Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ivetta---- takie zabawy są najlepsze Ania ---- fotki super,może i ja sie kiedys pochwale zdjeciami z jakiegos fajnego miejsca kupujecie juz cos na wiosne dla maluchow ja juz mam kurteczke i wczoraj kupilam buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekunde,bylam u gina,znam plec:) mam film,foty,widac jak na dloni,o pomylce nie ma mowy:) SYN :):):) Jak mowilam,matczyna intuicja niezawodna:) I dobrze,niech ma lepiej w zyciu od kobiet.... Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - GRATULACJE!! Wojtuś będzie miał kompana do zabaw, ekstra:)teraz możesz poważnie zastanawiać się nad wyborem imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joasiu__________ no to super, gratuluję!!!!! a mąż cieszy sie ze bedzie miał synka czy wolałby (jeśli tak można to ująć) mała ksieżniczke?? a co u Was dziewczyny wogole słychac?? ivette_______ no co jak co ale daj dziecku gary i jakąś pałe i spokój murowany!!! jak K byl młodszy tez non stop siedział w szafce z garami teraz juz mu sie znudziły:) a wczoraj bylismy na basenie , najpierw byl ryk i wyszlismy z wody a jak sie przyzwyczail do nowego otoczenia to nie chciał wyjść mi z wody szlał jak wariat w tej wodzie :D myslalam ze mi sie wyrwie i popłynie doslownie nie mogłam go utrzymać teraz idziemy za dwa tygodnie i musze kupic malemu te rękawki bo ratownik je polecał i porządny czepek agunia_______ to ty mnie zainspirowałas :P bo ja cały czas sie bałam zeby mi sie nie rozchorował, no ale cóż zabawa naprawde extra i dla dziecka i dla mamy hehe:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________fajnie, że chłopiec!!!!będzie brothers power!!!! jeden będzie bił za drugiego:D super! propozycja imienia już jest? jak małż? zadowolony? misiowa_____________ja najchętniej już bym mai kurtkę zmieniła, bo te co ma: bezowa poplamiona i nie chce sie odprać, a różowa, w tym roku kupiona a po kilku praniach wygląda jak szmata, że aż wstyd ja zakładać, kombinezon jednoczęściowy (niewiele go ponosiła, a nówkę kupiłam, aż szkoda). także niech ta wiosna idzie, bo mam dość tego cholernego ubierania jak na biegun przed każdym wyjściem!!! Butki wiosenne muszę kupić. I tez kupię chyba szybko, bo te zimowe takie wielkie, że maja się o nie przewraca. A kurtkę jutro jej zmierzę starą, którą nosiła na jesień cocodrillo, była na tyle duża, że podwijałam jej rękawy, może jeszcze będzie dobra. katharsis, aga_______tez myślę o basenie, tylko wybrać się ciężko i nie mam jednoczęściowego kostiumu dla siebie. Dwu - nie włożę, najchętniej wystąpiłabym w kostiumie do nurkowania tak się zapuściłam,że tylko wyć! Maja od wczoraj je kaszkę z miseczki, a od kilku miesięcy nie chciała ruszyć. Może w końcu trochę przytyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratki dla Majeczki 👄 boże basen ja tez chce ale jakbym tam wkroczyla to by sie dzieci zaplakaly z przerazenia na moj widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka Ania obecnie nosi kurtke 2-3 latka :D :D wyjelam z walizki (moj schowek na za duze ciuszki :P ) i se mysle, no, za rok bedzie akurat, przymierzam na malej, a tu klops, kurtka na juz o.O moze za rok bedzie jeszcze dobra :) a jedne getry to ma na 3-4 latka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Listka - widzę, że nie tylko ja tęsknię za ciepłem i marzę o zrzuceniu tych grubych ciuchów;) byle do wiosny!!! a ja to myślę intensywnie o słoneczku - u nas paskudna pogoda i wciąż siedzimy w domu:( aha - w weekend będziemy w Kołobrzegu, więc jeśli bylibyście w pobliżu to daj znać;) co do basenu i naszych figur to ja po tym aquaaerobicu schudłam 2-3 kg, ale figura wciąż nie taka jak bym chciała...najgorszy brzuch:( ale może do lata uda się jeszcze coś zrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam dwu cześciowy stroj może nie wygladam najlepiej ale tlumacze sobie ze sa jeszcze brzydsze i grubsze:P a ile ważycie dziewuszki bo ja tak 65-67 kg a przed ciaza jakies 60 mialam ale jak K mial 4 mies to wchodzilam w rozmiar 36 a teraz wchodze w 38 wiec przytylam:( a co do kurtek K ma bo na zime kupilam mu z Wójcika zimowa kurtke ktora miala pod spod wpinana wiosenna:) i buciki ma od jesieni z Gufo a dzis jego ciocia przeslala nam z Angli piekne białe nowiusieńkie adidaski reeboka u nas za takie pieniadze bym nigdzie nie dostała.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis____________butki z anglii super! byłam to wiem, rzeczywiście nieporównywalnie taniej niż u nas :( mojego m. brat jest w Londynie, niestety ma nas w głębokim ...... dzwoni tylko, gdy coś chce! Przymierzałam wiosenną kurtkę - -dobra:) Ja mam 167 i przed ciążą przez x lat ważyłam niezmiennie 53 kg, a teraz z 55 albo 56. jutro z ciekawości się zważę. brrrrr Ale jak ja mam schudnąć, kiedy mój m. mi ostatnio przepyszne obiadki gotuje ?!?!??!?!? I śniadanko, kolację niekiedy.... akurat kiedy postanowiłam schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis 60 przed ciaza 52 mala teraz nosi sliiiczna kurteczke z ladybird, rozmiar 2-3 latka. myslalam ze gdzies za rok bedzie dopiero dobra, niedawno p[rzymierzylam a tu prosze, juz pasuje :D :D kozaki ma jedne z peacocksa, drugie z ecoo, do tego jeszcze ma jedne nike tenisowki :) listka dawaj mi cynka na maila czy gg czy nawet tu co chcesz to sie rozejrze, w miescie mam 5 charity, cos sie zawsze znajdzie :d dla maluszkow to tam jest ogrom rzeczy! tak kupilam wozek, praktycznie wszystkie ubranka, mase zabawek, pozytywke do lozeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Ja ważę jakieś 61-62 kg, a przed ciążą to było jakieś 57-58...a jak poznałam mojego męża to ważyłam 55 kg - to były czasy, ale trzeba porzyznać, że za chuda wtedy byłam....aha - wzrost 169;) Katharsis - nam też by się nowe butki przydały....niedługo trzeba ruszyć na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o swoim aktualnym rozmiarze nie bede gadac bo cholera mnie bierze jak ide do sklepu i az mi sie plakac chce ale to tylko moja wina i wiem o tym motywacji nie mam zadnej i to najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette_________________❤️ to fajnie, że masz taką propozycję. wiesz, ja się zastanowię co bym chciała, to Ci napiszę. Z butkami na wiosnę się chwilę wstrzymam, bo chcę najpierw odwiedzić ortopedę. Ja mieszkałam chwilę w Londynie i tam robiłam fajne i niedrogie zakupy w PRIMARK\' u. A twoim mieście jest ta sieć. Są tam naprawdę niedrogie i śliczne dziecięce rzeczy:) misiowa_______________ale Patrysia musiała mieć radochę na tym placu zabaw!!!! jak ona się uroczo śmieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy nie grzeszcie, stroj dwuczesciowy przy wadze 50 -60 kg rozwalacie mnie hehe takie laski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja waze ok 66 kg ale byl juz czas ze wazylam 74 tak sie zapuscilam ale naszczescie ide juz w dół a moja wymarzona waga to 60 kg i pozbycie sie przekletych boczków!!! a jak wogole wasze cialo wyglada macie rozstepy itp bo ja mam ale na tylku a to zawsze moge zaslonic:P wiec szczęscie w nieszczęściu hehe a co do wagi to ja zawsze wazylam tak 58-60 kg i bylam szczupła tak jak moje kolezanki ważące 52 kg wiec poniżej 60 to teraz juz raczej nie zejde:( listka______ a te butki to naprawde rewelacyjne sa i rozmiar tez udalo sie odpowiedni kupic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_________ja mam tylko dwa dla innych niedostrzegalne (tyci tyci ) rozstępy na prawej piersi. Ale boki takie trochę celulitowe i tyłek chyba też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) dzieki za gratki;) Nad imionem nie mysle bo..nie mam czasu na takie rzeczy;) Napewno bedzie polskie,normalne,zeby dziecko mi sie potem nie wstydzilo;) Dam Wam znac jak cos;) Ps.co do Waszych wag sie nie wypowiadam,godne pozazdroszczenia wszystkie.... Milego dnia,buziole maluchom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozstepy mam tylko na cyckach ale moj brzuch i tak bez rostepow jest wielkim zwalem tłuszczu listka--- oj bawila sie świetnie na tym placu zabaw, w niedziele chyba znowu idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! oj -co Wam będę pisac o moich wadach....... troszkę rozstępów na piersiach...trochę cellulitu....a i ja mam jeszcze dodatkowo dwie blizny na piersi po tej operacji....dobrze, że tylko K je ogląda...ogólnie mogłoby być lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - ropień, miałam najprawdopodobniej zatkane kanaliki i z lewej piersi Michaś nie mógł wyssać mleka, a ono się zbierało....ból niesamowity, nikomu nie życzę....zabieg w pełnej narkozie, 4 dni w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - ropień, miałam najprawdopodobniej zatkane kanaliki i z lewej piersi Michaś nie mógł wyssać mleka, a ono się zbierało....ból niesamowity, nikomu nie życzę....zabieg w pełnej narkozie, 4 dni w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania _______ oj musialo bolec, wspolczuje mialam dwa razy zapalenie piersi ale jakos udalo sie uniknąć cięcia kasik sie odezwala a potem znikneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - bolało, bolało, nawet myślami nie chcę do tego wracać...dla mnie to było chyba gorsze od porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia :D :D gratki z okazji 2 synka :D :D :D co do wagi i wyglądu to ja dopiero do ludzi zaczynam byc podobna. ;) :P waze 68 kilo.. rozstęly na piersiach i nogach :( :O 😭 od kolan w góre :( na brzuchu nic. ufff przynajmniej to.. ale i tak sie go jeszcze pokazac nie da :P a cycki były taaakie śliczne.. a teraz wiszą i wołają o pomste do nieba :( a jak schudłam to mi jeszcze spadły i wogóle sa makabryczne.. i nawet Jacek ich nei moze oglądac ;) :P :( my po spacerku, zakupach i teraz Ola spi.. ivette a co do Twojej propozycji ;) :P to mogła byc zobaczyc rajstopki w primarku na 12-18 mies ? jaki jest wybór?? czy oni jakas strone sowja maja ??? bo na allegro sa ale tylko 3 rodzaje a wydaja mi sie fajne gatunkowo i tak sie czaje na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jak sie dowiedziałam ze wciąży jestem to wazyłam 63 kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka primark ogolnie to szit :P najtansze ze wszytskich dzieciecych ubranek sa wlasnie early days ja mam dla malej pare spodni, spodniczek ale sa w dobrym stanie najgorsza bielizna, body i spiochy chociaz nie kazdy na nie narzeka, wiec to chyba kwestia gustu. u mnie primarka nie ma magda r u mnie w miescie nie ma, ale moze niedlugo (jak zaczne prace i zaczne zarabiac) to sie wybiore do cambrudge albo norwich, tam raczej jest, tym bardziej ze w norwich sa ze 3 centra handlowe. i poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dzis mamy radoche nasz kózka urodzila male 3 kożlaczki ale sa super a jeden jest słaby i tzreba z butli dokarmiać na szczescie jeszce po K sie pare butelek zachowalo , ale extra sa maluszki:D i spia u nas w łazience bo w tym ich \"domku\" by przemarzly K wcale sie spac nie chce polozyc wziął sobie poduche i kolo nich sie kładł:) zaraz dodam zdjecia na bobasach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×