Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka łopatka D

jestem w ciąży a jutro mam isc do pracy

Polecane posty

Gość natka łopatka D

co mam zrobic jestem w 6 miesiącu bo na początku powiedzieli mi że nie potrzebują a teraz dzwonią i muwią że z około 2 tyg chcą abym przyszła do pracy, bardzo mi na niej zależy ale chyba jak mnie zobaczą ze jestem to mnie skreśla? ;(zalezy mi na niej bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka łopatka D - a jak masz sporzadzona umowe na czas okreslony czy nie okreslony???to po pierwsze a po drugie pracodawca NIE MA CIE PRAWA ZMUSIC DO POWROTU JESLI JESTES JUZ W 6 MCU CIAZY!!!!!!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jej chodziło chyba że zostawiła cv przed ciążą a teraz chcą jej dać pracę tak ?? bo ja już nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczo nieeeeeeeee
tak zostawiłam cv przed ciążą, praca papierkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achunia
jak jestes w ciazy to znaczy ze jestes chora?jakos macie dziwna mentalnosc ze jak w ciazy to od razu na zwolnienie.i potem sie dziwicie ze pracodawcy nie chca zatrodniac mlodych kobiet.bo jak jest w ciazy to od razu na zwolnienie biegnie.przeciez ciaza to normalny stan fizjologiczny i pracowac mozna zwlaszcza w biurze. W anglii nie ma platnych zwolnien w ciazy i jakos wszystkie ciezarne pracuja, nawet fizycznie.bo mozna zostac w domu ale pracodawca za to nie zaplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ACHUNIA
ja własnie niechce isc na zwolnienie, myslisz ze mnie przyjmą skoro jestem w ciąży?ja chce pracowac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×