Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olenka2001

Wypadek w pracy w Anglii

Polecane posty

Gość Kaśka09
Witam, jeśli wypadek twojego męża był z winy pracodawcy to jak najbardziej może się on starać o odszkodowanie od pracodawcy. Sama kiedyś byłam w podobnej sytuacji. Nie bardzo wiedziałam co zrobić i postanowiłam skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. http://www.campter.pl/wypadek-przy-pracy-w-anglii-i-walii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakjdskjdskjd
Najlepiej udać się od razu do kancelarii i dać sobie spokój z poskimi pośrednikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ulegnie się wypadkowi przy pracy należy zgłosić to swojemu przełożonemu. Wypadek musi być odnotowany, żeby można było starać się o odszkodowanie od pracodawcy. Jeśli oczywiście do wypadku doszło z winy pracodawcy. O odszkodowanie najlepiej starać się za pośrednictwem firmy odszkodowawczej. Ja korzystałam z takich usług i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystajcie z firm ani żadnych kancelarii prawniczych, korzystajcie z usług bezpośrednio u adwokatów! Inaczej zostaniecie zjedzeni przez korporacyjną kupę oraz wyciśnięci jak cytryny. Ja rok czasu się męczyłem z firmą, która nie potrafiła odpowiedzieć na zarzuty w kilku zdaniach (!) Moje sprawy zostawały przejmowane przez inne podmioty, istny cyrk na kółkach. Dopiero trafiłem na stronę wypadekwanglii.pl i dostałem fachową pomoc. Uważajcie, ponieważ robią nas w konia na każdym kroku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżelizależy
Jeśli korzystasz z firmy która pobiera opłaty dopiero gdy wygra sprawę ( np. http://claims-professional.co.uk/ ) to nie masz takich problemów ponieważ im też zależy na jak najszybszej wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Profesjonalnie i skutecznie do odszkodowań różnego typu podchodzą na stronie www.sos-bphc.com . Ja bym się z nimi radził skontaktować, mają w szczególności w sprawach UK duże doświadczenie. Mi pomogli w związku z uszkodzeniem odcinka szyjnego, dość częsta sprawa, dużo ludzi nawet nie wie, że może za to dostać odszkodowanie, a może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Ja Ci mogę polecić firmę FCS-ACCIDENT. Szczegółową ofertę i kontakt znajdziesz na stronie www.fcs-accident.com . Plusem jest nie tylko to, że wygrywają większość spraw, których się podejmują, ale starają się też maksymalnie odciążyć klienta od formalności i oszczędzić mu stresu w całej procedurze odszkodowawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twój mąż złamał nogę w pracy, to może należeć się odszkodowanie. Warunkiem jest niedopełnienie przez pracodawcę wszystkich czynności mających zapewnić bezpieczeństwo swojemu pracownikowi. Może to być nawet drobnostka a odszkodowanie będzie wysokie. Polecam zapoznać się z Polską firmą działającą w UK. http://centrum-powypadkowe.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za złamaną nogę należy się odszkodowanie, tym bardziej podczas wykonywanej pracy. Jeśli chcesz sprawdzić ile możesz dostać i jak się ubiegać o te odszkodowanie polecam kontakt z http://wypadekprzypracy.co.uk/ są o tyle spoko, że nie pobierają opłat za konsultacje i przegrane sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli pracuje legalnie placi ubezpieczenie to krotki telefon do HR wszystko zalatwi. Po to tam sa. Zadzwonic- poinformowac co I jak I tyle. Ja zlamalam noge podczas upadku kiedy z pracy wychodzilam, pod firma. Nadal, HR wszystko zalatwilo- 100% placy przez 3 tygodnie zgodnie ze zwolnieniem lekarskim a potem albo moglam przejsc na 80% albo wrocic do pracy- wrocilam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w Anglii wygląda to tak jak u nas - mój mąż uzyskał odszkodowanie dzięki pomocy ekipy z DRB, bo uległ niegroźnemu z pozoru wypadkowi w miejscu pracy. Myślę, że możecie się z nimi skonsultować, bo są bardzo ludzcy w podejściu do człowieka. Potraktowali nas nie jako kolejny przypadek, ale właśnie jako pokrzywdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiacczek
Każdy przypadek jest indywidualny i zależy od wielu czynników . ja spotkałem się już z wypadkami kiedy poszkodowany za drobne uraz dostawał wiele tysięcy , i z takimi kiedy coś było niedopilnowane i za duże obrażenie tez otrzymywano zaledwie kilka tysięcy http://www.fakt.co.uk/odszkodowanie-za-wypadek-uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do PL. U nas sa lepsi lekarze niz w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek

To nie mój pierwszy raz „niestety” i mam już przerobione 2 kancelarie ale teraz wybrałem jeszcze inna i ja sobie chwalę SOS Bphc bo u nich kontakt jest bezpośredni, jest oddelegowana osoba, także wiadomo kogo pytać u kogo się dowiadywać i tak dalej a u innych to zawsze było jakoś tak, że odniosłem wrażenie, że za każdym razem odbierał ktoś inny i musiałem wałkować wszystko za każdym razem. Nie jestem pępkiem świata i rozumiem, że nie musze tak być traktowany ale w innych firmach było mi to wprost dane do zrozumienia, że oni są mega zapracowani maja 100 milionów klientów i byłem traktowany jak każdy kolejny „numer” i po podpisaniu umowy to już mają Cię w nosie...wiem coś o tym bo się nadziałem na samym początku na takie właśnie super kancelarię a z nimi teraz jest inaczej więc z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Dobrą kancelarię odszkodowawczą jaką znam w UK i która prowadzi takie sprawy jest SOS BPHC – sos-bphc.com. Mam u nich sprawę za wypadek samochodowy jak do tej pory bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomoc, która w końcu spełniła moje oczekiwania zapewnili mi pracownicy fcs-accident.com/. Polska infolinia i potem prowadzenie sprawy od A do Z więc rzeczywiście można było oczekiwać kompleksowego wsparcia w walce o odszkodowanie, Myślę, że też będziesz zadowolony z tego jaką ofertę Ci przygotują, bez obaw można będzie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje... byłam w podobnej sytuacji i miałam ogromne problemy z uzyskaniem odszkodowania oraz zwrotu kosztów leczenia. W końcu skierowałam się do firmy Adwokat w europie https://adwokatweuropie.pl/ i to oni wzięli się za moją sprawę. Im to poszło o wiele szybciej i wywalczyli dla mnie niezłą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde z czego piszecie, to w UK jest podobnie jak w USA. Jeśli jesteś zdrowy to ok, ale gdy zdarzy się wypadek lub choroba to cienko to wygląda od strony finansowej. Czy to jest kraj dla zdrowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×