Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Cześć laski!! Joasiu - zrozumiałam, że jedno mleczko. A próbowałaś wody zamiast soczku? ja też musze iść w końcu do fryzjera, juz chyba pół roku nie byłam, siorka mi farbuje włosy, ale przydaloby się przyciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu____W nie pije zadnych soczkow, a glukoze;) wody samej nie chce cwana bestia... Misiowa___racja, co bys sama w chacie nie robila nigdy nie wyjdzie tak jak od fryzjera;) Powodzenia na szczepieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa glukozę - bo słodka - cwaniaczek - to może wsypujcoraz mniej aż dojdziesz do wody, wody na bank wypije mniej, aż w końcu się odzwyczai, przynajmniej w teorii, bo w praktyce jak wiemy W zawsze zrobi inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze nie robilam? Daje juz najmniej jak sie da(niepotrzebnie, bo glukoza to cukier prosty i moze spokojnie sobie to pic) jak dam mniej..pluje i sie wscieka;););) Przeciez to indywidualista ze wszystkim.... Masz jakies fotki z Wloch?Jak tak poprosze cos na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_fotki super:) I stwierdzam oficjalnie ze....Misiu cala Mamunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam jeszcze drugi list:) coraz więcej osób mi mówi, że Michaś coraz bardziej podobny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle tych fotek to mam ponad 500..... więc szukałam takich znanych miejsc by Wam wysłać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie co dziwic: z Twojej krwi,Ty go urodzilas:P:P:P:P:P Zdjecie super,widze ze nawet Papieza Wam sie udalo złapac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, cos mniejszy ruch tu ostatnio;) Ja weny nie mialam,co reszta to nie wiem... Acha, i za 5 dni mama moja wraca, siedze jak na szpitalch i.....czekam na pakowanko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, byliśmy na audiencji - przeżycie niesamowite. czyli się babcia znowu wnusiem nacieszy, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj mieliśmy noc. buuuuu Teraz mały cwaniak odsypia a ja zabieram się za sprzątanie a mężuś biedny w pracy. Joanna coś ten 19 sierpnia to chyba pechowy był :-P jak byłam w ciąży to wszyscy mówili, że jak dziecko jest aktywne w nocy o jakiś porach to później tak też jest jak się urodzi. i u mnie się sprawdziło i to bardzo. dzisiaj idę na 17 do pracy. tylko na 2 godzinki. zawsze jakiś grosz wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ania___________zdjęcia piękne! dziękuję! W białej sukience wyglądasz ślicznie! A widoki...cóż... marzenie!!!Ania, musisz mi an gadu jak znajdziemy chwilę trochę poopowiadać:) joasia____________może moje pyt wyda się głupie, ale być może W tak często pije w nocy, bo po słodkim jeszcze bardziej chce się pić! A glukoza jest chyba słodka, co? może podaj mu słabą herbatkę albo sok jakiś ziołowy, np koper, czy rumianek z czymś tam.... aga_________-tez słyszałam o takiej teorii. U nas noc w miarę...Po kąpieli i potem jeszcze 2 razy w nocy próbowałam, ale maja nie chciała mleka. cała noc na głodniaka! Prawa dolna dwójka nam idzie, już widać dziureczki:) I marudna dziś od rana była. teraz śpi. Brykam robić co muszę, zjeść, make up, pranie itp. Potem jesteśmy umówione na spacer. Wczoraj okazało się że maja ma rówieśniczkę w bloku obok! A myśleliśmy, że tu nie ma dzieci!Ma na imię Agatka, 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___________to odpoczniesz sobie!:) Pisałam, że nie pisze ostatnio, choć czytam, bo nie mam o czym, taka u nas nuda!!! :):):)):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam wielce pisać? podziwiajcie naszą piękną Majeczkę i pamiętajcie, że już jest zajęta;) buziaczki od Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__herbatka w nocy kiedys mi skisla,wiec dziekuje za herbatki w nocy, a glukoza naprawde slabiutka,tylko dla smaka:) U nas tez nudy i niema co pisac... Aniu___no,juz sie doczekac nie moge :) Agunia______no pechowy jesli chodzi o nocki:P Nie sluchałam zabobonow w ciazy bo to bujdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa_______Majunia naprewde sliczna a z tym osiolkiem jak slodko:D:D:D joasiu________ o Wojtusia sie nie martw z czasem wszystkie jeego zagrania mu przejda moj K do 4 mies non top przy cycu nic nie spal w ciagu dnia mialam z nim naprawde przekichane a teraz zobacz po 4 - 5 godz spi w ciagu dnia bawi sie sam i wogole misiowa _________ no no Patysia rosnie nam jak na drozdzach agunia_________ moj K w ciazy najbardziej w nocy urzedowal a od 5 mies cale je przesypia wiec u nas sie nie sprawdzilo... na szczescie!!!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie bedzie nas cały dzień bo jedziemy na działkę do moich dziadków idą nam nastepne zęby ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___no odpoczne:) Misiowa____nam tez,dwie dwojki na dole,widac juz biale lebki ale..odpukac bezobjawowonarazie!!! katharsis___no ja sie nie martwie o W, wiem ze minie,tylko...kiedy? Zaraz 10 mcy minie jak to juz trwa.... W wczoraj spal 2 h popoludniu,malo co nie wlazlam na dach...na kominie zapisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!!! Noc u nas spokojna, tylko już drugi wieczór z rzędu Michaś ma problem z zaśnięciem, a jak juz zaśnie to budzi się z płaczem, zastanawiam się czy kolejne zębole nie wyłażą, na razie jeszcze nie sprawdzałam. Misiowa - dzięki. Ale zazdroszczę działeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______ milego odpoczynku a u nas niby sloneczko swieci ale jak sie wyjdzie wieje taki chlodny wiart ze wszystko psuje a moj K jescze spi z nocy!!!!!!!!!! wyobrazacie sobie!!!! cos ostatnio spioszek sie z niego zrobil:D aniaaa______ a idz do dibla z tymi zebami juz sie nie moge doczekac kiedy wszystkie wyjda bo przez nie zawsze cos!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my już po spacerku. mała śpi. Też mogłyśmy iść na działkę, ale jakoś mi się nie chciało w taki skwar. Maja była dziś na dworku w bodziaku w krótkim rękawkiem i sukience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja Patrysia wyła przez wiekszość dnia na rękach i wózku i przy cycu dopiero jak ją zapakowalismy do fotelika i obwieźlismy po okolicznych sklepach z dziecinnymi artykulami w poszukiwaniu nowego fotelika był spokój, siedziała jak zaczarowana i nie moglas nadązyć z obracaniem główki i tym spodobem zarobiła sporo prezentow bo dzięki temu że fotelik dostala od moich dziadków my moglismy zaszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! Mamy już dziureczkę! na dniach będzie piąty ząbek. Pogoda cudna! Wciąż jesteśmy na dworze:) dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOoooooolaski, a co tu taka pucha!??? Idzie nam nie jedna, a dwie dwójki! :):)): dziś też piękna pogoda! już kombinuję gdzie tu wybyć.....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×