Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

czesc ivetta---- kurde nie wiem co ci poradzić, no chyba oprocz czekania nic ci nie zostalo, chyba ze spotkasz sie z nim i konkretnie porozmawiasz ja wczoraj probowalam wymienic czapke malej i sie okazalo ze nie ma rozmiaru http://www.allegro.pl/item572634414_h_m_hit_wiosenna_czapeczka_azur6_8l_promocja.htm i w koncu wymienilam na tą http://www.allegro.pl/item572902150_h_m_nowa_azurowa_czapeczka_truskawka_74_80.htmll troche mi szkoda tej bialej no ale moze kogos poprosze to mi kupi w innym miescie bo przez allegro to drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) ja już po kawce. Misiowa - niestety linki się nie otwierają:( ale czapeczki na pewno ładne;) Ivette - ja myślę, że musisz porozmawiać z tym swoim eks, bo może On ma już zupełnie inne życie i niepotrzebnie się łudzisz, a może też miło Cię wspomina i ta rozmowa wiele zmieni. Agunia - super, że z Tomkiem już lepiej:) Joasiu - co u Was? Listka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa wiesz...juz chyba stracilam nadzieje...jakby sie cos wyadzrzylo to super, ale na nic wielkiego sie juz nie nastawiam, za bardzo sie przejechalam na facetach. nie ma stron do ktorych linki popodawalas... ania ze musze porozmawiac to wiem acz nie wiem jak, bo nie mam z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha a misiowa_________się naoglądalam!!!:D my się pakujemy. jedziemy an weekend na wieś! zaraz zarzucę kilka fotek i sio z domu:):):) wszystkim - miłego weeekendowania!!! 👄 od Majusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś od rana zaliczyłam dentystę, po ostatniej wizycie miałam ogromne problemy z wrażliwością zębów i dziś miałam lakierowane;) Michaś został z dziadkiem i oczywiście był najszczęśliwszy:) a teraz smacznie śpi:) Listka - widzę, że Majunia aktywnie uczestniczyła w pakowaniu:) a jako aniołek jest boska:) Misiowa - coś te głupie linki nie chcą się otwierać... a czy po wstawieniu linka robisz enter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_________może poprostu juz aukcje sie zakonczyly i dlatego??? a jesli chodzi ci o ta tania chyba za 50 zl fontanne to juz ja kiedys widzialam listka_________ miłego pobytu juz widze zachwycona minke Majuni:) K dzis byl na dworzu rano od 9 do 11 i popoludniu od 15.30do 18 i to jeszce z rykiem szedl do domu bo on chce dada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam masz z clotrimazolem ;D tylko musze ja znalezc jeszcze :P ale mam nadzieje ze pomoze ;D bo sie emcze od tygodnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette________ cilitromazol mi zawsze pomaga i jeszcze dodatkowo czopki dopochwowe propolis a jedna lekarka zapisala mi jakis silny lek tez dopochwowy i teraz jakby reka odjął juz od 4 mies tego g.ó.w.na nie mialam tylko tam jakies bardzo delikatne ale na noc clitromazol i juz mijało a tak to mialam to non stop co sie poleczyłam i od nowa , co za przklete paskudztwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,W znow chory,jutro do lekarza: kolejna piatka sie wyzyna, nic tylko sie zastrzelic...Goraczka,katar,gardlo,standard przy zebach... Wezme od gina L4 i posiedze z tydzien w domu...Poza tym ok,remont w toku, czuje sie ok,nie mam czasu myslec o tym nawet... Pogoda zima,wiosny chyba nie ujrze w tym roku... trzymajcie sie cieplo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis, mi czopki niepotrzebne bo mnie w srodku nic sie nie dzieje, tylko z zewnetrzenej str i t akurat w tym miejscu co majtki dotykaja i sie wsciekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! my już w domku:) niestety ja troche chora. dziś idziemy do ortopedy po 18.... ciekawe co powie.... co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Witam po weekendzie - u mnie było imprezowa - urodzinki teścia, były tańce, karaoke, a Michałek zrobił furorę :) Listka - kuruj się!!! i koniecznie daj znać co powiedział ortopeda! Joasiu - no właśnie -pochwal nam się brzusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,ania________bardzo,duzo szybciej jak z W, a od piatku kopniaczki(2 tyg predzej jak z W>,,) nie ma jak pokazac fot, bo ...nie ma gdzie;) Bylismy u lekarza. W ma BACTRIM i inne,gardlo zawalone, wsio od piątek a najgorsze ze.......moga sie wyzynac tydzien a mog...6 mcy, a do jednego zeba....pare razy moze byc chory ... Ledwo zyje,nie mam juz sil na takie atrakcje jak czekanie z huraganem 2 h na swoja kolejke... Rano bylam u gina po L4,wysmial mnie w zartach ze na tydzien bo juz na miesiac conajmniej chcial pisac;) No i zawiozlam do szkoly,to ZUS-u,spokój... Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam listka--- co powiedzial ortopeda? joanna--- biedny jest Wojtus z tymi zebami ale jak juz wyjda bedzie spokoj nie myslalas zeby pojsc na dluzej na zwolnienie ? ania --- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrówko pytam:) Listka - co u ortopedy? Joasiu - może na @ wyślesz nam fotki? A z tymi zębami to faktycznie macie przechlapane, nie zazdroszczę...ale jest nadzieja, że drugie dziecko będzie zupełnie inne, od poczatku będzie tylko spać i jeść, a jeśli chodzi o zęby to nawet nie będziesz wiedziała kiedy będą wychodzić;) a z tym zwolnieniem to faktycznie mogłabyś się zastanowić... Misiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! joanna____________współczuję! ty to się masz. mai właśnie wychodzą 3ki - bezobjawowo. Już nawet dwie się tyci tyci przebiły:) Ortopeda stwierdził, że rzeczywiście podkręca, ale że mamy się nie martwić, bo dzieci do 3 roku życia sie uczą chodzić i to nie jest jakaś wada. powiedział, że ma ćwiczyć: stanie na pietach, na paluszkach, na zew. stronie stópek, chwytanie małych przedmiotów paluszkami i siedzenie po turecku. Poleciły buty, które ładnie profilują stópki birkenstocki. I kazała za rok przyjść. 20 kwietnia mamy wizytę na książeczkę, pójdziemy i zobaczymy co drugi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego zwolnienia, w pracy odpoczywam;) A na spanie drugiego itp nie licze;) W tak mnie hartuje ze... czasem mam wrazenie ze wie co robi :D Ps.to podesle Wam na maila w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna____________wow!!!! fajniutki brzusio!!!! aż wzięło mnie na wspominki....:) pozazdrościć! pogłaszcz syneczka w środku od cioci forumowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - super brzuszek:) Misiowej już podesłałam fotki;) Misiowa - nie otwiera mi się ten link do głosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×