Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowanie na tak

cccccccccccccccccccccccccccc cos ci powiem

Polecane posty

Gość zdecydowanie na tak

Lazisz po tym forum od rana i krytkujesz wszystkie dziewczyny o wszystko!jak cie swedzi...a nie ma kto cie zaspokoic to skocz sie po jakis wibrator lub spotkaj sie z przyjaciolka a wszystkim nam ulzy bo widac ze ci mezczyzny brak a swe niepowodzenia zyciowe wyladowywujesz na dziewczynach!albo znajdz w poblizu sciane i rozpedz sie a swiatu ulzy!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccccccccccc
BRAWO!!!! dla Ciebie zrób sobie tak jak opisałaś!!!!! Najlepiej to lizać dupe nie douczonym dziecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
cccccccccccccccccccccccccccc jestes plytka dziewczynka ktora nie ma nic innego do roboty jak dopieprzanie innym.Zal ci dupsko sciska ze kobiety tu sa szczesliwe dwoje czy dziesiatke dzieci.Zal ci dupsko sciska bo tobie nie ma kto jednego zrobic.Jestes zgorzchniala stara rura nieszczesliwa doswiadczona zlymi przezyciami.Musial cie ktorys niezle skrzywdzic tylko to moze tlumaczyc twoja wredote!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
cccccccccccccccccccccccccccc ps.mam zajebistego meza dlatego nie laze po forum i nie wyzywam sie na innych!jestem zaspokojona duchowo i fizycznie dlatego jestem szczesliwa i nie musze sie dowartosciowywac wyladowywujac zalu za swoje nie udane zycie OFERMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccccc
Pisz więcej i bardziej się poniżaj :D W tym momencie to tylko się ośmieszasz.Skoro masz tak cudownego męzusia to mykaj do niego a nie wymyślasz poematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no
cccccccccccccccccccccccccccc LASKA JEST JAKAS NAWIEDZONA I PRZYKRA:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no LOL tylko tyle ci powiem cccccccccccccccccccc oj bardzo zal mi takich ludzi nawet nie wiesz jak bardzo ci wspolczuje !!! chyba jasno pwoiedzialam ze masz wypierdalac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccccc
Ten topik o mnie JULKA więc to TY spierdalaj.....Jedynie kogo mi tu skzoda to Ciebie- CIĘŻARÓWKO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wes idz do tego meza ktorego niby masz i zrob mu loda moze to ci usta zamknie :D hahahahhahahahahahahahhahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
ccccccccccccccccccccccccccccc ponizasz sie wlasnie ty oblesny stary pustaku.Potrafisz tylko ponizac na forum kompletnie nie masz nic do powiedzenia madrego!nie masz pojecia o malzenstwie dzieciach a lazisz po topicach i gnoisz laski bo maja po 18 lat i uprawiaja sex lub maja po 20 lat i dwoje dzieci!One przynajmniej maja jakies ambicje jakis cel a twoim celem jest ponizanie innych bo nie zyja twoimi chorymi regolami!Twoja zasada zatrzymac dziewictwo do poznej starosci tylko ty nie masz wyjscia bo z takim charakterem nikt cie po prostu nie chce!To wszystko pustaku co mialam ci do powiedzenia!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
ps. cccccccccccccccccccccccccccc wiedzialam ze zycie cie boli!powinnas sie isc leczyc OSMIESZASZ SIE!!!!!!!!!1nazywac kogos CIEZAROWKA NA FORUM DLA CIEZARNYCH I MATEK!!!!!szok!:-o Bóg mnie stworzył, bo wie co to jest piękno. Ciebie, bo ma poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewdlug mnie
ccccccccccccccccccccccccccccc jes: -starą brzydką panna której nikt nie chce -chce bardzo mieć dziecko ale nie ma na nie szans bo nikt by nawet nie chcial jej wydymac - pewnie do tego jest bezplodna wiec chce podogryzac innym ze w ogole moga się zastanawiac czy sa w ciazy - a moze nawet pochwe jej zaszyli ze sobie wlozyc nie moze nawet marchewki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dobre jestesmy :D cccccccccccccc forum dla starszych ludzi jest troszke nizej jak wejdziesz na stronke kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie nie krece
cccccccccccccccccccccccccccc Z kazdym dniem mojego zycia nieuchronnie zwieksza sie liczba tych, ktorzy moga mnie pocalowac w dupe!!! Gratulacje ... zajmujesz na niej czolowe miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccccc
zdecydowanie tak----- Poczytaj siebie a potem oceniaj mnie. I kto tu bluźni na prawo i lewo???? A to że społeczeństwo (czytaj dzieci!) są nie douczone to prawda!!!! lepiej poczytaj fachowej literatury na temat swojego ciała,antykoncepcji a nie zakłdać topiku typu ,,czy jestem w ciązy???-pomocy! '' lub ,,czy dziś są moje dni płodne???" Jak widać TY w tym gronie jesteś skoro potrafisz walić epitetami jak byś pochodziła z rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccccc
wybaczcie mi ojciec gwałcił mnie od maleńkości matka biła żaden chłopak mnie nie chce, bo z taką rozruchaną szparą to i słoń nie zechce dzieci mieć nie mogę, bo Bóg nie daje rodzić takim ścierom jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccccc
Osoba piętro wyżej ma niezłą wyobraźnie.Jeszcze troche i filmy pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flmy się kręci
reżyseruje, tworzy, montuje itp Ale żeby pisac filmy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccccccccccc
Mama mnie nie kochala a tata tylko w nocy jak swiatla pogasly...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccccccccccc
W ogóle przepraszam, ale jestem bezpłodna i nie mogę mieć dzieci, jedyne co mnie trzyma przy życiu to fakt, że mogę dowalać matkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
Laska chce filmy PISAC!Nie no nie moge co za sierota niedouczona hahahaha filmy pisac!!!!!:):):)Matko jedyna jaka ty jestes ociemniala pusta plytka i daremna dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu.Zaniski poziom jak dla mnie.Dajcie sobie dziewczyny spokoj lola jest pusta jak ciaza urojona:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha
co za kretnka!!!!!! cccccccccccccccccccccccccccc jakbym nie zobaczyla to nie uwierzylabym ze takie idiotki chodza po swiecie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same robicie dziewczyny z tego problem :P To że dziewczyna napisała ,,pisać filmy\" to pikuś z tym co Wy sobą prezentujecie. Macie w sobie jakąś klase i chodź troche kultury????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×