Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

rocznik 86, katharsis niemal też!!szok!!!! jest na naszym topie tak stara dupa jak ja?! ania_______pisz jak było!!!i jak misiu? wydobrzał już?? joannaz_____jak zębiska w? nam tez dziś lek. powiedział, ze Maja zaraz będzie miała 3ki, bo dziąsła sa rozpulchnione. Nie wiem cieszyć się, czy bać... dotychczas zęby wychodziły bezobjawowo. Dziękuję za podanie specyfików na apetycik ❤️ Dostaliśmy dziś skierowanie do ortopedy na naszą prośbę. Maja podkręca nóżki do środka, a że ma zimowe buciska taakie wielkie (podeszwy), że bywa, że się o własne stopy potyka. Baaardzo mnie to martwić zaczyna......wolę poradzić się specjalisty. Sikanie opanowane bezbłędnie. Całe dnie lata na jednych majtkach. Na dworze trzyma. Np w ndz w połowie mszy zawołała, a potem po już z przebieraniem nóżkami. Doszliśmy do domu, posadziliśmy an nocnik od razu (też na zawołanie) - pampers był suchy. W głębokim szoku byłam. dziś na dworze też zawołała, doniosła do domu. Serce mi się kraje, gdy mnie prosi na dworze sisi, a ja muszę udać, ze nie słyszę, albo prosić by potrzymała, bo już idziemy do domu itp. Naprawdę mi wtedy głupio, że w domu nocnik, a poza domem mam niby gdzieś, ze ona chce sisi. Co za niefart, ze akurat jest zima A! i na moją udrękę, zdarza się (gdy chyba nie śpi mocno), że woła sisi w nocy i muszę ją sadzać w półśnie o 1, 5 fajnie, co? To dobrej nocy WSZYSTKIM tu piszącym i podczytującym Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_____________ ojeny ogromne brawa dla Majusi 😍😘🌻 extra kobitka nie ma co!!!!!! moj K tez wola ale w nocy tylko kupke a tak to na dwor pampersa i tylko czasem zawola a tak to wali w niego:( jeszce sie nie odwazylam zeby na spacer w majteczkach iść a co przeciez K jest starszy prawie o pól roku!!!!! no zuch dziewuszka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka---- zazdroszcze ci tego braku pieluszki u nas zaczelo sie dobrze a teraz za zadne skarby nie chce zrobic cos do nocnika, ale mamy jeszcze czas tym sie pocieszam a gdzie jest reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Misiowa Wy na pewno macie jeszcze dużo czasu. Tomek nie bardzo chce siadać na nocniczek. W majtusiach też nie bardzo może chodzić po domu bo nie jest za ciepło. W piecu palę dopiero po południu. Musimy więc poczekać na cieplejszą porę roku. Listka jestem pod wrażeniem umiejętności Majuni. Na zdjęciach widziałam że Majunia ma tunel. Czy on jest z namiotami czy sam?? I gdzie go kupiłaś??? Tomek uwielbia takie zakamarki więc chciałam mu coś takiego kupić. MUszę w końcu zaszczepić T. tylko w ubiegłym tygodniu miał katar więc mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już go zaszczepię. Pisałam kiedyś że chodzimy na basen na zajęcia dla dzieciaczków i T. w skrzydełkach przepływa cały mały basen. Wygląda to rewelacyjnie. Ja oczywiście jestem z niego niesamowicie dumna. Bardzo się cieszy jak idziemy na basen i uwielbia zjeżdżać rurą razem z tatą. A oto kilka zdjęć mojego bąbla http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/Tomek02?authkey=7mhB6wA89T4&feat=directlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia_______ no nie ale tomek jest duuzy chlopak i jak fajnie maluje to sa te farby do malowania palcami tak?? no i supre ze tak pływa jak bedzie mial 6 lat to bedzie juz profesjonalista!!! listka________ kurzce ja sie nie moge temu waszemu kotu napatrzec non stop z Majunia , super!!!!!!!!!! a ten tunel rewelacja mi sie tez podoba i tez juz ikiedys sbie myslalam zeby kupic dla mojego łobuziaka:D misiowa_______ przyjdzie czas i na Patryske nie obawiaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce ten tunel ?? listka pisz zaraz gdzie to można kupic albo zaraz jakas pomarancza podesle nam link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi pieluchami to fakt, ulga wielka i jaka oszczędność teraz zużywamy jedego albo dwa pampersy na dobę. Na dwór, ale zwykle przynosi go suchego i na noc. A że wasze szkraby nie wołają...WSZYSTKO W SWOIM CZASIE :) ja postanowiłam odstawić pampersy, ponieważ widziałam, że Maja jest na to gotowa. Bo od 2 miesięcy wołała już kupę, a i siku widziałam kiedy chce, bo się łapała za krocze. Byłyśmy na mieście do 14, po powrocie maja poszła spać i wciąż śpi:) wczoraj tez chrapała od 13.30 do 16:) ania___co u ciebie? jak michałek? ivete________przeszło już ani przeziębienie? agunia_________tomaszek obejrzany! rozkoszny bąbel! a jakie ma fajne klocki i zabawki. potrafi się bawić sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis___________kot rzeczywiście się nam udał. żadnych zniszczeń i taki fajny chodzi za nią jak pies. Kochają się wzajemnie. Rano jak m. wychodzi do pracy, musi zamykać drzwi do naszej sypialni, bo kot się nudzi i przychodzi, wskakuje na łózko i podchodzi do twarzy Mai specjalnie żby ją obudzić. A teraz gdy drzwi zamykamy to w nie skrobie, czasami mam ochotę go za to wtedy rozszarpać :D no, ale Maja zawsze przeszczęsliwa, gdy go widzi, całuje, głaszcze, nosi na rękach i lata ze sznurkami a on za nią. Ubaw mamy po pachy. Często na dworze mówi 'buba' czyli myśli o nim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_______no to naprawde macie super pupilka i nie dziwie sie ze Majunia jest zachwycona:) a ten namiot super tez sie zastanawiałam nad tym tunelem kiedys ale nie wiedzialam czy mo łobuziak bedzie sie w tym bawił, a Majka chetnie sie tym bawi czy ma to na 5 min i juz inne pomysły???? a u nas wszystko po staremu K dzielnie znosi nie obecności mamy a ja w mojej pracy tez sie znakomicie czuje i coraz bardziej jestem przekonana ze chcialabym w tym zawodzie pracować tylko ze musze zrobic sobie uzupałniającą mgr typowo przedszkolną ale to żaden problem:) jak narazie moj licencjat idzie do przodu pierwszy rozdz gotowy i oddalam do sprawdzenia teraz jak mam natchnienie i czas pisze drugi:P ale powiem Wam ze jak pracuje i mam mniej czasu to mi wszystko lepiej idzie a tak jak ciagle w domu a to zaczne jutro, jutro.....jutro i tak odkladałam a teraz trzeba i koniec:D joasiu________ jak Wojtuś???? no i Ania chyba na całego zabalowała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka w sumie nie. do tego mnie teraz rozklada. Ania ma tylko katarek jeszcze wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam katharis ____ wlasnie to są plusy powrotu do pracy ze bierzesz sie w kupe i robisz wszystko co musisz zaraz a nie na trzy dni ja tez juz sie nie moge doczekac bo wiem ze sie wszystko dobrze zorganizuje marcin dzwonil do żłobka i jest mala szansa na przyjecie malej nawet teraz no ale to jest jeszcze do przemyslenia magda co tam slychać? ivetta --- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laseczki:) było suuuuper:) Wenecja jest cudna - to wiedziałam już wcześniej, ale w ostatni dzień karnawału jest wyjątkowa:) Michałek właściwie zdrowy, we wtorek był lekarz na kontroli i powiedział, że jest bardzo dobrze, jeszcze przez tydzień ma dostawac wziewy, ale poza tym jest ok. przeczytam teraz co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laseczki:) było suuuuper:) Wenecja jest cudna - to wiedziałam już wcześniej, ale w ostatni dzień karnawału jest wyjątkowa:) Michałek właściwie zdrowy, we wtorek był lekarz na kontroli i powiedział, że jest bardzo dobrze, jeszcze przez tydzień ma dostawac wziewy, ale poza tym jest ok. przeczytam teraz co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam, obejrzałam i już wszytsko wiem:) wróciliśmy dopiero wczoraj, dlatego się nie odzywałam;) Joasiu - jak Wojtuś, dużo zdrówka i precz z tymi wstrętnymi pleśniawkami!!!! Listka - moja synowa na fotkach jak zawsze cudna!! I jeszcze raz brawa za odstawienie pieluch - zuch dziewczyna! Agunia - synek świetny!! Czy bawi się często kosiarką? ja dziś widziałam nową osóbkę w naszej rodzinie, wpadłam na moment do kuzynki, która 3 tyg temu urodziła. Mała jest słodka i jaka piękna, aż mi się zachciało takiego maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu nasza ania wróciła!!! Uffff, że misiulek już zdrowy!!! Jak było, Aniu na balu? Może jakieś fotki z balu w Wenecji nam powysyłaj, chętnie Ci pozazdrościmy! (przynajmniej ja):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mała dziewczyneczka jak ma na imię? Mówisz, ze ci się zachciało... nie widzę problemu, by się o takie postarać!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ____ ja też zazdroszczę (ale oczywiście pozytywnie) tych wyjazdów. Ja ostatnio na wakacjach byłam w 2006 roku. buuuuuuuu A co do kosiarki to Tomek bawiłby się często tylko ja mu ją często chowam bo jest strasznie hałaśliwa. Nie słychać ani telewizora ani rozmowy a nawet własnych myśli. Wszystkim bawi sie po kilka minut bo zaraz mu się nudzi. Najdłużej zajmie sie książkami - pod warunkiem że ktoś mu je czyta. Większość książeczek znam już na pamięć bo tyle razy były czytane, że nie sposób tego nie zapamiętać. katharsis ___ te farby to właśnie te do malowania palcami. bardzo je lubi. dobrze się zmywają z rąk trochę gorzej z ubrań bo trzeba zaprać. Listka ____ Klocki któe były na zdjęciu zostały zrobione przez mojego męża. Te okrągłe ze starego karnisza a kwadratowe z resztek które zostały po remoncie. hihihi Tak na prawdę to ja kupuję tyko książki czy układanki bo resztą dostał. Ten tor wyścigowy jest dla kilkulatków a kupił go mój tata. Na szczęście Tomek go nie niszczy a stoi już 3 miesiące i od czasu do czasu puszcza samochodziki. Joanna co u Ciebie??? I Baderki dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniu___________ no to super ze wyjazd sie udał no i jeszce lepiej ze Michaś juz zdrowy:) i dawaj te fotki ja tez chetnie ci pozazdraszczam hehe agunia__________ dzis kupilam te farby sa naprawde super i moj Kasjan tez wniebowziety byl , fakt ze mialam cala lazienke w farbkach ale na szczęście łatwo puszczają:) misiowa_______ a co musicie przemyśleć??? nie jestescie pewni czy dać patryske do żłobka??? a ty jak wrocisz do pracy to jak bedziesz pracować i wogole gdzie?? ivette________ jak Ania i relacje z mężem??? joasiu_______- a ty gdzie sie podziewasz??? korzystaj teraz bo jak drugi bombel sie urodzi to czasu za duzo nie bedziesz miala hehe pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis Patryska i tak pojdzie do złobka tylko kwestia czy teraz czy we wrzesniu myslalam o powrocie juz teraz bo czasami sama siebie nie poznaje mam czasami dosc wszystkiego i skupia sie to na rodzinie musze iść do ludzi .... patryska tez uwielbia towarzystwo a za dziecmi szaleje dlatego wiem ze da sobie rade pracuje od 4 lat w Sądzie, lubię tą pracę chociaz czasami nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis, Ania lepiej, dziekuje. meza nie mam, wiec nie wiem jak relacje z nim :P: ide sie kapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! Wczoraj wysłałam Wam kilka fotek;) Co do balu to właściwie Go nie było, okazało się, że ten wieczór organizowała strona włoska i dopiero na miejscu dowiedzieliśmy się, że to było wyjście do klubu, gdzie nie obowiązywały eleganckie stroje - wymagane były tylko maski. Suknia więc nie była użyta;) jednak nie ma czego żałować, w dzień mieliśmy tyle wrażeń, że wieczorem i tak nie miałabym siły na tańce, w dodatku wstawaliśmy o 4,30 i spieszyliśmy się na lotnisko. Listka - dziewczynka ma na imię Emilka i jest cudna! Już nie mogę się doczekać jak Michaś zareaguje na kuzynkę. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania________________zdjęcia magiczne!!!!! czemu u nas tego nie ma?!!!?:( Szkoda, ze nie włożyłaś sukienki. Byłam ciekawa jak się prezentuje na ciele. Buziaki i uściski dla misia! U nas dziśpiękny słoneczny dzień. Ani śladu śniegu. Jakby wiosna! ivete, misiowa, katharsis, aga, joanna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - zdjęcia nie oddają tego wszystkiego - tej atmosfery, dźwięków...ahhh było suuuper, a sukienka się nie zmarnuje, 14 marca szykuje mi się większa impreza rodzinna, na której się w niej zaprezentuję;) dziś wyszliśmy z Miśkiem wreszcie na spacer - po ponad dwóch tygodniach!!!! Misiu był cały dziki jak widział samochody i tramwaje - uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy, a teraz śpi jak zabity;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! Przeczytalam, podczytuje ale....mam taka awersje i niechec do kompa ze...jak cos mam napisac to az mnie muli, nie wiem dlaczego:( Normalnie nic mi sie nie chce,spac bym poszla na tydzien chyba,marzenie.... U nas ok,W zdrowy,plesniawek nie ma(oby nie wrocily...) stare niezawodne lekarstwo znow tylek mi uratowalo... Zeby na wylocie o ile dobrze ujrzalam to jedna,dolna piatka sie przebila...ALe to trudne zadanie, W nie da sobie w paszczę zajrzeć.... Trzymajcie sie,pozdrowienia dla Was, a dla dzieci buziaki od starej ciotki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale u nas dziś śliczna pogoda słoneczko świeci chyba idzie wiosna, WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam juz wysprzątane bylismy na spacerku, pranie zrobiłam i umyłam samochód bo juz taki był brudny ze szok, Kasjan mi pomagał i całe rekawy mokre miał, teraz śpi a ja sie szykuje bo dzis na imprezke jedziemy:) do Kajsjana kuzyna na roczek a jego tatuś ma 30 stke, wiec mamy dwie impezki:) a co u Was??? aniu________ zdjecia boskie te stroje jak z bajki i te gondole zachwycające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ;D ale jaja wczoraj byly zaczelam sprzatac szafke w kuchni i wyjelam wszytskie garnki, patelnie, chochelki do salonu, mala przyszla i zaczela urzedowanie, ale radoche miala hihi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×