Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimka20

pomuzcie mam termin na 9kwietnia a jak nie to 11beda wywolywac

Polecane posty

Gość anonimka20

prosze pomuzcie jestem za granica w uk i mam juz termin w srode jak nie urodze maja mi wywolywac a moja kolezanka lezy ponad tydzien na wywolaniu i sie meczy chodzi w bolach molo co po scianie strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja urodzilam dzien po terminie - tez sie balam bo nie mialam absolutnie zadnych objawow zblizajacego sie porodu, az tu nagle pekł pęcherz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona od dawna
kochana a jak my mamy pomóc? czekaj cierpliwie pokochaj się z mężem (sperma może wywołać skurcze porodowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne ze beda wywolywac juz 2 dni po spodziewanym terminie....Z tego co wiem czeka sie do dwoch tygodni.Ja mialam wywolywana pierwsza ciaze po 12 dniach a druga po 10.Sztucznie wywolane bole sa wieksze i bardziej bolesne niz te,ktore pojawiaja sie samoistnie. Pamietaj jednak ze nie taki diabel straszny jak go maluja.Wszystko da sie przezyc ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka20
ja sie boje naprawde tylko mi maly ostatnio strasznie napiera i nic wiecej a jak sobie pomysle ze beda mi wywolywac to az mnie wszysko boli wiem kazda kobieta musi to przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze trzecia corke urodzialm normalnie,bez wywolywania,4 dni po terminie.Pomoglo mi masowanie brodawek.Myslalam ze to bajka,ze to nic nie da ale raz sobie lezalam,masowalam i traaaaach-odeszly mi wody.Masowalam je 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka20
no tak normalnie masowalas i odeszly ci wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa buba
Masowanie sutków powoduje skurcze,nawet na porodówce połozne radza to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezalam,ogladalam film ,krecilam w palcach sutki i nagle chlusnely mi wody:) Dwa poprzednie porody mialam wywolywane sztucznie,bo wtedy jeszcze nie wiedzialam ze mozna sprobowac masowac brodawki :) Nie wierzylam ze takie masowanie cos pomoze ale jednak pomoglo.Urodzilam jednak dopiero 29 godz pozniej po odejsciu wod.Nameczylam sie troche:( Polecam takze podczas silnych skurczow,polewanie brzucha goracym prysznicem.Bol jest o wiele mniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
widzisz kochana nic nie przychodzi lekko. moja bratowa zeby wywolac porod robila 40 przysiadow. skutek byl taki ze dostala krwawienia a po 4 godzinach urodzila zdrowa core. a tak na boku urodzila tydzien po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wywoływali przez tydzień :P codziennie 2 kroplówki z oxy i nic.Po 8 kroplówce wreszcie się zaczęło.Bolało dużo bardziej niż bez wywoływania :o Darłam się jak opętana myślałam że umre :P a to był mój 3 poród:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja... masowanie brodawek pomaga. Ja nie wiedzialam o tym ze moze to wywolac porod, pewna lekarka kazala mi hartowac brodawki zebym nie miala problemów z karmieniem (pierwsze dziecko nie bylo karmione piersia bo mialam rany itd...) Tak wiec posluchalam jej i zaczelam po kazdej kapieli masowac je szorstką strona gąbki, oprocz tego masowalam palcami, bardziej to przypomina podszczypywanie. 3 tygodnie przed terminem poszlam do gina i powiedziala mi ze mam 2 cm rozwarcia, po tygodniu nastepnym mialam juz 3 cm i po 2 dniach jechalam na porodowke bo wody mi odeszly. Nie mialam skorczy wiec polozna kazala mi masowac brodawki i porod sie rozkrecil, pozniej juz wystarczylo ze dotknelam brodawki i juz szedl skurcz. Po wszystim, polozna powiedziala mi ze prawdopodobnie od tego mojego \"hartowania\" piersi mialam rozwarcie. Jak zaczena sie masowac brodawki, to mozg wysyla sygnal i zaczynaja sie wytwarzac 2 hormony odpowiedzialne za skurcze macicy... Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez jk odeszly mi wody to w szpitalu tez kazala mi polozna masowac sutki poniewaz wyzwala sie oksytocyna tak jak przy seksiku :-) co wywoluje skurcze ale niestety mi to nie pomoglo i dostalam koplowe :-) i urodzilam po 4,5 h od pierwszego skurczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trafiłam do szpitala 7 dni po terminie, położna kazała mi masowac brodawki, powiedziała żeby kręcić tak jak gałką od radia :) po godzinie byłm na porodówce :) poród trwał 5h i wcale nie był taki straszny :) pomaga też podobno podszczypywanie brzuszka u góry :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×