Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala naga prawda...

Osławione pięcioraczki - co o tym NAPRAWDE sądzicie?

Polecane posty

Gość cholercia jasna
ja rodzicom bardzo,bardzo współczuję....bo nie maja pojęcia co ich czeka X 5.Ja to przerabiałam x2 Może nie będzie tak bardzo źle jak z moimi bliźniakami......może. I mozecie na mnie wieszac psy,ale ja mogłam usunąć.....nie chciałam......i teraz bardzo żałuję :( Dlatego mądry polak po szkodzie...i nie dziwię się,że dziewczyny chciałybyście urodzić tyle dzieci (chorych),bo po prostu nie wiecie jak strasznie ciężka jest opieka nad takimi dziecmi :) Ja tez tak mówiłam i myślałam jak wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat jest chory
nie no, ja rozumiem ze choroba dziecka to cos strasznego, jeden z najwiekszych koszmarow Ale jeszcze nie slyszalam o matce, ktora zaluje, ze nie usunela dziecka, ktore juz ma :o Skoro zalujesz, ze nie usunelas to oddaj do adopcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholercia jasna
ty wyżej, nikt nie chce takich dzieci,uwierz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat jest chory
to bylo oczywiscie do cholerci jasnej a w temacie- na pewno przezylabym szok i taka wiadomosc zwalilaby mnie z nog, napawala strasznym lekiem i bylabym przerazona, ale nie usunelabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat jest chory
alez cholercia jasna, ja Cie naprawde rozumiem, ze marzylabys o zdrowiu swoich dzieci Co do adopcji- mialam na mysli po prostu dom dziecka, moze zle sie wyrazilam. Czasem ludzie zza granicy adoptuja i chore dzieci, zdarza sie. Dom dziecka to okrutnosc, ale nie wiem czy nie mniejsza niz matka, ktora zaluje, ze nie usunela swoich dzieci. Mam w bliskiej rodzinie niepelnosprawnego chlopca, na pewno do konca zycia bedzie zalezny od kogos. Niby urodzil sie zdrowy, a jak mial kilka miesiecy to przezyl smierc kliniczna. Jego rodzice nigdy by nie powiedzieli, ze zaluja, ze sie urodzil, za nic w swiecie. Co wiecej, ostatnio jego mama powiedziala, ze to z niego ma najwieksza pocieche teraz, bo pozostala trojka sprawia wiecej problemow, konsumpcyjnie nastawienie i zatyrali by rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to byłby dramat. Pewnie nie wykonałabym aborcji, bo sumienie by mi na to nie pozwoliło, ale podejrzewam, że w depresję bym wpadła. Co do pomocy takim rodzinom: Państwo pomaga na początku, ludzie kupują rzeczy, ale potem państwo i prywatni darczyńcy zapominają o takich rodzinach i radźcie sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×