Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Brak ochoyt na seks po porodzie

Polecane posty

Gość w pomaranczowym mi do twarzy
a ja urodzilam 15 miesiecy temu i ochoty na seks nadal nie mam. Tak to juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaaaaaa20
a ja mam wielką ochotę, tylko jeszcze nie moge, czekam aż minie 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotka
ja jestem 8 miesiecy po porodzi i tez wcale nie mam ochoty na seks!! moj partner caly czas bardzo nalega a ja nie moge sie zdecydowac!! ja pomysle sobie o seksie to az mnie ciarki przechodza, az sie zastanawiam czy ze mna wszystko wpozadku... boje sie tylko ze moj zwiazek tego nie wytrzyma,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochalam sie z mezem juz 4 tyg po porodzie i bylo ok ale pare dni pozniej az do dzisiaj moje zainteresowanie seksem zmalalo prawie do zera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ochotę na seks mialem od razu po porodzie ale musiałem poczekać aż żona dojdzie do siebie.... ;) Zdanie powyżej to oczywiście żart. Mam nadzieję, że młode mamy się nie gniewają. A poważnie: to jak widać sprawa bardzo indywidualna. Życie pary po narodzinach dziecka zmienia się dość radykalnie. Pierwsze tygodnie bywają trudne; jedne dzieci dają pospać w nocy z innymi to trudne. I choćby z tego względu ochoty może nie być. Z męskiego punktu widzenia powiem, że nie można przymusowej abstynencji po porodzie wydłużać nadmiernie bo to może grozić poważnym kryzysrm związku. Warto by obie strony choć raz na jakiś czas zatroszczyły się odpowiednie warunki i oprawę by pocelebrować czynnie swą miłość. Pozdrawiam i życzę.... wielu miłych chwil! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×