Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ilewody

Ile pijecie litrów wody dziennie?

Polecane posty

Gość ilewody

j.w. Zastanawiam się nad tym bo jedna dziewczyna napisała tu kiedyś że piła 8 litrów wody dziennie, dla mnie jest to nie do wiary. A ile wy pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaaaa22
Ja jakies trzy litry średnio...Tylko woda niegazowana i herbatki bez cukru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria18
mnie w wielki czwartek naszło ze wypiłam 5 litrów wody + inne płyny i czułam sie całkiem dobrze. w sumie mogłabym wypic jeszcze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja parwie nic
... bo po porstu jestem jak wielbad, a najczesciej pije mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimika
jakieś 3 litry 1,5 litra wody + 1,5 litra czerwonej lub zielonej herbaty ( uwielbiam !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria18
a czy czasem jak pijesz tak mało to to nie jest nie zdrowe?? wydaje mi sie ze tak.moze powinnas udac sie do specjalisty czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody ok. szklanki dziennie
czasem w ogóle, inne-kawa,herbata,soko - ok. 2 litry,wiem,że tp bardzo źle, a słyszałyście opinię,żeby dodawać coś do wody,np. sok z cytryny,wtedy org ją lepiej przyswaja i magazynuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tengohambre
Ja nie wierze, ze mozna dzien w dzen pic nawet 2 litry wody. Ja staram sie pic 2-4 szklanki wody dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziennie to tak gdzies wychodzi ćwierć litra...ale nie mineralną, tylko przegotowaną... Nadrabiam pijąc czerwoną , bądź zieloną herbatę ;), nieraz do 7 kubków... poprostu uwielbiam :) Podobno picie herbaty nie zastąpi picia samej wody...gdzies wyczytałam, że dobrze na organizam działa woda , która ma w swej zawartości malo sodu...a nie wiele jest w sprzedazy takich wód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Ok. 1-2szklanki dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
tzw. samej wody w ogóle nie piję, chodziło np. o hebraty itp, że w sumie płynów ok. 0,5litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaolaaaaaaaa
2 litry wody, 1 litr zielonej, czasem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało
Ja piłam mało do przedwczoraj od wczoraj kupuje sobie żywiec zdrój wczoraj 500ml dzisiaj 1500ml+500ml może się przyzwyczaje bo do łązienki trzeba czesto chodzić :P a tak przed tym to piłam max jedną szklanke wody i żako jakieś harbaty bardzo zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wypiłam herbate/sok i uważałam że wystarczy. Obecnie min 1,5 lit staram się pić więcej [woda niegazowana z cytryną]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 30stopniach potrfie wypic 3l mineralnej +herbata, kawa , zupa jak jest aaa i piwo ofc:classic_cool: slyszalam ze osoba odwodniona wiecej je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie zauwazylam :) jak nie pije herbaty bo nie mam okazji to pije taka sama ilosc wody :) piwko odwadnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella06
pije około 2 litrów wody plus do tego 2 herbatki i 2 kawy niskodrazniace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algiz1
Średnio 2-2.5 litra wody niegazowanej dziennie, do tego 1-2 kawy z mlekiem, ok. 5 szklanek herbaty (zielona lub czerwona), kilka razy w tygodniu jeszcze ćwierć litra mleka i soki Kubusie małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bylam w ciazy to pilam nawet 5 l dziennie. Teraz nie moglabym tyle w siebie "wsadzic" i wypijam 2,5 , 3l(i tak duzo)+ inne plyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem ewenementem :D jeszcze 2 tygodnie temu nie pilam w ogole wody, poprostu zle sie po niej czulam, bylo mi nie dobrze... Ciagle piłam tylko pepsi, kawe i zwykła herbata. Nawet jak schudłam 11 kg to przez ten caly okres nie piłam wody, zdazylo mi sie w leciewypic truskawkowa żywca. Musialam pic słodkie... Od 11 dni pije wode niegazowana, i nie wiecej niz 1.5 L, wczoraj np wypilam tylko 1 L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti556
a ja wole mleko i jak cwiczylem kiedys to pilem 3-6 litrow dziennie jedyny efekt uboczny to zatwardzenie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma
a wiecie ze 8 szklanek dziennie wody o temp 4stopni to spalamy 200 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 litroooowa
osoba na diecie powinna wypijać 3 litry dziennie wody, jak więcej wypije to niestety wyplukuja sie witaminy i mikroelementy. ja wypijam kolo 3 litrow to znaczy jakies 2 butelki wody niegazowanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość min 3 litry
w tym woda, soki, herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×