Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekająca..

betaHCG negatywna -czy moze byc jednak ciąża?

Polecane posty

Gość czekająca..

@ dni przed okresem robiłam wyniki krwi na bHCg i nie stwierdziło mi ciąży. 2 domowe testy do tej pory tez jej nie stwierdziły. Jestem 5 dni po spodziewanym terminie miesiaczki i nadal jej brak..Czy wyniki bHCG mogły byc nieprawdziwe? Czy komuś ten wynik wyszedł negatywny a był w ciąży?? dajcie znac proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to mało prawdopodobne, żebyś była w ciąży. Zrobiłaś dwa testy dowmowe, negatywne i beta też negatywna. Myślę, że nie jesteś w ciąży. Ale swoje obawy skonsultuj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w ciazy
idz do gina - niech ustali przyczyne braku @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki dziewczyny za pomoc
Dzieki dziewczyny. Chciałabym byc w ciąży i to oczekiwanie na @ mnie wkurza.mogłaby normalnie przyjść. Dawno nie miałam takiego opóznienia. Chyba musze sie umowić do jakiegoś ginekologa bo mój ma za miesiac najblizsze terminy...:( Niewiem co z tą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w ciazy
Nie martw sie!!! ja zawsze mialam cykle regularne jak w zegarku, a jak zaczęliśmy się starać o dzidziusia, to mi się @ spóźniała co miesiąc i było to z nerwów. Dopiero jak wyluzowałam całkiem, to zaszłam w ciążę! wiele jest takich przypadków. Mam więc nadzieję ze i u Ciebie to po prostu nerwy! bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona od dawna
nakręcasz się, że jesteś w ciąży i masz urojoną (brak @) odpuść nadzieję, odłóż ją do przyszłego cyklu to @ przyjdzie i będziesz mogła się starać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobna sytuacje okres juz ponad tydzien mi sie spoznia nie wiem ile testow zrobilam wszytskie negatywne nawet nie am cienia tej upragnionej bladej kreseczki drugiej i nie wiem co mam myslec ostatnio okres mialam 2 marca dotychczas mialam reguralne cykle zaczynam sie martwic co mi jest tak bardzo bym chciala zobaczyc te 2 kreseczki jka nie dostane do konca tygodnia ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×