Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Jest nas narazie niewiele, mamy nadzieje ze dolacza kolejne mamy:) Zapraszamy wszystkie chetne mamuśki na pogaduchy,wymiane doswiadczen etc. Pozdrawiamy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dopisze :-) moja corcia rodzila sie 12 sierpnia :) 2007 roku oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale miło, super ze jesteście:):):) Agunia_____ale jaja;) castaya__tez blisko:) kurcze, bez spacji mi poszedł temat topiku,ale co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81, castaya______________witajcie! napiszcie coś o waszych pociechach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna a skąd jesteś??? Może jeszcze rodziłyśmy w jednym szpitalu - hihihi bo wtedy było mnóstwo porodów. :-P Ja rodziłam w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia______ja w Kolobrzegu, a Krakow kocham:) Listkaaa,ja i jeszcze inne dziewczyny ktore dolacza sie znamy(Dorotka, Ania,malolepsza,Justyna): jestesmy z innego forum i postanowilysmy sie tu przeniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem zla ze bez spacji ten tytuł no :/:/:/ E tam zgrane,m.in ten temat aby poznac nowe mamuski i poplotkowac o dzieciakach,i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze bobaski też śliczne, a Twój Wojtus to ma włoski i buźkę jak laleczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poplotkujemy sobie hihi no my caly czas czekamy na uoragniony pierwszy zabek Amelci ale jak narazie ani widu ani slychu :-/ a u was juz sa biale perelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzicie ze swoimi pociechami w domu czy pracujecie??? Ja jestem na wychowawczym :-) I bardzo mi jest dobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pierwszy ząbek pojawił się jak mała miała 7,5 miesiąca a zaraz potem drugi... teraz czekamy na kolejne, mam nadzieję, że będą wychodzić łatwiej niż ten pierwszy... brrr... ja pracuję, właśnie jestem w pracy :), a moja mała z babcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka-__no po 4 mcu wlosy mu sie rzucily ze szok, teraz to juz czupryne ma i sie smieje ze chyba fryzjera predzej jak na roczek zaliczymy:) castaya __4 kwietnia W wyszedl pierszy zabek: prawda,dolna jedynka i ida kolejne....Od 4 mcy mu sie wyrzynaly i wyjsc nie mogly,koszmar... Agunia81__ja na wychowawczym do konca sierpnia, a potem mam nadzieje do roboty,bo juz kota dostaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku myślałam, że po macierzyńskim wezmę sobie urlop i wrócę do pracy ale na razie nie potrafię.... Zresztą pracę mam taką, że idę rano a wracam nocą. nie widziałabym własnego dziecka. fakt z kasą krucho ale nie chcę przegapić tych fantastycznych chwil z synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domu tzn ucze sie jeszcze wiec 2 razy w tygodniu wymykam sie do szkoly :-) Agunia81--- no to ładnie wam te zabki poszly szybciutko :-):-) mam nadzieje ze my sie niedlugo chociaz tego pierwszego doczekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia___racja, ja zmuszona byma wziac wychowawczy, zmienilismy miasto, bez sensu byloby codzien 100 km dojezdzac do roboty, synka bym nie widziala, a dwa...nie wyobrazam sobie go z kims zostawic... (2 lata nie moglam zajsc w ciaze, W to cud....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia____moj synek to bardzo specyficzne dziecko, płakał pol roku non-stop(nic mu nie bylo,taki typ...) Teraz od 2 mcy dopiero zlapalam oddech, za to noce koszmar: budzi sie co godzine i wstaje...z 10x w nocy i wiecej.... Mam alergie na placz dziecka,naprawde horror mielismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też miałam probelmy z zajściem więc teraz się niemogę nacieszyć. mój bąbel nie przepada spać, w nocy budzi się po kilka razy czasem kilkanaście a teraz śpi 2,5 godziny i ani drgnie. łobuz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam wrócić do pracy, przyszło mi to bardzo ciężko, ale cóż zrobić... zazdroszczę Wam trochę, że nic Was nie ominie jesli chodzi o rozwój dzieciaczków...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castaya __nie martw sie, kazde dziecko inaczej, predzej czy pozniej wyjda zabki ❤️ Dobrze byloby napisac troche o sobie,ale....mysle ze za duzo tego;) I wyjdzie w trakcie, jak bedziemy pisac na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×