie wiem czy on sie rozni od obecnych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzyłam na te linki , przeryłam tez inne wczesniej i od jakiegos czasu probuje weryfikowac. Ten lub ten 2, zaden inny juz wozeczek nie wchodzi w gre... szkoda ze 2 nie było w sklepie w zg, wtedy jest inne pole manewru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Beybe, ja to już nie raz mówiłam, że max ileś tam, a potem wymiękałam bo się okazało że za parę groszy więcej miałabym coś super. Na przykład monitor 22" kupowałam, też gadałam że najtańszy. A potem się okazało, że najtańszy kosztuje 680zł a za 800zł moge mieć full wypas iiyamę. Przez 2 tygodnie zamiast jeść w barze robiłam kanapki do pracy i mi się zwróciło. A monitor jest extra. Nie ograniczaj się sztywno do 1000zł, może coś Ci wpadnie w oko za 1300zł, a po przegrzebaniu internetu i potargowaniu się ze sprzedającymi uda się zbić cenę do 1100zł - dasz 100zł za mega satysfakcję. Zresztą. Sama wiesz jak łatwo można wydać 100-200zł na bzdury. Szczególnie jak się idzie po chleb a kupuje przy okazji jeszcze batonika, kawę i mandarynki i wydaje zamiast 2 zł 20zł :P Zresztą zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wiem, tyle ze na poczatku było tyle funduszy co na ramattiego, ale nie widzac go i z tak mała iloscia funduszy nie byłam do niego przekonana, pozniej udało mi sie B przekonac do x-landera, szczegolnie ze koloro pasuje mu pod auto:) a B ma zboczenie na tym punkcie juz miałam w tym roku kupywac bordowe kozaczki:P. No i byłam za kołami pompowanymi a w ramattim sa piankowe, ale jak napisała ta osoba, wcale to nie przeszkadza ramattiemu pokonywac przeszkody. A fundusze ograniczone przy x-landerze nie mam juz foli p/deszczowej, owszem moge kupic nieoryginalna, ale parasolka chyba by sie zdała no i torba mi wpadła w oko, w koncu to wozek na 3 lata i juz nie chce go zminiac i cholera kt tu zaufac?:) a moze Ty msc wrocławianka przejedziesz sie do hurtowni czy sklepu z ramatti wole kobiecie zaufac niz mojemy B, bo mysle ze wyjazd z Wikim na jeden dzien tam i z powrotem moze byc zbyt meczaca... co innego jak na noc zatrzymywalismy sie u B babci, ale ten wyjazd wypada w srodku tygodnia Moze ktos jeszcze sie wypowie x-lander kontra ramatti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, OK, wobec tego zostało Ci poszukać Ramattiego i dokładnie obadać x-landera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beybe - ja siedzę w pracy do 16, potem wracam do Lusi, nie miałabym serca zostawiać jej i jeździć po hurtowniach, szczególnie po tych na drugim końcu miasta. Bo w Bajce, tej na Długosza - najblizej mojego domu, to już byłam, ale nie było u nich tych wózków :( Nie obraź się, po prostu mi serce pęka że Lusia ma Promyka 8 godzin a mnie tylko 4 godziny dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko jasne moze cos wykombinuje:) wiem ze Ty juz kobieta pracujac i podziwiana wszak:) ze dajesz sobie ze wszytskim rade, chce namierzyc wpierw hurtownie tekeonicznie :) nie mam czasu na objezdzanie sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzdzia
Ja zachorowałam na coneco SOLAR. Mój synek ma 1,5 roku, a wzrostu 96 cm, więc musi być wózek duży i wygodny. no i lekki No i znalazłam SOLAR>. Jest super, nawet jak sie mały położy, to ma wygodniutko. Łudziłam się, że TAKO NATALIA wystarczy na dłużej, ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×