Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z ksiazka w rece

Jagna lub Jadzia - imiona dla dziewczynki

Polecane posty

Gość z ksiazka w rece

co myslicie??? w potoku dzisiejszych Nikolek, Dzesik i Len, to bedzie brzmialo oryginalnie. jak wam sie podobaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna jeszcze jeszcze ale jadzia to koszmar nie rób tego swojemu dziecku,chociarz zawsze można zmienić imię ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
ta z reklamy pauli to nie jest zadna jadzia, bo to jest reklama niemiecka "die paula ist 'ne kuh, sie macht nicht einfach muh"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz w Polsce tez jest reklama i ta mała ma na imie jadzia i jej rodzice pracuja w tv ale nie wiem jak sie nazywa- moge ci sprawdzic jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
mówię ci, ze to jest reklama żywcem przeniesiona z Niemiec; wiem, o które dziecko ci chodzi, moze one są troche podobne, ale to nie jest to samo dziecko ta mała Niemka gra tez w innych niemieckich reklamach - chyba ze chcesz mi powiedzieć, że jakas polska Jadzia reklamuje REWE - niemiecką sieć marketów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka dziekuje pomaranczowa a moze masz racje moze tylko podobna :) ta cala jadzia o ktorej pisze się zwie jadzia nalepa... http://ww6.tvp.pl/5990,20060321317759.strona nie wiem dlaczego ale tak mi nerwy działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
no jakieś podobieństwo jest tez za nia nie przepadam ona mi w ogóle przypomina joszka brodę czy jak mu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
tez uwazam ze reklama o krowie pauli nie jest polska.wystarczy popatrzec ze te dzieci inaczej ruszaja ustami.no nijak nie dopasujesz tej mimiki do jezyka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek 234
mirella -mnie sie to imie podoba ale to zecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna- mam mieszane uczucia. Bardzo oryginalne, ale mnie się nie podoba. Jadwiga- coś strasznego. Gdybym miała tak na imię, to wystąpiłabym do urzędu z wnioskiem o zmianę imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzie w smietanie
Występowanie do urzędu o zmianę imienia, w przypadku innym niż posiadanie imienia ośmieszającego, swiadczy o niedojrzałosci i braku szacunku dla rodziców. Oraz infantylności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinna
nasza Jagna zwana też Jagienka, Jaga, Jagulka, Jagula, Jaguśka, Jagienia, a nawet Gienia ma już 2,5 roku Lubimy jej imię, choć rodzina i znajomi różnie reagowali, jesli nie masz zamiaru przejmować się tym co mówią inni - warto wybrac rzadkie imię ważny plus - zawołasz dziecko - i nie oglada się 10 Julek, Nikolek, Zuzi i tym podobnych ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech se Jadzia wsadzi
nie krzywdź dziecka, to ono będzie w szkole wołane Jadźka i wcale jej miło nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwa tragiczne
przez takich własnie rodziców cierpią tylko biedne dzieci . Dziecko pojdzie do szkoły i tam bedą sie z niego nabijały .Nie lepiej wybrac ładne i oryginalne imię jak na przykład : Iga , Łucja, Kaja mało spotykane ale przynajmniej ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaaa
mam na imię Jadwiga - wołają na mnie np. Jadzia, brat Jagoda i nie cierpię z tego powodu. Także przestańcie się wyźymać nad tym imieniem. Mnie się nie podoba np. mania, kaśka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
co wy chcecie polskie imiona sa piekne moja jagienka i jej imie jest piekna a jak bebe miala syna to bedzie leon a nie brajan juz tak chcecie sie za wszelka cene zamerykanizowac ale z doswiadczenia wiem ze im mniejsze wyksztalcenie i im wieksza bieda ludzie ndrabiaja imieniem i wolaja vanessa a wanessa z piaskownicy brudna i obdarta idzie do tej matki jak by zawolala jadzia to by to tak nie razilo takze zastanowcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do labudka82
dać ci zaraz tu koszmar, a ty jak się nazywasz, penelopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imię Iga. Pochodzenie imienia jest takie samo jak Jadwiga, a o wiele lepiej brzmi. Kiedyś moje imię wydawało mi się dziwne, teraz uważam je za oryginalne i sympatyczne. Przynajmniej nie jestem z nikim mylona:) To dzięki mojej cioci, bo pierwotnie moja mama chciała mieć Agnieszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie chcesz tego dziecka
i go nie kochasz to je oddaj ale nie znecaj sie nad nim nadajac mu takie imiona kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama ma na imię
Jadwiga i nienawidzi swojego imienia hehe mi też jakoś nie lezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaaaaaa
Mam 16 lat i mam 2 kumpele o imieniu Jadzia. Każdy mówi : " chodź do jadzi jadzia ci wsadzi " wiejskie imię . Może Kamila ? Julia ? Samanta ? Jest tak wiele ładnych imion ;). Przemyśl to ;). Albo Wiola ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×