Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z ksiazka w rece

Jagna lub Jadzia - imiona dla dziewczynki

Polecane posty

Gość JadziaV
Ja mam na imie Jadwiga i dobrze mi sie z nim zyje. A gdyby moim rodzicom przyszlo do glowy nazwac mnie Samanta lub Nikola, to bym sie chyba powiesila z rozpaczy. Jadwiga to bardzo ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani Jagna ani Jadzie
Jagna ogólnie nie najgorsze,tylko jakos mi sie kojarzy z Jagną z "Chłopów".Jadzia koszmar,dla dziecka nieźle brzmi,ale jednak przez większosć życia jesteśmy dorośli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Jadwiga piekne imię
właśnie na wsiach teraz jest pełno Julii, Kamilek, samantek i Wiol - do wymiotów doprowadza ich ilość :-O :-P Jadwiga piekne imię A Jagna to jest zdrobnienie a nie osobne imię, drogie dzieci Agnieszka, dawniej mówiono Jagnieszka, Jaguś, Jagna stąd się wzieły takie zdrobnienia Agnieszki Agnieszka, Jagna też piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kolezanke
jadwige i kazdy na nia wolal Hedwig w podstawowce.. nie krzywdz dziecka takim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba Jadwiga
brzmi bardzo dumnie. Z resztą była chyba królowa Jadwiga i święta Jadwiga :) ktoś podał Julia- katastrofa teraz co druga tak się nazywa a Samanta - nie ukrywajmy jest po prosu żałosne, jaaa no jak mozna tak dziecko skrzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość < , 33
Ja mam na imię Jagna i w miarę podoba mi się moje imię. Zaczęłam zauważać że jest fajne jak koledzy i koleżanki zaczęli gadać " ale masz ładne imię ", " Oryginalne imię " a to jeszcze dzieci więc jest ok ; DD Co do Jadzi to kojarzy mi się ze starą babcią < nie wiedząc czemu ; d >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbuty
Jadzia mi sie nie podoba, ale Jagna - bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia2
zawsze bylam wdzieczna rodzicom ze nie nazywam sie paulina, magda, ola czy anna bo jest ich multum. lubie swoje imie i ludzie zawsze mnie zapamietuja ze wzgledu na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakryczne te imiona
szok :o paskudniejszych nie znam niż Jadźka lub Jagna.... Marczułajtis - nie cierpię jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem jakas dziwna
mnie sie strasznie podobaja takie imiona:):):) Jadzia, Zosia,Marysia,jan ,Leon ...sa piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia Sradzia
Moja kuzynka nazwała córeczkę Jadwiga. Kurcze, mała ma już 2 latka, a mi przez usta nie chce przejść do niej wołanie "Jadzia". Masakra jakaś, straszne to imię jest. Nie lubię oklepanych imion typu Julia, Lena, Wiktoria. Ale "Jadzia" to przegięcie. Jak dla starszej pani. Młoda dziewczyna jak ma się przedstawiać? Jadźka? Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majestatyczne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba poprzedniczko masakrytyczne :( Wolę juz Samanthę niż Jagnę/Jagę /Jadźkę ...chyba jedno z najstraszniejszych polskich imion .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzadna kobieta ta Jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08
Jadwiga pięknie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies mojej kolezanki wabi sie Jadzka ;) to bylo dobre imie w prlu i dla starej baby, to tak jakby dac komus na imie klotylda, helga. Jagna tez paskudne, kojarzy mi sie z kasza jaglana i jagna z chlopow, doopodajba Julia ladne imie, ale jak ktos wspomnial bardzo zużyte. Ladne to np. Małgorzata, niewiele dzieci je dostaje póki co, Magdalena, malina, monika, Marta, Karolina, Wiktoria, Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno Jadwiga jak i Jagna mi się nie podobają. Jadzia jak dla starej baby a Jagna kojarzy mi się z dziewczyna ze wsi pasajaca krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na imię jadwiga, imię to było źródłem moich kompleksów, wycofania, nieśmiałości, zwłaszcza przez te wsiurskie zdrobnienia "jadzia, jadźka". Może to dlatego, że do 6 roku życia wołali na mnie innym imieniem, a potem zaczęli z tą jadzią, żebym się oswoiła w szkole. No masakra. Najpierw wybrałam mniejsze zło "jadwigę" , i tak się przedtlstawiałam od ósmej klasy . Mając 18 lat zmieniłam sobie urzędowo imię na te, którym wołano mnie od dziecka. Dopiero po tym odetchnęłam z ulgą i zaczęłam otwierać się na ludzi, nie wstydziłam się nawiązywania kontaktów już na etapie przedstawiania jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ddam tylko jeszcze, z e jak dla mnie to imię jadwiga - jadzia jest równie brzydkie jak imiona typu: Wiesława - wiesia Czesława - czesia Władysława - władzia Leokadia - lodzia Genowefa - gienia Mieczysława - miecia, miećka W tym wszystkim jeszcze tylko leokadia jest ładna, ale zdrobnienia lodzia, lodźka jest równie obciachowe jak jadzia, jadźka i brzydki ma wydźwięk. O wiele ładniejsze są imiona typu: Agnieszka Monika Magda, magdalena Milena Beata Wioletta Małgorzata Honorata Róża Rozalia Amelia Aurelia Estera Julia Zuzanna Weronika Klaudia Inga Wiktoria Sylwia Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Jadwiga fajnym zdrobnieniem jest dziunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wspaniała babcia nazywa się Jadwiga i gdyby miała inne imię, nazwałabym po niej swoją córkę. Ale Jadwiga nie chodzi w grę - brrrr. Jagna - piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BABA JAGA :D :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy ma swój gust poza tym jest Święta Królowa Jadwiga Andegaweńska i uważam że imię Jadwiga jest super imieniem dla dziewczynki 😊😊😊 wcale nie uważam że skrzywdziłabym córeczki swojej imieniem Jadwiga 💓💓💓💓💓 Jadwiga oraz Jagoda mi się podobają i jeszcze Magdalena 💞💞 Właśnie tak będzie miała na imię moja najstarsza córeczka Jadwiga Magdalena oraz Magdalena Jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteście głupi jeśli myślicie że skrzywdzisz imieniem Jadwiga dla córeczki bzdura Jadwiga jest najpiękniejszym imieniem dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jadwiga jest w porzadku, ale wlasnie zdrobnienie Jadzia jest nieciekawe wiec nie wybralabym tego imienia.  Jagna natomiast jest fajna odmiana pomiedzy Hankami i Maryskami.  Podoba mi sie jeszcze Celina, Dobrawa, Celestyna, Damroka czy Olimpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

Fajnie, że odpowiadacie dziewczynie, która zadała to pytanie 11 lat temu. Może jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość jjj napisał:

Fajnie, że odpowiadacie dziewczynie, która zadała to pytanie 11 lat temu. Może jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji 😄

Ludzie codziennie wybieraja imiona wiec nadal moga patrzec na ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, piszę późno od ostatniego wpisu, ale co tam😀. W domu też mam małą Jadwigę- mówimy Jadwinia. Jak będzie starsza może zostanie Iśka od Jadwiśka. Ale Jadźki raczej nie unikniemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×