Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Aniu wielkie gratulacje. 🌼 Misiowa ja też prosze o zdjęcie. adres pod nikiem. :-) listka - udanej zabawy na weselu. u nas pogoda straszna. wczoraj lało prawie cały dzień a dzisiaj nie za cieoło i jeszcze wiatr. brrrr Tomek zasuwa mi już jak mały samochodzik i od wczoraj potrafi się nawet sam podnieść. wcześniej wyciągał rączki żeby mu pomóc. miłego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_________ale z Ciebie laska, mamuska godna pozazdroszczenia:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa - suuuperrr :classic_cool: wyglądasz !!!!!!! dzięki ;) ściągnęłam poczte zazraz po napisaniu tego postu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! I wreszcie jestem wyluzowana i spokojna:) wczoraj miałam absolutorium, potem obiad rodzinny, było bardzo przyjemnie:) Michaś biega na całego, kilka dni temu wreszcie odważył się chodzić na dworze i do tej pory chce tylko chodzić, a rękę najczęściej odpycha:) oczywiście ma charakterek i zawsze chce wybierać drogę;) Misiowa - świetnie wyglądasz!!!! A krzesełko bardzo podobne do tego naszego - właściwie identyczne, tylko firma inna;) Listka - Majeczka obejrzana, świetnie tańczy:) juz nie mogę się doczekać jak się spotkają nasze dwa małe łobuziaki:) dodałam nowe fotki :) zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! Ale poszalałam! do teraz mnie bolą stopy!!! Wyszliśmy stamtąd jako jedni z ostatnich (potem rodzice, świadki, orkiestra, kelnerzy:)) Było super! misiowa_____________dzięki za zdjęcia! Piękna jesteś - nie ma co się oszukiwać, a kiecka fajna! A i po jakimś czasie zauważyłam niebieskie krzesełko patrysi - b. fajne! Skrobnę coś jeszcze potem.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tucze sie wlasnie cukierkami, moje dziecko pierwszy raz od miesiąca tak długo spi w dzień juz prawie dwie godziny a standard zawsze bylo 15 minut, moze w koncu te zęby dadzą je życ dziekuje bardzo za miłe słowa kochane jesteście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_dokopalam sie do Waszych fot, Mis cudowny :) Listkaaa___maja slodka jak zagina, chcialam zostawic komentarz: nie moglam :(:(:( Misiowa_____czas na Twoja Patrysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki joanna__________Wojtuś tez pewnie lada dzień będzie śmigał jak szalony!Co w ogóle u niego? nadal je to mleczko sojowe? czy już się odwidziało? ania______________ale fajny basenik ma twój mężczyzna!!! czekam aż maja wstanie i brykam na dzaiłeczkę:) Mój m. dziś pierwszy dzień w pracy, po dwóch tyg zwolnienia. I fajnie bo spokój, ale strasznie mi nudno.....i Maja maruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___znow probowalam Majuni zostawic komentarz:nie da sie:( W ok, dalej na sojowym , jest pyszne, wiec nie ma mu sie co odwidziec;) Je obiady jak my, chyba ze cos ciezkiego mamy wtedy mu gotuje, a i tak musi sprobowac bo by przeciez nie przezyl ;) Bryka po ziemi, nie chodzi, ale sie nie ma co dziwic:jest duzy i potrzebuje wiecej czasu;) Tzn tylko pod paszki i za raczki:) Zdrowy jak ryba, zebow sztuk 8:) Caly czas sie drze: mama i mama, az leb mi peka, noce bez zmian.... CHlop w robocie od tygodnia, odpoczywam :P:P:P I czekam na wrzesien az pojde do pracy, w koncu odpoczne;););) Kompletnie weny nie mam aby pisac.... Milego dnia, buziole dla dzieciaczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba odziedziczylam nocki po Tobie Joasiu, mała wcale nie śpi budzi sie co pol godziny i ryczy, nie wiem sama co juz robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, a moze viburcol albo maść na zębo pomoze... może ząbki Patrysi idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Wczoraj pisałam, ale byla jakaś awaria i niestety posty się nie wysyłały. Misiowa - nic innego tylko przetrzymać, a że jest ciężko to doskonale Cię rozumiem;) U nas aktualnie pada, a ja właśnie chciałam iść na spacer, mam nadzieję, że szybko przejdzie, bo Michas pomału jest śpiący... pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Misiowa___________współczuję nocek:( może nurofen syrop jej pomoże...? bo przecież coś tam jej musi dolegać, skoro się co pół godz. budzi. Maja śpi właśnie. Pogoda u nas w kratkę, pada i świeci an przemian. Cholera wie co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłyśmy wlasnie ze szczepienia i mała przybrała na wadze tylko 300 i wazy teraz 8300 i ma 76 cm. dzisiejsza noc o niebo lepsza, prawie calą noc spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa dzięki za fotki - wyglądasz sper!!! u nas noce też ostatnio kiepskie. wczorajszej nocy budził się TYLKO 6 razy. kurcze, byłam już taka zła na niego, ale przecież niczemu nie jest winien. wczoraj dostał nurofen na noc i obudził się tylko raz do 2 ale potem to samo. byłam już taka zmęczona że o 3 wzięliśy go do łóżka i było lepiej. przez półora miesiąca spał super tzn. budził się tylko koło 5-6, a teraz masakra. u nas pogoda też w kratkę. rano zaliczyliśmy spacerek ale było tak zimno, że szybko uciekliśmy do domu. tomek usnął o 12 a ja w międzyczasie przygotowałam wszystko na pizzę (życzenie mężusia :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer zaliczony, siusiu na nocnik, obiadek zjedzony i dziecko śpi :) Piszecie o nocach - żal mi was kobitki. Nie wiem jak to znosicie!!!! Medal się wam należy!!! Ja jedyne co jak dwójki jej wychodziły to zarwałam dwie godziny od 23 do 1, bo się z rykiem budziła co pół godz. Tak dobrze mamy, że aż się boję co będzie potem!! Póki co nie mam co o Mai pisać, bo u nas nudna normalność. Zębów nadal 7. Chodzi jak szalona, jak ją straszę próbuję biec, ale zaraz upada, tak szybko chce uciec:D Na dworze jak tylko ją puszczę ucieka zawsze w jedną obraną sobie stronę i za cholerę nie chce w inną, a jak biorę ją na ręcę się drze i wierzga nogami, wygina się...ludzie się na ans patrzą i uśmiechają. Uwielbia pchać swój wózek. W domu otwiera wszystkie szafki, na szczęście póki co wyciąga tylko swoje ubrania. Ściąga i próbuje zakładać na stópki sparpetki i butki. Bluzki zakłada sobie na głowę:) Coraz cwańsza jest, dużo rozumie. Mnóstwo małpuje. Potrafi układać kubeczki, oczywiście jak jej ktoś pokazuje kolejność ich wkładania:) Uwielbia zajadać wszelkie kremy:D Potrafi w tańcu nie tylko uginać nóżki w kolankach, ale kręcić na boki bioderkami itp.itp. cudna jest, zresztą jak każde dziecko:) Również je wszystko co my misiowa___________a czy patrysia śpi sama czy z wami??bo maja jak ją coś tam przebudzi w nocy, to nie chce mi się jej usypiać w kojcu czy na rękach, tylko od razu biorę do siebie,. W efekcie śpi czasem całą noc w łożku. Wiem, ze nie powinna,a le ja jestem takim leniwcem i tak uwielbiam spać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryśka śpi sama ale jak są takie noce to ja biore ją do siebie a M śpi oddzielnie mam nadzieje że dzisiaj da się wyspać kluseczek mój kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) wstawać śpiochy! Listka - wczoraj zapomniałam wyłączyć kompa, sprzątałam, a jak wróciłam to było za późno. wiadomośc roku: zostanę ciocią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia___no u mnie bez zmian;) Listkaaa___super ze Majunia tak blyskawicznie sie rozwija:) Aniu___miś cudny jak zwykle:) magda___z Oli juz panienka pelna geba:) Misiowa___Patrysia pieknieje z dnia na dzien:) U nas po staremu, wrzucilam fotki obrobione nowym programem;) Pozdrawiamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! Ale dziś u nas uuu paskudna pogoda, pada od rana:( Chyba nici ze spaceru😭 A wczoraj byłyśmy na dworze od 12 do 17:) Co u was? Joanna_________napisz coś więcej o W. Bo zawsze było na bieżąco, aż czuję niedosyt, bo odkąd wróciliście niedużo o nim piszesz:( I ucałuj go od cioci forumowej! Laski, ile wasze maluchy śpią w dzień? Niedługo mai urodziny - robimy w domu. Potem wyjeżdżam gdziekolwiek, bo tu zdechnę z nudów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa_________-bo weny nie mam, jestem z nim sama, M w robocie, dni wygladaja codzien tak samo i jakos tak leci.... czekam na wrzesien z utesknieniem,jak nigdy za niczym innym... tescie za tydzien na 11 dni leca do Anglii do corki, takze wogole bede z nim sama, teraz to ktos czasem zajrzy chociaz;) Ciesze sie ze chlodno i pada, w koncu z W moge isc na dwor, bo te upaly to tragedia, zero spacerow itepe. W niedziele jade do Kolobrzegu z W :mamy spotkanie mam z dziecmi z innego forum;) Misiowa_________a wyszly jej jakies zeby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My już po spacerze - Michaś odespał sobie nockę, podczas której wariował, a ja ziewałam.... Listka - tylko za szybko nie wyjeżdżajcie!!! Bo my przyjeżdżamy 24 i nie przeżyję jak się nie spotkamy! Mój synek liczy na randkę na narzeczoną:) Joanna - fajne fotki:) widzę, że lubisz eksperymentować:) Wojtuś jak zawsze ekstra się prezentuje:) a i ja jak Listka czuję jakiś niedosyt - dużo mniej piszesz o W. a raczkuje już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×