Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat Nilu

Jestem gruba=czas wziasc sie za siebie!!!!!

Polecane posty

Gość
ja tylko zgrzeszyłam jogurtem orzechowym z Tesco ;) ale jadłam go kilka miesięcy temu i jest pyszny ;) poza tym to spacer z facetem :) i inne formy aktywności xD teraz sobie poćwiczę :) a w ogóle do jakich wymiarów dążycie? ja bym chciała talię 65cm bez wciągania brzucha, najszersze miejsce w udach jakieś 90 cm, a biodra to wtedy bym miała jakieś 83-85 pewnie... najgorsze to te uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny🌼 Dopiero co wstalam,dobrze ze dzisiaj mam wolne:D bo wczoraj troche pozno wrocilam do domu i mam malego kaca;) Wczoraj jak wrocilam do domu to bylam bardzooo glodna:D ale zjadlam tylko kawalek ogorkai dwa listki salaty:D ale i tak przesadzilam z tym piwem,bo wypilam prawie 1,5litra z podwojnym sokiem,hihi ale nie zaszkodzilo mi,bo pierwsze co dzisiaj zrobilam to na wage stanelam:D ufff i jest 54kg:D:D:D:D no ale wczoraj to zjadlam bardzo malo,ostatni posilek o 15 i to kawaleczek piersi z kurczaka ok 30gr i dwie łyzki warzyw gotowanych a na drugie sniadanie wypilam 350ml mleka sojowego waniliowego bardzo dobre,tylko drogie bo butelka ponad 3zl ale za to swietnie smakuje z kawa:D A dzisiaj zjem sobie: sniadanie jajko sadzone,kilka plasterkow ogorka,kromka chleba fitnes,i 2paseczki papryki czerwonej 2sniadanie jabko obiad ryba pieczona,salatke: salata lodowa,pomidor,ogorek,papryka,nac pietruszki,sos vinegret: oliwa z oliwek,ocet winny,sol,pieprz,ziola do salatek podwieczorek nie mam na niego pomyslu:D zobacze moze to bedzie jakis owoc,albo cos słodkiego,albo maslanka czy kefir kolacja: salatka z tunczykiem do tego dam troche pestek z dyni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mogę się przyłączyć? waga i wzrost podane są w stopce ;) chciałabym zrzucić te cholerne 9 kg do października :P myślicie, że dam radę, stosując podobne zasady, co Ty, autorko topicu? ;) trzymam za Was i za siebie kciuki, aż mnie zabolą kostki! Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko ja daze do idealnej figury;)nie no zartuje :Dchce troche wiecej schudnac bo w lipcu koncze z papierosami,definitywnie :) nie bedzie papieros rzadzil moim zyciem:o podejzewam ze jak rzuce palenie to pewnie troche mi sie utyje 2-3kg😭 Moim celem jest waga 49-50kg wolalabym miec jednak 4z przodu:) a co do wymiarow to trudno powiedziec:)moze biodra zeby tak miec ok 88cm a udo ok 48-49,bo gora wyglada dobrze i wlasciwie to tam juz nie musi sie nic zmieniac:D:Dewentualnie ze 3cm mniej na kosciach biodrowych czyli moich oponkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pika witamy🌼 oczywiscie ze mozesz:D zapraszamy:)Jezeli bedziesz sie trzymac podstawowych zasad to do pazdziernika schudniesz nie 9 tylko 13kg;)zartuje oczywiscie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:DJa własnie po obiedzie,zamiast ryby zjadlam piers z kurczaka:D bo na kolacje bedzie tunczyk a dwa razy ryba to za duzo;) Zaraz ide na miasto umowilam sie z kolezanka i posiedzimy w kawiarni mam nadzieje ze skonczy sie tylko na kawie a nie na ciach;) aczkolwiek hm maly kawaleczek ciasta czemu nie;) Bylam dzisiaj na spacerku takim godzinnym:D ale ładna jest pogoda az chce sie wyjsc:D Milego wieczorku dziewczyny🌼 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też byłam na spacerze, tzn po koleżankę 20 minut i potem na zakupy i potem do domu ;) więc troszkę zeszło... ja się zaczęłam załamywać - waga stoi w miejscu. już nie wiem co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:D przekladam to odchudzanie i przekladam ale jest juz najwyzszy czas (o ile nie za pozno)aby zaczac.Jesli moge sie przylaczyc to chce zaczac od jutra diete.Nie jakas typu kopenhaska itd.Zamierzam tez cwiczyc i jesc poprostu malo.Mam obecnie takie wymiary jak autorka topicu na samym poczatku(gratulacje:)) .Chcialabym osiagnac wage 54kg,mysle ze bylaby idealna do mojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼 Klucha jasne ze mozesz:D zaraz wakacje a na plaze trzeba wyjsc;) bez skrepowania:Dhihi chyba wybralas ostatni moment na to zeby do wakacji miec swoja upragniona wage:D Kuraiko pewnie musisz zmniejszyc ilosc kalori spozywanych w ciagu dnia zeby waga cos ruszyla:) albo ewentualnie wiecej cwiczyc:)Chociaz niby te ostatnie kilogramy najtrudniej zrzucic pewnie twoj organizm broni sie przed utrata zapasow jakie sobie zrobil zima;) Ja to dzisiaj wsumie spaceru mialam prawie 3godz az odciski mi sie porobily😭A na podiweczorek zjadlam baonika fitnes i do tego kawe z mlekiem:D mniam...musze powiedziec ze te batony sa swietne:D Moje jutrzejsze menu: Sniadanie musli z kefirem 2sniadanie salatka owocowa ok szklanki obiad warzywa gotowane i 4kotlety sojowe podiweczorek batonik fitnes hihi bo kupilam dzisiaj dwa a szkoda zeby sie zmarnowalo;) kolacja slatka z tunczyka czli dwie łyzki tunczyka z wody,salata lodowa,ogorek,pomidor,papryka,nac pietruszki wszystko polane oliwa z oliwek i odrobina octu winnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny🌼 Ale wstalam dzisiaj pełna energi,jestem juz po cwiczeniach i po snaidaniu zaraz ide do pracy:D Własciwie to na dniach dostane okres:o czuje jak sie zbliza bo mam ochote na cos słodkiego😭 ale nie niepoddam sie;) Miłego dnia🌼 papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę ze u was na topicu panuje fajna atmosferka więc i do Was z miłą chęcią się przyłacze:) chciałabym najpierw zrzucić 5 kg a marzeniem jest 10:) Od 5 lat choruje na kompulsy i moja waga waha się między 62-72 kg także masakra. Własnie po takim tygodniowym maratonie pokazała dziś 70,7 kg:O A jeszcze nie tak dawno było 66 kg:(. Mam zamiar ograniczyć jedzenie, dodac ruch bo jak narazie to jeżdże tylko trochę do pracy na rowerze, no i od dwóch dni smigam na rolkach po dwie godzinki:) Ale chyba na poczatek to troszkę za duzo bo odczuwam ból na łydkach, więc dziś biorę się za ćwiczenia w domku. :) Rano zjadłam jogurt 150 g i pomarańcze, teraz w pracy popijam zielona herbate i mam wodę niegazowaną... W końcu musi się udać:) a i postanowiłam zgłosić sie do psychologa, bo kompulsy mnie wykończą... Pozdrawiam i zyczę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,tak w przerwie pracy napisze jak mi leci:)Na sniadanko zjadlam taka ciemna bulke z pomidorem i ogorkiem(plasterkami,bulke posmarowalam cienko maslem)zawsze rano pije kawe ale bede ja przekladac na popoludnie bo zapycha zoladek(kawe pije z mleczkiem lub smietanka ale zrezygnuje z cukru)i herbate zwykla ze slodzikem.Kupilam karnet na aerobic ale od przyszlaego tyg.bo sie nie wyrobie,za to dzis mam w planie umyc okno i pocwiczyc w domu.Zastanawiam sie co na obiad zjesc???Pozdro Flips 3mam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D a wiec dzis na obiad mialam kluchy!!!z sosem grzybowym,pomyslalam ze nie zjem ich bo sama jestem klucha:Ptak wiec zjadlam makaron(naprawde niewiele )z tym sosem.Nastepnie kawa z 3lyzkami mleka skondensowanego a na kolacje danio waniliowy z 2lyzeczkami platkow owsianych.Wypilam ok.1.5litra wody wymieszanej z zielona herbata(nienawidze zielonej a taka jest nawet nawet)i cytryna. Jesli chodzi o ruch to tak jak planowalam umylam duze okno i 30min.skakalam,tzn.taki jogging w miejscu:Pmialam jeszcze energie zeby pocwiczyc dalej ale nie mialam czasu:(Tak wiec to wszystko na dzis musze wytrzymac,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kwiat Nilu, ja piję wodę głównie przed jedzeniem, jak głód mnie dopadnie, między posiłkami, a po jedzeniu rzadko. A wiesz, że ja właśnie przytyłam po rzuceniu palenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wlasnie po peelengu kawowym(jesli go robicie to jak czesto?)wytrwalam caly dzien:Do 19 zjadlam jeszcze banana.Nie wiem co z jutrem bo ide na impreze,jesc nie bede ale alkoholu sobie nie odmowie:P.Kurcze tez chce rzucic palenie ale ciagle odkladam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼uff kolejny dzien za nami:D Flips witaj ,serdecznie zapraszamy:) i jestesmy z toba🌼 z nami dasz rade👄 Klucha aerobic bardzo dobry pomysl:D hihi ale makaron z sosem nie;) Inez dlatego własnie chce schudnac troche wiecej,zeby pozniej moc przytyc:D A ja dzisiaj 2h spaceru intensywnego;) plus 10min cwiczen:DNie zgrzeszylam dzielnie sie 3mam:D:D A ile dzisiaj pochwal dostalam:D jak ja to ładnie wygladam,jak bardzo schudlam,odmłodnialam:D:D:D hihi ale mi słodzili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha peling kawowy robie dwa razy w tygodniu:) chociaz celullitu nie mam:D:D a co do banana,radzilabym ich nie jesc zwłaszcza na wieczor lepiej jablko albo kawalek greifruta:) no ale to tylko moja sugestia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat Nilu wiem,ze z tym makaronem zle ale bylo go bardzo malo a nie chcialam sie glodzic,potem w rezultacie bym sie rzucila na te kluski,nie mialam w domu nic a do sklepu nie mialam czasu isc,mam nadzieje ze tez bede dostawac pochwaly jak schudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha ja bym zrezygnowala z makaronu na rzecz kawaleczka ciasta:D:D:D o jeszcze takiego robionego przez mame:) A wiesz ja zastailam makaron z maki bialej na makaron z maki graham ktory jest bez jajek,soli i ulepszaczy hihi przynajmniej tak pisza ,bardzo dobry jest i niedrogi:) bo 400gr niecale 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jutrzejsze menu: sniadanie: ser bialy ok 50gr ,łyzka otreb,troszke maslanki,pomidor ogorek pokrojone w kostke,natka pietruszki,wszystko posolic,popieprzyc i wymieszac do tego dwa chlebki wassa 2sniadanie: jablko Obiad piers z kurczaka,brokuly gootowane podwieczorek ok 150ml kefiru,5-6truskawek cos w rodzaju koktailu,bo wszystko zmiksuje kolacja hihi dalej bede jesc tego tunczyka bo jeszcze mam go na dwa razy a nieche zeby sie zepsulo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciasto bylo o 17 a obiad zjadlam o 13,makaronu wogole mam zamiar nie jesc,chce ograniczyc weglowodany jedynie do grahamki na sniadanie i czasem jakis malych odskokow np.przed okresem bo mamy ten sam problem,ja mam chyba jeszcze gorzej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha to ciast zjedz sobie jutro np na podwieczorek,tylko nie mega wielki kawalek:D tal tylko do smaku i nie jedz go szybko,tylko sie delektuj;) mi przynajmniej takie powolne jedzenie pomaga zwlaszcza słodyczy:Da co do makaronu to nie dajmy sie zwariowac;) przeciez jak sie zje raz na jakis czas to czlowiek od tego nie utyje :) A teraz ide spac:) Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej ja chyba MUSZĘ jeść słodycze :/ odczuwam czasem cholerną potrzebę. dzisiaj z grzeszków - dwie kulki lodów (ale sorbety i to po spacerze ;) ), kromka białego chleba z miodem 😭, 6 herbatników z dżemem i kilka malutkich krakresików (takich z Biedronki) :/ jutro przewiduję dłuuugi spacer do miasta, mam nadzieję, że pogoda pozwoli. a te ciastka to dlatego, że musiałam coś słodkiego, bo myślałam że zeświruję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeść. Mogę się dołączyć? :> też bym się chciała \'wziąć za siebie\' :) mam dossyć chodzenia po sklepach i odchodzenia z kwitkiem, bo \'nie ma pani rozmiaru\' dodam, że ważę 90 kg i mam 171 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼 Panno mad ale i tak mamy ten sam cel:)gubic kg prawda:) Ja wlasnie wstalam i zaraz cos zjem,niestety dzis sie odrazu przyznaje ,ze pije alkohol:Dczyli puste kcal,ale raz w tyg.pozwalam sobie.Oh dzis kolejny dzien walki z pokusami,powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kawiat Nilu, musisz bardzo uważać jak już rzucisz palenie, ja przytyłam 10 kilo, bo popelniłam kilka błedów, których do dziś żałuję. Zebym wiedziała, że tyle przytyję to zamiast hektolitrów kawy z cukrem i śmietanką piłabym moją aquarelkę i byłoby o wiele zdrowiej. W ogóle to podjadałm za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dziewczyny zjadlam tak: na sniadanie bulke ciemna z jajkiem,pomodorem i ogorkiem,herbata obiad:salatka z jajka,pomodora,ogorka ,pory,ser zolty starty i majonez(no nie taka niskokaloryczna)ale oprocz niej zjadlam jeszcze pol brzoskwini z puszki i kawa z mlekiem skondensowanym(2lyzki).Za to nie skusilam sie na kielbaske z grila:D,dzis juz nic nie zjem bo szykuje sie na dicho:P Milego weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×