Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

witam kolejne zeby jej wychodza i w nocy znowu ryk ..... mam do was pytanie bo troche sie przestarszylam ..... bo zaczełam krwawić i tak sie zastanawiam czy to moze poczatek pierwszej @ bo jeszcze nie miałam bo karmie cały czas, jak u was wygladala pierwsza @ po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - nie nie pomoge bo jeszcze nie miałam... :( joannaz - :) ;) wieeeeem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - u mnie była intensywniejsza...na początku - dobrym określeniem będzie potop.... ale na drugi dzień było ok, a nastepna była już podobna do tej sprzed ciąży;) Listka - randka na plaży to super pomysł:) wyjeżdżamy jutro i wracamy za tydzień w czwartek;) Joaśka - och z tym Wojtusiem i Jego nocami....ale jest nadzieja, ze przecież kiedyś musi z tego wyrosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_________mozliwe ze to @, kolezanka...karmila 8 mcy a...po 3 mcach dostala @@@:karmila imiala regularnie...@:rozne przypadki sie zdarzaja;) ANiu________-a daj spokoj,sie potne w robocie jak mu nie przejdzie do wrzesnia, a.....zapewnie nie :( W wymeczylam na dworze:puscilam go na czworaka w trawie,w ogrodzie, sesje mu zdjeciowa zrobilam :P nie moglam gada dogonic:tak brykal i wariowal :D A>....trawa jaka dobra do jedzenia :P :P :P :P :P \\ padł ,oglada bajki i oczy mu leca ;) Zaraz pewnie po kapieli sie otrzepie jak zwykle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - ja dziele dzis Twoj codzienny chleb... Ola wstała przed 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______to jak my zwykle....Czyli normalnie dla dzieci ;) A dzis do mnie bez kija nie podchodzic,wrrrr Raz ze...Wwnocy co chwila sie budzil i ryczal (nie chcialo mi sie wstac...po Dentinox :P) to.. jeszcze z chlopem rano sie pozarlam!!!!!!! On starszy to bedzie ale..madrzejszy nigdy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa______wiem wiem, tylko On mnie furii doprowadza i rozpaczy swoim bezmozgowiem!!!!!!!!!!!!!! U nas tez to codziennosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się żebyście nie myślały, że gdzieś zaginęłam;) z rana zapraszam na imieninową kawkę:) my od rana do nocy używamy - mamy piękną pogodę, upały, że hej, zaraz po śniadaniu chodzimy na plażę, Michaś jest grzeczny, śpi tylko raz w dzień, cały czas się bawi, noce w miarę spokojne, jest postęp - ostatnio budzi się ok 7,30:D (zapewne przez to, że wyeliminował jedną dzienną drzemkę) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Coś ostatnio zawalam czytanie. miałam mnóstwo obowiązków bo jeździłam między moim domem a mojej mamy bo gotowałam babci obiady. rodzice się byczyli więc musiałam trochę pomóc. Pogoda kiepska. Tomek strasznie marudny. Noce ... hmmm bardzo różne. czasem wstaje2 razy, czasem 8. jak deszcz pada albo grzmi to się budzi bo jak woda kapie na dach od garażu to strasznie słychać. Chodzi już rewelacyjnie. zaczyna nawet biegać. teraz ma okropny etap. jak tylko wychodzę z pokoju to płacze i woła mama. też przechodziłyście coś takiego??? Mam nadzieję, że to szybko minie. Zazdroszczę wam wypoczynku, bo ja na wakacje nie mogę liczyć i mąż jeszcze późno wraca wiec totalna klapa. ale cóż, żona siedzi w domu to ktoś musi pracować. pozdrawiam was i życzę miłego weekendu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___wszystkiego NAJ z okazji imienin [❤️ ❤️ ❤️ Agunia_______gratulacje chodzenia! Co do placzu u mnie to samo,tylko wyjde,jeczenie i wrzask mama, po calym dniu mam tego serdecznie dosc!!!!! W gada od 3 dni dziadzia,dada, dzidzia, probuje tata, ale mu sie nie udaje.... Z M zadymy non-stop, mam tego dosc.....Coraz czesciej mysle o rozwodzie, po co sie meczyc, jak to bez sensu: mozna sobie w spokoju zycie ulozyc od nowa.... Zreszta...mama moja dawno juz mi powiedziala (jak wsio bylo ok) ze...ja sie rozwiode z nim....... Pogoda koszmar: upaly masakra, W placze,marudzi,nie moze spac,caly czas mokry, biedny nie wiadomo co z nim robic, Boze---niech wroci to zimno i deszcze,karetki jezdza ciagle, porazka jakas!!!!!!!!!! Ps.noce bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. zastanawiam sie gdzie reszta kobitek: zginely jakis czas temu :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja znowu marzę o słońcu bo u nas cały czas deszcz pada i burze. mały już nie może wytrzymać w domu. cały czas pokazuje na drzwi żeby wyjść na polko. dzisiaj na razie nie pada ale tak nie przyjemnie. brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Joasiu - dziękuję za pamięć i życzenia👄, a co do kłótni to myślę, że dziecko strasznie dużo zmienia w związku i może z czasem się ułożyy.... a druga sprawa - małżeństwo to kompromisy, może czasem warto ustąpić?...jesli jednak codzienność oznacza ciągłe kłótnie uważam, ze bez sensu jest to ciągnąć... wczoraj mieliśmy bardzo miłe spotkanko z Majeczką:) fotki już dodane, zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam dziewczynki!!!! joasia_____________ja też często i gęsto się z moim m. kłócę, ale liczę, że tak jak pisze ania albo się ułoży (daję nam czas), albo nie i się rozstaniemy. Kompromisy.......trzeba umieć sobie odpuścić czasem. Gorzej, gdy dwie strony uparcie wierzą, że mają rację (jak często u nas) :( A wczoraj mieliśmy superowy dzień:D Spotkaliśmy się z anią, misiem i krzysiem SERDECZNIE WAS POZDRAWIAMY Bąble się pobawiły na plaży, były zaręczyny ❤️ pierścionek przepiękny z brylantami :D Zaraz dodam foteczki!!! .U nas wciąż upał. Agunia______________zapraszamy nad morze!!!tu aż pot po tyłku leci!!mój m. się wczoraj spalił na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurde czekam na malolepsza i sie nie moge juz doczekac, czytalam na innym topiku ze Marcelina jest jeszcze naświetlana wczoraj wrocilam ale jeszcze bym gdzies pojechala, Patrysia ogladala koniki, i kózki i inne zwierzaczki i byla zachwycona, mama byla tez w siodmym niebie bo troche poprzebywala wsród ludzi i może dalej walczyc z trudnymi nocami :P Joasia________ zrob tak zeby tobie bylo dobrze, bo jak ty bedzisz nieszcześliwa to Wojtus tez bedzie dodalam nowe fotki to nasza topikowa para maluszkow juz po "zaręczynach" ( zdjęcia cudne) kurde moze i ja znajde kawalera dla swojej złośnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo czekamy !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D nie moge sie doczekac !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D super, ze mamusia i Marlecinka są już w domu!!! misiowa ________podaj linka na bobasy, bo ja nie mam małolepszej na n - k :( U nas wciąż skawr Powoli się szykuję do wyjazdu. Jadę do kol w ndz albo pon. tydzień mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska, śliczna i taka tyci tyci.... do schrupania i ściskania...kochania! cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!!!! Zdychamy z W w ta przekleta pogode,nie mam sil na pisanie, na szczescie od jutra na jakis czas chlodno,deszcze!!!!! tescie wrocili,wiec lzej :P:P:P Marcelinka jest boska!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:D tylko na slowko. Chialam wam podziekowac za gratulacje, jestescie ❤️ kochane. na p[ewno napisze co sie z nami dzialo, narazie spiesze sie corcia pochwalic:D, w stopce jest linka na bobasy buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domu:) od rana piorę, sprzątam, układam, a Michaś \"pomaga\" jak potrafi;) Małolepsza - ogromne gratulacje!!!Marcelinka prześliczna po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×