Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ania___________ witaj!!!!!!!!!! wrocilas do szarej codziennosci pewnie pelna energii co? ciesze sie ze wypoczynek sie udal:D baderka__________ wielkie BRAWOOOO dla Dominisi!!! teraz sie za nia nabiegasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis wróciłam i bylo super!!!!!!!! Wszystkim polecam!!!!! I przede wszystkim tym wszystkim, które narzekają na mężów, ozstawcie dziecko z dziadkami, wyjedźcie i się sobą nacieszcie!!! Już nie pamiętam kiedy spędziłam taki cudowny czas z moim mężem, nareszcie pobyliśmy naprawdę razem:) i jest suuuuuupeer!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa__________ nam tez by sie przydalo troche czasu tylko dla siebie na poprzytulanie pomilenie ...... ale narazie nas nie stac na taki wyjazd bo chcemy dom wyremontowac za miesiac lazienka a pozniej kuchnia..... niestety cos za cos:( ale mysle ze na weekend nad morze uda nam sie wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nabiegam się za małą... najgorsze, że ona uwielbia się wspinać na fotele/krzesła/kartony/szafki... normalnie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie muszą być Wlochy, nie musi być tydzień, choć 2-3 dni, ale tylko dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka______gratki pierwszych kroczkow ❤️ Aniu______o jakimkolwiek wyjezdzie mozemy zapomniec, nie mowiac za granice, abstrakacja taka sama jak... spanie w nocy Wojtusia.... Super ze Wam sie podobalo:) Mielismy atak histerii W, nagle podkuwka i placz nie z tej ziemi, dalam zeli Nurofen i zasnal:chyba zeby ida znow, On juz wogole w dzien nie wyje, tylko...jednorazowe ataki na zaby,potem sprawdze czy cos sie wyklulo........ No i telefon dostalismy od naszego rodzinnego: Malz pojechal zawiezc dziadka do szpitala, ma zatrzymanie moczu,spuchl jak balon, jak nerki siada to pozamiatane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zorientowałam, że dziś 19-sty!! Wszystkiego naj dla Majeczki i Wojtusia z okazji miesięcznicy!!!!!!!!!!🌼🌼🌼 Joasiu - dużo zdrowia dla dziadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spieszę z życzeniami dla maluszków :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍najlepsze zyczenia dla naszych slodkich dzieciaczkow😍 baderka______ no teraz sie dopiero zacznie moj maly tez wszedzie wlazi tylko ze z fotela czy lozka potrafi juz bezpiecznie zejsc ostatnio mi przy gazowce grzebie to piekarnik wlaczy i do gazu sie dobiera wiec musze miec go stale na oku aniaa______ u nas nie tak prosto o wyjazd tylko we dwoje maz duzo pracuje moja mama tez wiec z malym nie zostanie a do tesciowej to moge zawiesc na pare godzin bo na noc go nie zostawie bo tam mieszkaja jesczze M dwie siostry i brat ktory nie jest za ciekawy:( i ta biedka kobitka musi sie z nim meczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również składamy najlepsze życzonka dla Wojtusia i Majeczki 🌼 baderka gratulujemy pierwszych kroczków. 🌼 Co do wyjazdów, to mój bąbel z nikim by nie został. strasznie jest ściągnięty za mną, bo jest ze mną cały czas. teściową mam taką że szkoda gadać, a moja mama jest zajęta. na razie nie wracam do pracy więc mój cycuś jak tylko gdzieś dalej odejdę to płacze. Oczywiście bez problemu zostaje z tatuniem. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd to tylko z nim. W styczniu Tomka wytransportowaliśmy do swojego pokoju, najpierw na 3 godzinki, potem na dłużej a teraz śpi sam do 4 a potem jak się budzi mężuś przenosi go do naszego łóżka. dzięki temu mamy z mężusiem miejsce dla siebie. :-P W sobotę tomek w nocy spał mi pięknie. Wróciliśmy późno z zakupów i usnął o 22. Przebudził się o 1 mężuś dał mu wody i spał do 6 rano. ja obudziłam się przed szóstą to nie widziałam co się dzieje bo było widno, spałam na środku łóżka (na miejscu Tomka) a jego nie było. Jak się przebudził mężuś przyniósł go do naszego łóżka, dałam mu jeść i spaliśmy do 8. To była jednak tylko jedna noc. wczoraj wszystko wróciło do normy czyt. pobudki co chwilę. Mam jednak wrażenie że ciut rzadziej się budzi i tak jak wczoraj usnął po 20 do 1 przebudził się z 4 razy, o 1 dostał pić i spał do 4 a potem do rodziców i spał do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!! Witam z rana:) jak tam nocka dziewczynki?????? Ja obudziłam się z katarem:( już dwa dni mnie gardlo bolało, niby się faszerowałam aspirin c, ale katar i tak wylazł, na razie troszkę, ale sam fakt jest dobijający...mam nadzieję, ze nie zarazę Michasia, w koncu w sobotę roczek.... dodałam nowy filmik, chętnych zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, czyżby powrót do naszego klimatu Ci zaszkodził? :) miłego dnia Wam życzę :) co do wyjazdu tylko we dwoje to na pewno super sprawa, ale u nas na razie tez by to nie wypaliło ze względu na mojego małego cycucha... za dnia to jeszcze pół biedy, bo ja i tak chodze do pracy, więc mała spędza większą część dnia z babcią, ale wieczorem i w nocy, gdy sie przebudzi to bez mamy nie da rady... pewnie troche w tym mojej winy, ale na razie nie mam serca jej tego odbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimat - może też, ale pewnie bardziej moja głupota, zapomniałam, że już jesteśmy w kraju i chyba za bardzo się wyletniłam, a w sobotę wcale nie było tak gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimat - może też, ale pewnie bardziej moja głupota, zapomniałam, że już jesteśmy w kraju i chyba za bardzo się wyletniłam, a w sobotę wcale nie było tak gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar ___________ dla Majusi na roczek ❤️ sto lat sto lat niech zyje zyje nam ale mamy już dużą dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar________- przepraszam bardzo dla Oli oczywiście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka 👄 od Oli dla Was :D a zdjątka na bobasach ;) dla Wojtusia i Mai 👄 👄 i jeszcze po 🌻 ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_____patrysia w opasce niesamowita, a z tata (chyba tata) super!!!!!!! listkaaa__________gdzie TY????????? magda:wszystkiego NAJ dla OLEŃKI z okazji roczku!!!!!!! Tort super !!!!!!!!!! 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ Dziekujemy za zyczenia:) I dla Tomcia Aguniowego wszystkiego NAJ na te 9 mcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍wszytkiego najlepszego z okazji roczku dla Oluni😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 torcik naprawde super a jak musial smakowac :P misiowa________- ale masz panienke! patysia w opasce jak mala Dama!!! aniaa________michas super a jak fajnie tanczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - dzięki;) właśnie te tańce chciałam nakręcić, ale zanim wyjęłam aparat to On juz właściwie skończył;) Gdzie się podziewa moja synowa i Jej mama???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jeszcze bardziej dumna z niego bo sama robiłam ;) ;) jeszcze raz dziękujemy za życzonka :D :D :D 👄 no właśnie gdzie listkaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda___wykochaj Olcie z okazji roczku, wygilaj, dizo zdrowka dla niej, Olcia dzisiaj konczy roczek a ciotka malolpesza 33 lata:P:P:P:P pozdrwiam Was kumochy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem kochane!!! ale miałam gościa od czw wieczora i jakoś tak zleciało, ze nawet nie miałam czasu, by zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ wszystkim baaardzo dziękujemy za serdeczne życzenia i pamięć👄 ania_______________fajnie, że już jesteś!! ja oczywiście tęskniłam!!!! cieszę się, że tak fajnie wam było! I bardzo zazdroszczę! Zdjęcia przepiękne1 widoki, że szok i ty ślicznie wyglądasz! zaraz obejrzę film misia, bo za nim tez bardzo tęskniłam! Napisz jak mu było u babć? I czy tęsknił mocno za wami? baderka__________gratulacje dla dominisi za wyczyny!!! co do stawania przy wszelkich meblach - mam to samo. Najgorsze jak otwiera szafki i szuflady, bo boję się, że paluszki sobie przytrzaśnie...Wszystko z szuflad nam wyciąga i rozwala po pokojach. Raczkuje po całym domu! Tez potrafi ustać dobrych kilkanaście sek, ale pierwszy krok do nie lada wyczyn! dlatego wielkie GRATULACJE dla córeczki ❤️ justyna__________GRATULUJEMY pierwszego ząbka!!!:):):):):):) i czekamy na zdjęcia zębowe:) misiowa___________🌼 dla patrysi na 5 miesięcy!!Jest śliczna! joasia___________🌼 dla Wojtusia. Nich wam nadal rośnie i rozwija się tak zdumiewająco szybko i zdrowo jak dotąd! magda r___________🌼 🌼 🌼DLA OLENKI NA 1 ROK ZYCIA!!!! przepiękny tort, ale Ola i tak najsłodsza! małolepsza______________co u ciebie? jak brzusio?? wszystkiego naj (najcudowniejszego bobaska) i zdrowia z okazji urodzin!!! 👄 dla was wszystkich:) PS również zapraszamy na naszą galerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania__________huśtawkę kopiliśmy w galerii handlowej, w sklepie zabawkowym za 39 zł. Ale jest rewelka! maja zazwyczaj w niej zasypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u nas jest strasznie zimno i pada i chyba dlugi weekend też taki będzie a mialam nadzieje ze gdzieś pojedziemy dziękuje bardzo za opinie na temat Patrysi 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×