Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belleteyn_

Lublin - jaki salon z sukniami polecacie?

Polecane posty

Gość gość
U nas w Lublinie bardzo słabo z dobrymi salonami gdzie można kupić dosyć tanio wymarzoną suknię. Ja po swoją jechałam aż do Warszawy bo znajoma poleciła mi tam salon Jennifer Vaiano. Generalnie teraz każdemu go polecam bo wybór mają bardzo duży, cenowo ok 2-3 tys. za nową suknie a kreacje po prostu jak z bajki. Odwiedzenie go= pewność w znalezieniu tego czego się szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez przypadek znalazłam dzisiaj to forum. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo dzięki Waszym opiniom zaoszczędziłabym sobie wizyt w kilku salonach. ;) Ja już po, więc wypowiem się, bo nie widzę opinii o salonie, w którym szyłam. Swoja wymarzoną suknię szyłam w salonie Mariola na Fabrycznej. To taki mniejszy, może niepozorny salon, ale zaskoczyły mnie niektóre modele i w końcu odważyłam się coś zmierzyć. Wszędzie proponowano mi księżniczki albo suknie z lejącym dołem, a ja takiej nie chciałam i do mojej figury takie modele nie pasują (wystarczy, że raz zmierzyłam i przeszła mi po tym ochota na jakąkolwiek suknię). Szukałam eleganckich prostych wzorów i w tym salonie znalazłam ideał. No może do drobnych poprawek ;) Panie bardzo miłe i o dziwo tolerowały moje narzekania, a uwierzcie, że ja nie należę do łatwych klientek :P Moja mama towarzyszyła mi podczas przymiarek i miała mnie dosyć, dziwiła się, że panie z salonu to tolerują :P Pani Mariola doradzała mi od samego początku, bo nie wszystkie pomysły miałam dobre. Dodały mi fajny pasek i w końcu (!!!) nikt na siłę nie wciskał mi welonu. Ufff, wyszła mi epopeja ;) ale naprawdę jestem zadowolona z tego salonu. Byłam w salonie Passion i także odradzam. Pani zmierzyła mnie wzrokiem i skwitowała, że w nic mnie nie wciśnie. No bez przesady, noszę rozmiar 38/40. W innych salonach zazwyczaj proponowano mi księżniczki, jakieś strojne modele, a to w ogóle nie moje klimaty. Do Filipinki zaszłam i nie podobała mi się jakość wykonania sukni. Teraz jak poczytałam Wasze opinie widzę, że miałam rację. Obsługa w salonach w Lublinie różna. Nie wszędzie byłam, przyznam się od razu. Najwięcej czasu spędziłam na Fabrycznej i Narutowicza. Powodzenia szukającym sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poczytałam opinie tutaj, kilka salonów ominęłam, kilka odwiedziłam - i tu niestety też pewnych wizyt żałuję :/ Na szczęście w jednym znalazłam suknię marzeń! Odwiedziłam salon Imperium i zakochałam się w jednej z sukien! Początkowo obawiałam się fasonu księżniczki, ponieważ uważałam, że jestem do niej za niska. Jednak Panie wszystko wi wytłumaczyły, powiedziały, że dla mnie trzeba odpowiednio dostosować górę sukni. Nie odważyłam się jednak na kolor różowy, ale Panie zamówiły specjalnie dla mnie koronkę w kolorze białym. Już jestem zakochana w tej sukni i nie mogę się doczekać, aż wystąpię w niej w tym najważniejszym dniu <3 Jeszcze raz gorąco polecam salon Imperium! Naprawdę wspaniałe suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zwiedziłam wiele salonów, ale swoją wymarzoną suknię szyję w salonie Vestido na ul Herbowej 2. Trafiłam tam z polecenia i jestem zachwycona przede wszystkim obsługą właścicielki salonu. Fachowo doradziła mi fason sukni jaki pasuje do mojej figury, po przymierzeniu kilku sukni zdecydowałam się na szycie.Pani pokazała mi różne materiały i koronki z jakich mogłam wybrać to co najbardziej mi się podoba. W tym salonie poczujesz się jak prawdziwa Panna Młoda . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betttii
ja jestem z Lublina, ale szczerze mowiac jak szykowalam sie do slubu, to nie znalazlam TEJ sukienki. byly ladne, ale zadna mnie nie powalila. kupilam dopiero w Warszawie u Violi Piekut i serdecznie polecam. w ogole w Warszawie jest duzo fajnych salonow i atelier... niestety zdecydowanie wiecej niz w Lublinie :( a ze to wspomnienie na cale zycie, to chyba warto sie przejechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczkaK
A ja serdecznie polecam salon Paris na ul. Narutowicza. Moja koleżanka szyła tam suknię, było kilka przymiarek i to było super - na każdym etapie można było ew. coś skorygować. Pani Kinga cierpliwie słucha klientek i przy tym ma fajne poczucie humoru. Absolutnie nie traktowała klientki gorzej po wpłaceniu zaliczki itp. Sama też będę wkrótce kupowała/szyła sukienkę. Do tej pory odwiedziłam salony na Narutowicza i na ul. Lipowej. Najbardziej zapadł mi w pamięć salon Estelle - były piękne suknie i obsługa super miła i kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Po przejściu chyba wszystkich salonów w Lublinie ostatecznie zdecydowałam się na Salon ...en Ślubnych Klaudia (http://www.frances.pl/), ze wzgląd na najniższe ceny oraz bardzo sympatyczną obsługą. Pani Ewa profesjonalnie podeszła do tematu, ...enkę miałam na czas. Z uśmiechem na ustach wychodziłam z ...enką z salonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×