Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

witam u nas beznadzieja mała wyje non stop, żel nie pomaga, czopek nie pomaga ........... co ja jeszcze moge jej dać? tylko ręce na chwilę pomagają ale to też nie zawsze teraz wiem co przezywa Joasia w nocy, dzisiejsza noc koszmarna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda __________ dla Olusi na 13 miesiecy 🌼 Malolepsza ______ Patryska wygilgana 👄 Joasiu gdzie jesteś ??????? katharis tez się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! co tak pusto! pewnie przez to lato...nawet od kafe laski sobie zrobiły wolne... joanna_______________co się z wami dzieje?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikt nr gg do joanny ??? bo cis mi się niepodoba jej nieobecnośc..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisiowa 170
gg nie mam ale zaraz napisze to niej na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisz.... listkaa własnie oglądałam Mai zdjęcia na bobasach CUUUDDDNNNEEE !!!!! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Patrysię oglądnęłam :D :D :D ale ona śliczna !!!!! ale też chyba drobniutka nie ?? ile waży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisiowa 170
magda________ostatnio ważyła 8 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIążY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wg. bety to 2 tydzien !!!!!!! :D :D :D jeszcze tytlko do gina sie umowic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________________ale szok! to super gratuluję z całego ❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale fajnie!!!i Życzę syneczka! A ola będzie miała fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ____________ gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to zaczelaś drugą serię zobaczymy kto bedzie nastepny joasia sie nie odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test jedna krecha wyszła, w przyszłym tygodni upowtarzam bete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wynik Bety 0.8 uml/ml a normy są takie.... 1 tydzień ciąży......5.8 - 71.2 2 tydzień ......9.5 - 750 3 tydzień .......... 217 - 7138 4 tydzień ......... 158 - 31795 5 tydzien .....3697 - 163563 6 tydzien ....32065 - 149571 7 tydzień.............63803 - 151410 8 tydzień .......46509 - 186977 10 tydzień..........27832 - 210612 12 tydzień.........13950 - 62530 13 tydzień.........12039 - 70971 14 tydzień ........9040 - 56451 15 tydzień....... 8175 - 55868 16 tydzień .......8099 - 58176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w przychodni przy odnieranu wyników powiedzili mi ze to 2 tydzien... i jestem głupia już, ide na USG i finalnie stwierdze co tam się dzieje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________________a kiedy to USG? Może się wstrzymaj chwilę. Im starsza ciąża tym będzie łatwiej ją potwierdzić przez betę czy usg.... ale głowa do góry! jeżeli to jeszcze nie teraz, to skoro się staracie pewnie zaraz wyjdzie pisz co i jak i bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co musze przystopowac i to przemyśleć bo zeświruje.... bo chyba za wcześnie na jakiekolwiek inne niż beta badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia____byloby fajnie, ale jesli beta 0.8, to raczej nie ciaza:(:(:(, chyba ze bylo nawet na bete za wczesnie, poczekaj kochana jeszcze pare dni i powtorz bete, ja mocno trzymam kciuki👄👄👄 a ja czekam i sie bawie troche:D http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=22ba78fc79772111 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=19f14aa7a6a7fe7c http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8b9156c0679b1498 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=da46b9e528d779e4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - stosunek był 15 czerwca, bete robiłam 25 czerwca.. .wiec powinna wykryc... i tydzien wczesniej test i po becie test i nic... wiec daje na luz... gdyby mi w lab powiedzieli , przykro mi to nie ciąża to dała bym spokoj, ale dwa razy mi potwierdzili !!!! 😠 wiec dlatego mi ciężej było.. ale już jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy!!!! tęskniłyście? a co tu tak pusto?? gdzie się podziewa Joaśka? Dla Wszystkich maluszków, które miały swoje święto duży buziak od cioci Ani i Michałka!!!spóźniony, ale szczery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśni egdzie jest joanna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODEZWIJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale pusto!!!! mnie też dawno nie było bo ostatnio cały czas siedzimy na polku. Jak wchodzimy do domu to tomek trzyma drzwi i płacze. No to mi się zaczęło. Tomek coraz lepiej chodzi. Oczywiście ma to swoje dobre i złe strony bo z jednej strony zajmie się czymś ale z drugiej to musze mieć oczy dookoło głowy. Magda gratuluję ciąży 🌼 a to trochę ostatnich fotek http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/SamSobieChodz?authkey=KntB-5dbzkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!!! 2 tyg temu musialam pilnie od mamy wrocic, bylam tylko tydzien.... Caly czas tu neta nie bylo,dzis wlaczyli!!! W wolnej chwili napisze co u nas i poczytam co u Was, wpadlam sie tylko zameldowac!!! buziole ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bez zmian, tzn noce bez zmia... W dzien super, ciagle sie smieje itepe ... A chlopem masakra,nawet nie chce mi sie pisac, od jutra idzie w koncu do roboty,nie bede go musiala 24 h ogladac.... W wyszly tydz temu 4 zeby naraz: dwie gorne 1 i dwoe gorne 2, takze ma 8 zebow ...Mleczko sojowe ok:) W dzien grzeczny, chce chodzic, lezec niet (nie umie, pod pachy albo za rece) a mnie kregoslup siada :P z TP byla afera ... Nie mam nerwow na opisanie.. Mam nadzieje ze juz wiecej nie zrobia takiego numeru ... Musialam wrocic bo Ojciec moj polne zlecenie jakies dostal, 10 dni w chacie by nie bylo,bez sensu zebym sama siedziala i mama mnie zawiozla... W je wszystko,poza smazonym,nabialem (alergia) , grzybami itepe.. uwielbia czarne i czerwone porzeczki z agrestem(po mnie kwasy :P) codzien dostaje z ogrodu swiezynke,az sie trzesie :) Poczytalam co u Was,nie wiem cokomu napisac.... Jeszcze tylko w wolnej chwili dzieci obejrze:) Gratulacje dla nowych umiejetnosci !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! właśnie wydelegowałam Misia na spacer z dziadkiem, sama jadłam śniadanie i zaraz biorę się za naukę - w końcu już w piątek obrona!!! Pomału możecie trzymac kciuki;) Dziś mamy szczepienie, poza tym Misiowi idą zęby i nocki mamy niespokojne, już dwa dni z rzędu wieczorem odmówił mleka - mam nadzieję, że to tylko chwilowy bunt z powodu bólu dziąseł. W ogóle nie chce jeść nic ciepłego, obiad też je letni. Joasiu - dobrze, że jesteś:) i gratuluję Wojtusiowi nowych ząbków!!!Mówiłam już, że świetny z Niego chłopiec? Oglądałam fotki - rewelacja:) Listka - a co tam u mojej ślicznej synowej? Zaraz sprawdzę czy sa jakieś nowe foteczki, bo na razie widziałam tylko na n-k. Jak chodzenie? Podoba się? Pewnie musisz mieć oczy dookoła glowy?? Misiu na dworze wciąż chcę rządzić, lubi chodzić po nóżkach, ale najpewniej czuje się, gdy ma mnie blisko i trzyma za palec. Strasznie się buntuje, gdy nie chcę iść w stronę, którą sobie upatrzył. W domu zasuwa sam. Poza tym zaparaszam na bobasy - dodałam zdjęcia i film z wyjazdu, pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×