Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mari88

SZKOLENIE LUKAS BANK

Polecane posty

Witam:) Dostałam pracę w Lukas banku, jestem szczęśliwa z tego powodu. W maju mam szkolenie w Warszawie... czy ktoś był kiedyś na takowy i opowie coś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Ci o szkoleniu z Lukasa ale we Wrocławiu. 9 godzin dziennie wykładów w tym przerwa na obiad. Wyżywienie hotelik sponsorują, plus koszty przejazdu na szkolenie. Ciągle robią testy. Na koniec szkolenia także. W sumie uczą tylko produktów, programy i tak będziesz musiała opanować w placówce. Ogólnie jedno wielkie bagno i beznadziejna atmosfera w pracy i w ogóle jak zobaczyłam jakie tam panują procedury to stwierdziłam, że to jeden z najgorszych banków na jakie mogłam trafić. Pozdrawiam i życzę mimo wszystko powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywajmy, że wszędzie teraz trzeba się napracować, zawsze jakies minusy sa, ale to praca ;) A hotel jakiś w porządku? Ludzi dużo? A lojalka normalna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasinka
Witam czy ktos jedzie 9 sierpnia na szkolenie do Wrocławia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę na szkoleniach we wrocławiu od 9 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasinka
Ja bede w Warszawie od 9 sierpnia wie ktos moze w jakim hotelu sie takie szkoleie odbywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie!!! Szkolenia w LB Wrocław są super polecam!!! idzie się dużo nauczyć!!! a co tam słychać po Warszawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecka
witam!Mam pytanie odnośnie LUCAS BANKU Proszę, napiszcie mi czy szkolenia z baku trwają naprawdę cały tydzień. bo ja byłabym dyspozycyjna od pn do piątku, a na sobotę chyba nie., Czy można się jakość dogadać, czy może w sobotę jest tylko spotkanie integracyjne? Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziałam, że suma 1000 zł netto by mnie zadowoliła (umowa na 1 rok na zastępstwo). dodam, że jestem bez doświadczenia zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenia trwają od pn do pt, na weekend do domu-nie ma zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missbhaven
czy szkolenia w LB trwaja tydzien czy dwa? oczywiscie chodzi mi o pierwsze szkolenie zaraz po przyjeciu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×